Ruch Chorzów - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
3 : 0

Putnocky - Konczkowski, Malinowski, Grodzicki, Oleksy - Babiarz(90'Urbańczyk), Surma, Kowalski(68'Zieńczuk), Starzyński - Gigołajew(86'Visnakovs), Kuświk
Pilarz - Rymaniak, Sretenović, Żytko, Marciniak - Wdowiak, Budziński(53'Jedrisek), Covilo, Kapusta - Dialiba(64'Armiche), Rakels(79'Zjawiński)

Kuświk (3.)
Gigołajew (21.)
Starzyński (37.)

Jedrisek (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Cracovia

*'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

90+3'
Sędzia zakończył dzisiejszy pojedynek. Ruch - Cracovia 3:0.

90+2'
Zieńczuk dośrodkował. Piłka przeleciała jednak wzdłuż linii bramkowej i wyszła poza plac gry.

90+1'
Ruch ma jeszcze rzut wolny 30 metrów od bramki.

90+1'
Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowych 90.

90'
Urbańczyk zastepuje Babiarza.

89'
Chorzowianie zaatakowali, ale był to atak na alibi. Zyskali czas, nic innego z tej akcji nie wyniknęło.

87'
Dobra akcja Cracovii, Zjawiński wygrał pojedynek główkowy, nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

86'
Visnakovs zastąpił Gigołajewa.

85'
Chorzowianie doczekali sie okazji. Zagranie do Gigołajewa było zbyt mocne.

84'
Ruch trochę się wycofał i liczy na kontrataki.

81'
Gra się uspokoiła. Cracovia walczy, ale chyba zdaje sobie sprawę, że może już tylko strzelić gola honorowego.

79'
Zjawiński zmienia Rakelsa.

78'
Piękny moment gry gospodarzy, którzy wymieniali między sobą piłkę grając na jeden kontakt.

77'
Brzydki faul Jedriska. Sędzia pokazał mu pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

76'
Zieńczuk zagrał do Kuświka, ten zagrał jednak ręką.

75'
Zawodnicy Cracovii zdołali przejąć piłkę, stracili ją jednak już na połowie Ruchu.

75'
Chorzowianie przejmują inicjatywę. Wymieniają spokojnie podania na połowie rywali.

72'
Moment, w którym Ruch zaatakował. Kuświk oddał strzał w polu karnym. Piłka nie wpadła do bramki. Natychmiastowa kontra Cracovii. Wdowiak zagrał daleką piłkę w polu karnym, tam znalazł się jeden z napastników i oddał strzał... w poprzeczke.

71'
Aktywny Rymianiak próbował dośrodkować. Jego zagranie zostało zablokowane.

69'
Rymianiak stanął przed szansą pokonania Putnockiego. Dostał piłkę 20 metrów od bramki, zdecydował się na strzał, kolejny raz niecelnie.

68'
Zieńczuk zastępuje Kowalskiego.

68'
Gospodarze zbudowali groźną akcję. Zakończoną złym strzałem Starzyńskiego.

67'
Obiecująca akcja skrzydłowego Cracovii zakończona strzałem. Dobra interwencja bramkarza Ruchu Chorzów.

66'
Z pojedynków w środkowym kole boiska zwycięsko wyszli zawodnicy gości. Jednak podanie Sretenovicia nie dotarło do adresata.

65'
Dobra okazja Ruchu, który tym razem zdecydował się na szybką akcję. Podanie do Kuświka było nie dokładne.

64'
Cracovia wymieniła podania przed szesnastką rywali. Strzał Rakelsa blokowany.

63'
Ruch miał szansę na wyjście z kontrą, jednak zawodnicy z Chorzowa zatrzymali akcję, a później stracili futbolówkę.

62'
Strzał Wdowiaka mija bramkę w odległości około jednego metra.

60'
Goście walczął o bramke kontaktową.

57'
Wspaniała akcja Cracovii, zawodnicy z Krakowa wprowadzili piłkę w pole karne i z odległości 8 metrów nie byli wstanie pokonać bramkarza.

56'
Marciniak wrzucał piłkę z autu na wysokości pola karnego. Żaden z zawodników gości nie był wstanie przejąć piłki.

55'
Dobrze ustawiają się zawodnicy gospodarzy nie pozwalając na zbudowanie dobrej akcji.

53'
Pierwsza zmiana w drużynie gości. Jedrisek zmienił Budzińskiego.

53'
Zawodnicy z Krakowa wymieniają podania na swojej połowie. Ruch podszedł wyżej, jednak nie zdołał przejąć piłki.

52'
Na pozycji spalonej znalazł się Kuświk.

51'
Goście dłużej utrzymują się w posiadaniu. Kolejne złe zagranie Marciniaka.

50'
Cracovia ładnie wymieniała podania. Złe dośrodkowanie Marciniaka.

49'
Goście mieli czas i miejsce aby zagrać prostopadła piłkę. Zawahanie jednego z zawodników zniweczyło szanse.

48'
Rymiania minął jednego z zawodników Ruchu i został przez niego sfaulowany

47'
Dalekie zagranie w stronę Kuświaka, tym razem za mocno.

46'
Goście spokojnie wymieniają podania. Szukają dobrego momentu by zagrać to decydujące podanie. Zawodnicy Ruchu dobrze kryją nie pozwalając Cracovii na stworzenie groźnej okazji.

46'
Cracovia zaczyna drugą połowę spotkania.

Oglądamy bardzo dobry pojedynek. Obie drużyny miały swoje okazje. Ruch jest jedna skuteczniejszy i dzięki temu prowadzi 3:0.

45'
Sędzia kończy pierwsza połowę.

