Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Bąk - Wojtkowiak, Gerson, Bougaidis(63' Bruno Nazario),Janicki - Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Wiśniewski(71' Colak), Grzelczak - Friesenbichler(83' Mila)
Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Vrdoljak(50' Furman), Jodłowiec - Guilherme(85' Żyro), Duda, Kucharczyk - Orlando Sa.

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'

90+5'
Niecelny strzał głową Lewczuka po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzut wolnego, piłka ląduje obok prawego słupka.

90+4'
Niedokładna próba lobu Vranjesa, futbolówka w rękawicach Kuciaka.

90+4'
Strzał na vivat Makuszewskiego, piłka na trybunach po tym zagraniu.

90+3'
Za przeciąganie gry żółty kartonik ogląda Mateusz Bąk.

90+2'
Oblężenie bramki Bąka, niecelne uderzenie z 25 metrów Jodłowca.

89'
O 5 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Mocne wyrzucenie futbolówki przez Brzyskiego, do piłki dochodzi Sa, który ma kapitalną okazję do uderzenia, ale Portugalczyk niedokładnie opanowuje zagranie.

86'
1-0
Genialne zagranie z lewej strony Nazario, brazylijski zawodnik wrzuca w pole karne, do jego podania dociera Makuszewski, który dokładnym uderzeniem głową z kliku metrów pokonuje bezradnego Kuciaka.

83'
Zmiana. Sebastian Mila wchodzi na plac gry, zastępuje na nim Friesenbichlera.

83'
Lewczuk ratuje swój klub przed utratą gola, boczny obrońca wybija piłkę groźną wrzutkę Nazario.

80'
Grzelczak doskonale centruje w kierunku Colaka, napastnik oddaje mocne uderzenie na bramkę, pilka po jego dotknięciu mija linię bramkową, ale sędzia w tej sytuacji dopatrzył się przewinienia gracza Lechii. Gol nieuznany.

79'
Colak koszmarnie marnuje podanie od Grzelczaka, strzał Chorwata z 16 metrów ląduje nad poprzeczką.

76'
Kapitalna akcja Lechii !
Colak z dziecinną łatwością ograł Lewczuka i natychmiastowo zagrał w kierunku Nazario, ale w ostatniej chwili perfekcyjnym wślizgiem popisuje się Rzeźniczak, który wybija piłkę na rożny.

73'
Ostre starcie Bąka z Rzeźniczaka, obrońca gości próbował zamykać akcję po wybiciu piłki z rzutu wolnego. Obaj zawodnicy leżą na murawie.

71'
Zmiana. Colak zastępuje na placu gry Wiśniewskiego.

70'
Kuciak pewnie wychwytuje długie podanie Grzelczaka w kierunku Friesenbichlera.

69'
Zbyt głęboka centra Wiśniewskiego z rzutu wolnego, żaden z jego kolegów nie dociera do zagrania.

68'
Rzeźniczak zaliczą kolejną świetną interwencją w obronie, tym razem efektownym wślizgiem blokuje uderzenie Bruno Nazario.

66'
Piotr Grzelczak próbuje ponownie zaskoczyć Kuciaka uderzeniem z dystansu, ale znowu dobrze na posterunku bramkarz Legii.

63'
Pierwsza zmiana trenera Brzęczka. Bruno Nazario melduje się na boisku, a zastępuje na nim Bougaidisa.

61'
Brzyski przerywa centrę Janickiego, kolejny korner dla Lechii.

60'
2-1 w statystyce ilości celnych strzałów.

57'
Spóźniony wślizg Guilherme w nogi Bougaidisa, sędzia wyjmuje żółtą kartkę.

56'
Nieudana próba Vranjesa z dystansu, po raz kolejny futbolówka w bezpiecznej odległości mija bramkę strzeżonej przez Kuciaka.

55'
Makuszewski efektownie mija dwóch rywali, ale w ostatnim momencie pomocnikowi piłkę wygarnia Lewczuk.

52'
Guilherme popełnia faul taktyczny na Janickim, rzut wolny dla gospodarzy.

50'
Zmiana w składzie Legii. Furman zastępuje na placu gry Vrdoljaka.

49'
Guilherme nieźle szarżuje na prawej stronie, jednak dobrze w swojej strefie interweniuje Gerson, od bramki grę wznowi Mateusz Bąk.

