Porto - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Porto
3 : 1

Fabiano - Alex Sandro, Indi, Maicon, Danilo - Torres(75' Neves), Casemiro, Herrera - Brahimi(79' Hernani), Martinez, Quaresma(84' Evandro)
Neuer - Bernat, Dante, Boateng, Rafinha - Alcantara, Alonso(74' Badstuber), Lahm - Gotze(57' Rode), Lewandowski, Muller

Mecze na żywo: Porto - Bayern Monachium

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Fc Porto w ogromnym stopniu przybliżyło się do celu jakim bez wątpienia jest półfinał LM, gospodarze z zimną krwią wykorzystali szkolne błędy linii defensywnej Bayernu.
Niemieckiej ekipie nadzieję na wyeliminowanie rywala dają pauzy w kolejnym meczu (Danilo i Alex Sandro) oraz gol zdobyty na wyjeździe.

90+3'

90+3'
Dante strzela głową w sam środek bramki, w kierunku brazylijskiego stopera dośrodkowywał Bernat.

90+1'
Fabiano skutecznie wychodzi do centry Bernata, bramkarz uprzedził Lewandowskiego w drodze do zagrania.

89'
3 minuty doliczone do czasu gry w tym meczu.

87'
5-2 w statystyce ilości celnych strzałów.

86'
Doskonałe zawody zalicza dziś Danilo, tym razem uprzedza skutecznie Bernata. Kolejny korner dla zawodników Guardioli.

85'
Spóźniony wślizg Lewandowskiego w nogi Alex Sandro.

84'
Zmiana. Evandro zastępuje na murawie bohatera dzisiejszego meczu - Quaresmę.

82'
Danilo ratuje sytuację faulem, arbiter wyjmuje żółtą kartkę(pauza w rewanżowym spotkaniu).

81'
Quaresma w ekwilibrystyczny sposób oddala zagrożenie od własnej bramki, pomocnik zagrywa przewrotką.

79'
Zmiana. Brahimi opuszcza boisko, a wchodzi na nie Hernani.

77'
Alcantara w profesorski sposób zblokowany przez Danilo. Rzut rożny dla gości.

75'
Zmiana w składzie Porto. Neves zastępuje Torresa na boisku.

74'
Druga roszada Bayernu. Xabiego Alonso na placu gry zmienia Holger Badstuber.

73'
Casemiro doskonale przecina groźną centrę z głębi pola karnego Mullera.

70'
Rode bezwzględnie przerywa atak rywala, za przewinienie na Herrerzę zmiennik Lahma dostaje żółtą kartkę.

68'
Uraz Martineza po starciu z Dante.

67'
Brahimi zagrywa piłkę ręką przy próbie opanowania zagrania od swojego kolegi.

65'
3-1
Kapitalny cross Sandro w kierunku Martineza, futbolówkę niezdarnie wybija Boateng, na jego nieszczęście do tej piłki dociera Martinez i zgrabnym dryblingiem mija Neuera , a następnie pakuje ją do pustej bramki.

62'
Niedokładna wrzutka Quaresmy przy wybiciu piłki z rzutu wolnego, zagranie doświadczonego skrzydłowego w bezpiecznej odległości mija bramkę.

61'
Herrera pada tuż przed polem karnym Bayernu po szturchnięciu przez Dante.

59'
Rode doskonale zagrywa podcinką w kierunku Lewandowskiego, polski snajper stanął przed znakomitą okazją, ale....... w momencie podania reprezentant Polski znajdował się na spalonym(powtórki tv pokazują błąd sędziego w tej sytuacji).

58'
Genialna robinsonada Neuera, niemiecki bramkarz instynktownie broni uderzenie z kilku metrów Herrery, który zamykał kapitalną akcję uskrzydlającą swoich kolegów.

57'
Zmiana w składzie Bayernu. Goetze opuszcza plac gry, a zastępuje go na nim Rode.

56'
Odważna próba lobu w wykonaniu Casemiro, pomocnik gospodarzy chciał wykorzystać błąd przy wybiciu Neuera.

51'
Pozycja spalona Casemiro, gracz Smoków próbował zamykać dośrodkowanie Quaresmy.

50'
Znakomita interwencja Bernata w defensywie, obrońca Bawarczyków w ostatniej chwili wślizgiem wygarnia piłkę Danilo.

48'
Casemiro delikatnie podhaczany przez Mullera, sędzia odgwizduje przewinienie.

47'
Zablokowana centra Danilo przez Boatenga.

46'
Zaczynamy drugą połowę. W przerwie żaden z trenerów nie zdecydował się na dokonanie zmian w składach.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
Casemiro sprytnie urwał się obrońcom Bayernu po wrzutce Quaresmy z wolnego, jednak pomocnik strzałem głową przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

43'
Goetze nieczysto powstrzymuje na prawym skrzydle Quaresmę. Rzut wolny dla Smoków.