44'
Kolejna dobra akcja Cracovii. Rakels oddał wspaniały strzał sprzed szesnastki. Jeszcze lepszą paradą popisał się bramkarz Ruchu.

43'
Dośrodkowanie Strazyńskiego, ale nikt nie przeciął jego zagrania.

43'
Kolejna składna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Konczkowskiego zablokowane i mamy rzut rożny.

42'
Gigołajew próbował akcji indywidualnej, Został zatrzymany.

41'
Kapitalna szansa Wdowiaka, który otrzymał wspaniałe podanie. Minął bramkarza. Z ostrego kąta nie był wstanie wpakować piłki do bramki.

39'
Dialiba dostaje podanie w polu karnym, źle trafia w piłkę, nie zagrażając bramce Ruchu Chorzów.

38'
Cracovia atakuje. Marciniak przebiegł z futbolówką kilkanaście metrów, podał do Wdowiaka, który oddał strzał, jednak zbyt lekko.

37'
Gol!!! Kolejna piękna akcja Ruchu. Piłką krążyła jak po sznurku. Kuświk dostał ją w polu karnym , przetrzymał i zagrał do wbiegającego kolegi, ten zagrał do Starzyńskiego, który nokautuje Cracovie.

35'
Dobre podanie Malinowskiego. Kolejna dobra interwencja Sretenović, który zasłonił futbolówkę, która opuściła plac gry.

34'
Dalekie podanie w stronę Kuświka. Dobre zachowanie obrońców, którzy wygrywając pojedynek główkowy, zażegnali niebezpieczeństwo.

32'
Ruch przejął piłkę i spokojnie wymieniają podania na swojej połowie boiska.

30'
Dobry fragment Cracovii. Jednak zawodnicy gości grali zbyt niedokładnie by ich wysiłki mogły zaskutkować bramką.

28'
Moment chaotycznej gry. Dużo pojedynków główkowych. Zawodnicy nie potrafią sprowadzić piłki do ziemi.

27'
Cracovia szukała kolejnego podania otwierającego drogę do bramki. Kolejny raz zagrali niedokładnie.

25'
Sretenović chciał zagrać prostopadłą piłkę do napastnika, zagrał jednak zbyt mocno.

25'
Goście wymienili kilka podań, nie zdołali zbudować groźnej akcji.

23'
Chorzowianie grają bardzo mądrze. Utrzymują się przy piłce, budując kolejne ataki. Tym razem dośrodkowanie Surmy, przejął Sretenović.

21'
Gol!!! Gigołajew! Babiarz dostał dobrą piłkę na lewej stronie boiska, dograł do wbiegającego Gigołajewa, który z ostrego kąta strzela drugą bramkę dla Ruchu.

20'
Kuświk ładnie się zastawił, przytrzymał futbolówkę, był faulowany.

19'
Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce. Złe podanie Babiarza. Cracovia wychodzi z kontrą, złe dośrodkowanie i zawodnicy z Chorzowa zdołali wrócić na swoją połowę.

18'
Ruch coraz śmielej poczyna sobie na połowie gości. Dośrodkowanie Kowalskiego ląduje pod nogami obrońców.

17'
Kolejny przechwyt Strazyńskiego. Piłka trafia do Babiarza, jednak jego podanie zostało przechwycone przez obrońców.

16'
Dialiba próbował dryblingu. Nic dobrego dla Cracovii jednak z tego nie wyniknęło.

15'
Przechwyt Starzyńskiego, podanie do Kuświka, a ten bez chwili namysłu oddał strzał. Piłka przeleciała metr od bramki.

14'
Gigiłajew faulowany 50 metrów od bramki.

13'
W odpowiedzi Ruch. Najpierw blokowane dośrodkowanie Giłojewa, a póżniej Babiarz oddał bardzo niecelny strzał.

12'
Rakels długo utrzymywał się w posiadaniu, postanowił dośrodkować, jednak jego kolega z zespołu nie był wstanie opanować futbolówki.

11'
Goście rzutami z autu zyskują kolejne metry, będąc coraz bliżej bramki rywali.

9'
Moment spokojniejszej gry.Obie drużyny nie potrafią skonstruować dobrego ataku.

8'
Strzał Kapusty kolejny raz ląduje w rękach bramkarza.

8'
Dobre podanie do Rakelsa. Zawodnik Cracovii na spalonym.

8'
Starzyński przejął piłkę w środkowej części boiska, chciał uruchomić Kuświka. Zagrał niecelnie.

7'
Goście chcą szybko nadrobić straconą bramkę.

6'
Strzał Budzińskiego, jednak prosto w ręce bramkarza.

4'
Kolejna akcja Ruchu, tym razem Cracovia przejęła piłkę i wyszła z kontratakiem. Dośrodkowanie zawodnika gości przejęła obrona Ruchu.

3'
Gol!!! Kapitalna akcja Ruchu. Dobrą prostopadłą piłkę zagrał Babiarz, doszedł do niej Kuświk i spokojnie ominął bramkarza strzelając pierwszego gola.

1'
Pierwsza groźna akcja Cracovii. Jeden z pomocników uciekł prawą stroną boiska i dosrodkował. Jego kolega groźnie główkował jednak prosto w bramkarza.

1'
Sędzia Raczkowski gwizdną po raz pierwszy.

0'
Obie drużyny już na murawie, zaraz początek spotkania.

0'
Rezerwowi Cracovii - Stępniowski, Nykiel, Jaroszyński, Ortega, Szeliga, Zjawiński, Jendrisek

0'
Rezerwowi Ruchu - Skaba - Szyndrowski, Stawarczyk, Urbańczyk, Zieńczuk, Efir, Visnakovs.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online