Juventus Turyn - Monaco online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Monaco
1 : 0

Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Vidal, Pirlo(73' Barzagli), Marchisio, Pereyra(86' Sturaro) - Tevez, Morata(82' Matri)
Subasic - Raggi(70' Berbatov), Carvalho, Abdennour, Kurzawa - Fabinho, Kondogbia, Moutinho, Carrasco, Martial(86' Carvalho) - Dirar(51' Bernardo)

Vidal (56., karny)

Carvalho (55.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Monaco

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Juventus osiągnął swój cel - wygrana i "zero" z tyłu, zawodnicy trenera Allegriego po dzisiejszym zwycięstwie przybliżyli się do upragnionego półfinału Ligi Mistrzów.

90+3'

90+2'
Matri faulowany w pojedynku powietrznym przez Abdennoura.

90+1'
Zbyt głęboka wrzutka Kurzawy w pole karne rywala, piłkę kopniętą przez bocznego obrońcę z łatwością przejmuje Buffon.

89'
3 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip.

89'
AS Monaco w natarciu, lecz dzisiaj znakomicie pracuje blok defensywny gospodarzy.

86'
Zmiana. Carvalho w miejsce Martiala.
Zmiana. Sturaro w miejsce Perreyry.

85'
Abdennour świetnie czyta grę, obrońca gości w ostatniej chwili uprzedza Vidala, który już przymierzał się do uderzenia.

83'
Celna główka Kondogbi po dośrodkowaniu z kornera, próbę pomocnika bez specjalnego trudu łapie Gigi Buffon.

82'
Zmiana. Morata schodzi z murawy, a w jego miejsce wchodzi Matri.

81'
Przewinienie Berbatova w ofensywie, rzut wolny dla gospodarzy.

78'
Niebezpieczna centra Lichtsteinera z prawego skrzydła, ale doskonale zagranie przecina Fabinho, który posyła piłkę przed siebie. Korner dla Juventusu.

77'
Kondogbia popełnia faul taktyczny na Lichtsteinerze, sędzia odgwizduje przewinienie.

75'
Uraz Arturo Vidala.

73'
Roszada w składzie "Starej Damy". Barzagli zmienia na placu gry Pirlo.

72'
Berbatov bliski wyrównania, lecz piłka skierowana głową przez bułgarskiego piłkarza ląduje minimalnie obok bramki Buffona.

70'
Druga zmiana w składzie Monaco. Berbatov melduje się na boisku, a zastępuje na nim Raggiego.

69'
Carrasco znów próbuje pokonać Buffona soczystym strzałem zza pola karnego, ale pomocnik gości przenosi piłkę nad bramką.

67'
Morata podjął odważną decyzję o uderzeniu z dystansu, lecz zagranie hiszpańskiego snajpera minimalnie obok prawego słupka.

65'
Składna akcja zawodników Juve, niestety dla trenera Allegriego Carlos Tevez niedokładnie przyjmuje podanie od Marchisio.

63'
Piękne uderzenie Kondogbi z dalszej odległości, ale po raz kolejny swój kunszt bramkarski pokazuje Buffon przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.

60'
3-4 w statystyce ilości rzutów rożnych.

56'
1-0
Arturo Vidal fenomenalnie egzekwuje rzut karny, jego uderzenie w prawe okienko nie do obrony dla Subasicia.

55'
Rzut karny dla Juventusu !
Carvalho nieczysto powstrzymuje Moratę w polu karnym, sędzia pokazuje stoperowi żółty kartonik.

53'
Groźne uderzenie Bernardo z głębi pola karnego, jednak kapitalną robinsonadą bramkarską popisuje się Buffon, który paruje strzał na rożny.

52'
Oblężenie bramki gości !
Tevez efektownie mija Fabinho, ale w ostatniej chwili skutecznie napastnika blokuje Carvalho.

51'
Pierwsza zmiana. Dirara na placu gry zastępuje Bernardo.

50'
Soczysty strzał Vidala z dystansu po podaniu od Pogby, uderzenie chilijskiego zawodnika efektywnie wyłapuje Subasic.

48'
Niecelne uderzenie głową Raggiego, kapitan gości próbował zamykać dośrodkowanie z kornera.

47'
Bonucci przecina groźną centrę Dirara, korner dla francuskiej drużyny.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę. Żaden z trenerów nie zdecydował się na dokonanie roszad w składach.

45'
Koniec I części gry.