42'
Celne uderzenie Lewandowskiego głową, lecz piłka po jego zagraniu pewnie ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

40'
Faul w ofensywie Roberta Lewandowskiego, napastnik Bayernu chciał wypracować sobie dobrą okazję do wyrównania.

38'
Casemiro podhaczony przez Lahma, niemiecki zawodnik za przewinienie otrzymuje żółtą kartkę.

37'
Za faul z premedytacją żółtą kartkę ogląda Alex Sandro (pauza w rewanżu).

36'
Robert Lewandowski podhaczył Martineza przed polem karnym rywala, od rzutu wolnego portugalska drużyna.

35'
34% - 66% w statystyce posiadania piłki.

33'
Niefrasobliwe zachowanie Neuera po dośrodkowaniu Alex Sandro, niemiecki bramkarz nieudolnie podbił sobie piłkę, ale na jego szczęście futbolówka nie ląduje w bramce.

30'
Casemiro nieprzepisowo powstrzymuje rozpędzonego Alcantarę, arbiter błyskawicznie pokazuje żółty kartonik pomocnikowi Porto.

28'
Gol kontaktowy dla Bayernu !
Boateng nieźle szarżuje na prawej stronie, po czym decyduje się dośrodkować w pole karne, do jego podania dociera Alcantara, który wszedł z głębi pola i precyzyjnym uderzeniem z bliska pokonuje Fabiano.

26'
Huknięcie Bernata z dalszej odległości, jednak po drodze piłka odbija się od jednego z piłkarzy gospodarzy i opuszcza boisko. Korner dla gości.

25'
Fabiano kapitalnie przechwytuje dośrodkowanie Rafinhi z prawej strony, futbolówka w rękawicach brazylijskiego goalkeepera.

23'
Bayern w natarciu, ale zawodnicy Porto jak na razie doskonale sobie radzą z atakami podopiecznych trenera Guardioli.

20'
Muller wzięty w kleszcze przez parę obrońców Porto, sędzia nie postania wskazać w tej sytuacji na wapno.

19'
Dante podjął próbę crossowego zagrania, jednak piłka kopnięta przez stopera opuszcza plac gry. Od wyrzutu z autu grę wznowią gospodarze.

16'
Quaresma postanowił się zabawić z Bernatem, skrzydłowy próbował podrzucić piłkę nad obrońcą, piłkarz Bayernu nieprzepisowo powstrzymuje rywala - za ten czyn ogląda żółtą kartkę.

14'
Goetze popełnia faul taktyczny na Alex Sandro, sędzia przyznaje rzut wolny gospodarzom.

13'
Nieudana wrzutka Alonso z rzutu wolnego w stronę swoich kolegów, zagranie Hiszpana opuszcza plac gry.

12'
Alex Sandro skutecznie interweniuje w swojej strefie, od autu mistrzowie Niemiec.

10'
Dziecinny błąd Dante przed swoją bramką, brazylijski stoper nieudolnie przyjmuje piłkę, jego niefrasobliwe zachowanie wykorzystuje Quaresma, który wychodzi sam na sam z Neuerem i pewnym płaskim strzałem w dolny róg bramki podwyższa wynik.

8'
Kapitalna okazja Lewandowskiego, napastnik z Polski próbował skutecznie zamknąć stały fragment gry, ale jego uderzenie ląduje nad poprzeczką.

7'
Robert Lewandowski faulowany przez Quaresmę.

6'
Faul taktyczny Dante w środku pola, poszkodowanym w tej akcji Martinez.

3'
1-0
Quaresma pewnie egzekwuje rzut karny, portugalski skrzydłowy uderza w lewy dolny róg bramki, Neuer ruszył w inną stronę.

1'
Rzut karny dla Fc Porto !
Xabi Alonso popełnia koszmarny błąd przed swoim polem karnym, ten błąd skrzętnie wykorzystuje Martinez i wychodzi sam na sam z bramkarzem, Neuer próbując ratować sytuację fauluje napastnika reprezentacji Kolumbii. Żółta kartka dla bramkarza gości.

0'
Rozpoczynamy mecz w Porto.

0'
Fc Porto w ostatnim meczu ligowym pokonało na wyjeździe Rio Ave (3-1), z kolei Bayern Monachium zdetronizował u siebie Eintracht Frankfurt (3-0).

0'
Bilans spotkań: 1 zwycięstwo gospodarzy - 2 remisy - 2 wygrane gości

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Carlos Velasco Carballo.

0'
Ławka rezerwowa Bayernu: Reina, Badstuber, Gaudino, Lucic, Pizarro, Rode, Weiser

0'
Ławka rezerwowa Fc Porto: Helton, Aboubakar, Evandro, Hernani, Neves, Quintero, Reyes

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów: Fc Porto - Bayern Monachium
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Porto - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online