Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Radosław Janukiewicz - Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Mateusz Matras, Hubert Matynia - Adam Frączczak, Maksymilian Rogalski, Rafał Murawski - Michał Janota(59.Danielak), Ricardo Nunes - Łukasz Zwoliński
Bartłomiej Drągowski -Filip Modelski(79.Tymiński), Igors Tarasovs, Sebastian Madera, Giorgi Popchadze - Rafał Grzyb, Michał Pazdan, Nika Dzalamidze (44.Mackiewicz) - Patryk Tuszyński, Maciej Gajos (70.Świderski) - Mateusz Piątkowski

Zwoliński (64.)
Zwoliński (85.)

Madera (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

KONIEC'
Sędzia kończy spotkanie. Udany debiut Czesława Michniewicza, który zgarnia 3 punkty i przybliża 'Portowców' do walki o wyższe cele.

90'
Madera otrzymuje żółtą kartkę po brzydkim wejściu w nogi rywala.

90'
Dwie minuty doliczone przez sędziego Marciniaka.

88'
Końcowe minuty. W tym spotkaniu nic się już nie zmieni- Pogoń zdobędzie 3 punkty i zbliży się na jedynie dwa oczka do czołowej ósemki.

85'
GOL dla Pogoni
Fantastycznie rozprowadził piłkę Kun, który zwodem minął rywala i na wślizgu zagrał na wolne pole do Frączczaka. Piłkarz grający z numerem 9 lekko wstrzymał akcję, ale w końcu dośrodkował na krótki słupek do Zwolińskiego, który głową podwyższa wynik na 2-0.

82'
Mackiewicz lekko dośrodkowuje w światło bramki, piłka kozłuje i błąd popełnia Janukiewicz. Nie wykorzystali jednak tego białostoczanie.

80'
Tymiński w miejsce Modelskiego w Jagiellonii.

78'
Tuszyński wrzuca z lewej strony w pole karne i Świderski źle przyjmuje piłkę na 7-mym metrze. Gdyby lepiej przyjął powinno być 1-1.

75'
Danielak z dużą łatwością mija Tarasovsa i strzela na bramkę Drągowskiego, młody bramkarz chroni krótki słupek i wybija na rzut rożny, po którym nie ma zagrożenia.

71'
Bardzo ciężka sytuacja piłkarzy z Białegostoku- wiatr im nie sprzyja, głównie jeśli chodzi o ich pole bramkowe. Piłka sama wraca.

70'
Zmiany w obu zespołach. Gajosa zmienia Świderski w drużynie Jagi, Kun za Matynię w Pogoni.

67'
Szybko chciała odpowiedzieć Jaga. Najpierw Piątkowski był blisko skierowania piłki do siatki z kilku metrów, ale nie zdążył i piłka po zgraniu Madery dociera do Tuszyńskiego- strzał...minimalnie obok prawego słupka.

64'
GOOOOOL dla Pogoni
Frączczak powalczył o piłkę przed polem karnym, z piłką minął się Madera i Zwoliński uderzył z 18 metrów. Piłka ląduje przy prawym słupku bezradnego Drągowskiego.'Portowcy' na prowadzeniu.

62'
Mógł Danielak otworzyć wynik meczu, ale w dobrej sytuacji uderzył obok bramki.

60'
Dużo zamieszania na boisku, zaczęło mocno wiać i nie zawsze piłkarze są w stanie przewidzieć jak zachowa się piłka w powietrzu.

59'
Danielak zmienia Janotę- jest to zmiana spowodowana kontuzją barku.

58'
Trzech chętnych do rozegrania rzutu wolnego w ekipie gospodarzy.

54'
Tarasovs wybija piłkę po dośrodkowaniu Murawskiego.

50'
Rzut rożny Pogoni, ale zbyt krótko zagrana piłka i bezbłędny dziś w takich sytuacjach Madera oddala zagrożenie.