48'
Bereszyński nieprzepisowo zatrzymuje Wiśniewskiego, arbiter odgwizduje przewinienie.

47'
Nieudana próba Vranjesa z dalszej odległości, piłka po jego kopnięciu ląduje na trybunach.

46'
Bougaidis wrzuca w pole karne, ale Friesenbichler jest skutecznie powstrzymywany przez stoperów Legii.

46'
Zaczynamy II część.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
1 minuta doliczona do I połowy.

44'
Guilherme przenosi futbolówkę nad poprzeczką po strzale z woleja zza pola karnego Lechii Gdańsk.

43'
Kapitalny strzał Vranjesa po indywidualnej akcji, piłka po jego uderzeniu odbija się od prawego słupka bramki.

41'
Kąśliwe uderzenie z kilkudziesięciu metrów Wiśniewskiego, na nieszczęście pomocnika piłka trafia wprost w dobrze ustawionego Kuciaka, który wyłapuje zagranie rywala.

36'
Legia gra w 10- tkę !
Za niebezpieczny atak na nogi Wiśniewskiego czerwoną kartkę otrzymuje Duda.

36'
Uraz Friesenbichlera, napastnik przez pewien czas leżał na murawie.

35'
Zblokowany strzał zza pola karnego Friesenbichlera, futbolówka opuszcza plac gry.

33'
Dobrze ustawiony blok defensywny Lechii wybija centrę Brzyskiego z rzutu wolnego.

32'
Niedokładne długie podanie w wykonaniu Makuszewskiego w stronę Grzelczaka, od autu rozpoczną nową akcję goście.

29'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Kucharczyka w pole karne, piłkę bez problemu przejmuje Mateusz Bąk.

28'
Gerson skutecznie blokuje centrę Rzeźniczaka z prawej strony, grę wznowi Bąk.

26'
Piotr Grzelczak popełnia faul taktyczny, sędzia pokazuje żółty kartonik pomocnikowi Lechii.

25'
Długi wyrzut z autu Wojtkowiaka, piłkarze trenera Berga skutecznie wybijają futbolówkę.

23'
Wysoki pressing w wykonaniu zawodników Lechii, gościom trudno jest swobodnie rozgrywać piłkę.

22'
Friesenbichler na pozycji spalonej w momencie podania od Grzelczaka, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

20'
Friesenbichler strzela piłkę głową z 20 metrów, ale uderzenie Austriaka trafia wprost w rękawice Kuciaka.

17'
Przewinienie Grzelczaka w ofensywie, sędzia przyznaje rzut wolny Legionistom.

15'
Niecelne uderzenie Vranjesa z dalszej odległości, piłka mija lewy słupek bramki.

13'
Vranjes nieczysto powstrzymany przez Dudę, Słowak za ten czyn otrzymuje żółtą kartkę.

11'
Ciekawe crossowe podanie w wykonaniu Vrdoljaka w kierunku Sa, lecz snajper Legii ma problemy z kontrolą piłki i przejmuje ją pewnie Bąk.

10'
Nieudana wrzutka Vranjesa z rzutu wolnego, jego zagranie na korner wybija Brzyski.

8'
Guilherme powalony przez Bougaidisa, rzut wolny dla gości.

8'
Vrdoljak faulowany w środku pola przez Borysiuka.

6'
Odważna próba z dystansu Grzelczaka, ale futbolówka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

5'
Kapitalna interwencja Rzeźniczaka w swojej strefie, obrońca w ostatniej chwili uprzedza Friesenbichlera.

2'
Dobra okazja dla Legii, Guilherme świetnie przechwytuje piłkę w środku pola i wypuszcza w uliczkę Sa, jednak portugalski piłkarz traci kontrolę nad futbolówką w wyniku czego Bougaidis przerywa groźną akcję.

0'
Zaczynamy mecz w Gdańsku !

0'
W rundzie jesiennej lepsza była ekipa z Warszawy, padł wtedy wynik 1-0

0'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Bartosz Frankowski.

0'
Ławka rezerwowa Lechii: Budziłek, Pietrowski, Colak, Nazario, Rudinilson, Łukasik, Mila

0'
Ławka rezerwowa Legii: Malarz, Saganowski, Furman, Inaki Astiz, Kosecki, Żyro, Masłowski.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online