44'
Tevez popisał się przepięknym prostopadłym podaniem w stronę Vidala, Chilijczyk mając znakomitą okazję na zmianę wyniku okrutnie chybił z paru metrów, piłka po jego uderzeniu ląduje na sektorze trybun.

43'
Subasic doskonale przerywa dośrodkowanie Vidala, bramkarz wychwytuje futbolówkę skierowaną na głowę Moraty.

42'
Fabinho nieprzepisowo powstrzymuje Moratę w pobliżu pola karnego, przed dobrą szansą stanie Pirlo.

40'
Evra posyła futbolówkę nad poprzeczką po kapitalnym wycofaniu jej przez Perreyrę.

37'
Tevez popełnia faul taktyczny, arbiter przyznaje rzut wolny AS Monaco.

35'
65% - 35% w statystyce posiadania piłki.

33'
Carrasco próbuje przedrzeć się w pole karne rywala, jednak skutecznie w tej akcji interweniuje linia obrony "Starej Damy".

30'
Mocno niecelne uderzenie Marchisio z kilkudziesięciu metrów, piłka po jego kopnięciu ląduje nad poprzeczką.

29'
Kolejna próba Vidala z dystansu, ale tak jak w poprzednim przypadku futbolówka w znacznej odległości mija bramkę.

28'
Zbyt głęboka wrzutka Pirlo z prawego skrzydła, zagranie bez problemu wychwytuje Subasic.

25'
Tevez marnuje okazję do strzelenia gola, ale napastnik po podaniu od Marchisio pakuje piłkę wprost w rękawice dobrze ustawionego Subasica.

24'
Vidal huknął jak z armaty z daleka, lecz jego strzał ląduje obok lewego słupka.

23'
Genialny odbiór Moutinho w środku pola, jednak jego podanie w kierunku Martiala mocno niecelne. W posiadaniu piłki gospodarze.

20'
Obrońcy gości popisują się znakomitymi odbiorami, tym razem Abdennour skutecznie blokuje Moratę.

19'
Wysoki pressing Monaco, ale gospodarze dzielnie sobie radzą na ten moment z tym zagrożeniem.

17'
Kurzawa niedokładnie główkuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, grę od własnej strefy wznowi Buffon.

16'
Evra wybija futbolówkę po centrze Martiala, będzie rzut rożny dla gości.

14'
Niecelne uderzenie Moutinho z kilkudziesięciu metrów, piłka mija w bezpiecznej odległości bramkę strzeżoną przez Buffona.

13'
Profesorski wślizg Kurzawy, obrońca powstrzymuje Lichtsteinera.

12'
Nieudana próba długiego podania w wykonaniu Marchisio, futbolówka po jego dotknięciu opuszcza plac gry.

10'
Niebezpieczny strzał Carrasco zza pola karnego w lewy dolny róg, piłkę kopniętą przez gracza Monaco z wielkim trudem na rożny wybija Buffon.

9'
Fenomenalna interwencja Buffona po uderzenie z najbliższej odległości Carrasco, pomocnik gości strzelił mocno wprost w Gigi Buffona.

7'
Kurzawa podjął próbę zaskoczenia Buffona z dystansu, ale zagranie bocznego obrońcy ląduje na trybunach.

6'
Kąśliwy strzał Teveza z dalszej odległości, jego próbę kapitalnie broni Subasic. Napastnik Juve doskonale wypracował sobie miejsce do uderzenia.

5'
Pozycja spalona Moraty.

4'
Zablokowane uderzenie Teveza z kilkunastu metrów, argentyński snajper otrzymał dobre podanie od Evry z lewej strony.

2'
Niezła akcja Monaco przeprowadzona środkiem pola, ale Moutinho zagrywa minimalnie za mocno w kierunku Dirara.

0'
Zaczynamy mecz w Turynie !

0'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Champions League !

0'
W ostatnim meczu ligowym Juventus sensacyjnie poległ z Parmą (1-0), z kolei Monaco bez problemu ograło na wyjeździe Caen (3-0)

0'
Historia bezpośrednich spotkań: 1 wygrana Juventusu - 1 remis - 1 wygrana AS Monaco.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Pavel Královec.

0'
Ławka rezerwowa Juventusu: Storari, Barzagli, Llorente, Matri, Padoin, Pepe, Sturano

0'
Ławka rezerwowa AS Monaco: Stekelenburg, Elderson, Wallace, Matheus, Silva, Berbatov, Germain

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/4 Ligi Mistrzów: Juventus Turyn - AS Monaco.
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Monaco, to zapraszamy do śledzenia meczu online