48'
Pogoń trochę wyżej pressingiem od początku drugiej połowy.

46'
Zaczynamy drugą część meczu.

45'
Sędzia Szymon Marciniak zaprasza zawodników na przerwę.
Druga część gry za 15 minut.

45'
Tuszyński przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył po ziemi- czujny Janukiewicz nie pozwala się zaskoczyć.

44'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Dzalamidze zmieniony przez Mackiewicza.

41'
Najpierw z lewej, a potem z prawej strony dośrodkowywali gracze Jagi- najpierw zbyt mocne dośrodkowanie, a potem dobrze piłkę wyłapuje Janukiewicz.

40'
Matynia uderzył, ale nie był to strzał, przy którym Drągowski musiałby zrobić więcej niż popatrzeć jak piłka szybuje nad bramką.

37'
Dośrodkowanie z lewej flanki i piłka po rykoszecie mogła wpaść pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Drągowskiego- czujnie młody goalkeeper.

34'
Seria dośrodkowań w pole karne Jagi, ale wszystkie zneutralizowane przez obrońców.

32'
Piątkowski otrzymał podanie od Dzalamidze i piłki już nie oddał, a chyba powinien bo kolejny strzał został zablokowany. Nie gra zbyt zespołowo napastnik Jagi.

30'
Pazdan szybko zagrał do Piątkowskiego uprzedzając piłkarza Pogoni, a ten uderzył z dystansu. Niecelnie.

28'
Dzalamidze zwiódł Matynię, ale był chyba zbyt zadowolony z siebie i dośrodkowanie było baaardzo przeciągnięte.

26'
Frączczak starał się prostopadłym podaniem uruchomić Zwolińskiego, ale Madera nie popełnił błędu i zażegnał niebezpieczeństwo.

23'
Bardzo dobra wrzutka Grzyba na głowę Tuszyńskiego. Drągowski wychodzi z bramki i notuje pusty przelot, ale piłka nie wpada do bramki bo Tuszyńskiego uprzedza Matynia.

20'
Niedokładnie Grzyb i od autu wznowią 'Portowcy'

16'
Dośrodkowanie Dzalamidze na głowę Madery, ale obrońca Jagi nie trafił czysto piłki.

14'
Faulowany Piątkowski przez Rudola i będzie wolny dla Jagiellonii z środkowej części boiska.

12'
Zwoliński dryblingiem mija trzech piłkarzy gości i uderza, ale tym razem lepszy okazał się Drągowski, który wybronił strzał nogą.

10'
Długa piłka za obrońców.. piłka dociera do Zwolińskiego, ten uderza z dość ostrego kąta i futbolówka poza linią... boczną.

7'
Szybkie rozegranie rzutu z autu, ale Janota traci piłkę w polu karnym. Pogoń starała się zaskoczyć rywali.

3'
Murawski z Nunesem wymienili między sobą podania z pierwszej piłki i ten drugi usiłował dośrodkować, ale został zablokowany.

Chwilę później Zwoliński uderza z 20 metrów, ale nieczysto trafiona przez napastnika gospodarzy i piłka w dość znacznej odległości mija bramkę.

1'
Rozpoczynamy mecz w Szczecinie.

0'
Dzisiejsze spotkanie to debiut trenera Michniewicza na ławce trenerskiej Pogoni- to już trzeci trener "Portowców" w tym sezonie. Zobaczymy jaki będzie to debiut.

0'
Zawodnicy z Białegostoku niezależnie od wyniku tego spotkania utrzymają trzecie miejsce w tabeli ze względu na dzisiejszą porażkę Śląska z Piastem Gliwice. Pogoń zdobywając komplet punktów bardzo zbliży się do czołowej ósemki, która po 30 kolejkach będzie walczyć o najwyższe cele.

0'
W ostatnim piątkowym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy 10-ta w tabeli Pogoń Szczecin zmierzy się z trzecią drużyną ligi- Jagiellonią Białystok. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online