Korona Kielce - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 0

Cerniauskas - Golański, Malarczyk, Dejmek, Leandro - Klemenz, Fertovs, Pylypchuk(58' Kiełb), Carlos - Kapo, Porcellis(65' Trytko)
Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Malinowski, Oleksy - Gigołajew(76' Zieńczuk), Babiarz, Surma, Starzyński, Kuświk(90+3' Efir) - Visnakovs(80' Kowalski)

Kapo (55.) żółta kartka
Visnakovs (29.) żółta kartka
Grodzicki (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Obie ekipy mogą czuć niedosyt dzisiejszym rezultatem, ale moim zdaniem minimalnie lepsze wrażenie na boisku sprawiali gospodarze, którzy wypracowali sobie więcej sytuacji bramkowych.

90+4'

90+3'
Trzecia zmiana w składzie gości. Efir w miejsce Kuświka.

90+1'
Ostry wślizg Grodzickiego w nogi rozpędzonego Leandro. Stoper ukarany zostaje żółtym kartonikiem

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Kuświk bliski sfinalizowania podania Starzyńskiego, ale napastnikowi zabrakło kilku centymetrów.

88'
Ryszard Tarasiewicz wdaje się w polemikę z sędzią Borskim.

87'
Zbyt głębokie wgranie Kuświka w pole karne, z 6 metrów grę rozpocznie Cerniauskas.

85'
Dobry płaski strzał Kiełba z kilkunastu metrów, piłka w rękawicach Putnocky'ego.

84'
Cerniauskas w stylu Neuera powstrzymuje Starzyńskiego, Litwin efektownym wślizgiem wybija zagranie Kuświka w kierunku skrzydłowego.

82'
Trytko bezpardonowo atakuje Grodzickiego w walce o górną piłkę, rzut wolny dla gości.

80'
Zmiana u "Niebieskich". Kowalski zastępuje na placu gry Visnakovsa.

79'
Konczkowski ratuje swoją drużynę przed stratą gola, stoper w ostatniej chwili skutecznie blokuje uderzenie z 12 metrów Fertovsa, kapitalną pracę w tej okazji wykonał Trytko prowadząc futbolówkę na prawym skrzydle.

77'
Visnakovs nieudolnie zamyka głową podanie Oleksego, strzał snajpera na bramkę bardzo niecelny.

76'
Roszada w składzie gości. Marek Zieńczuk w miejsce Gigołajewa.

75'
Mocny strzał Carlosa zza pola karnego, piłka po tej próbie ląduje na trybunach.

73'
Fertovs mógł groźnie uderzyć z kilkunastu metrów po podaniu z prawej strony od Kiełba, lecz Łotysz w ostatnim momencie traci kontrolę nad piłką.

73'
Niedokładne dośrodkowanie Leandro w kierunku swoich kolegów, futbolówka po tym zagraniu opuszcza plac gry.

71'
Putnocky znów bardzo dobrze na przedpolu, tym razem bramkarz piąstkuje centrę Golańskiego z narożnika boiska.

69'
Kolejny ofsajd Luisa Carlosa.

67'
Golański przed fenomenalną szansą, genialne zagranie wymijające Kapo w kierunku bocznego obrońcy, lecz ten przegrywa pojedynek z Putnocky'm, który paruje jego uderzenie z bliskiej odległości.

65'
Kolejna zmiana w składzie gospodarzy. Trytko melduje się na boisku, a opuszcza je Porcellis.

63'
Soczyste uderzenie z dystansu Babiarza, piłka po jego kopnięciu trafia wprost w dobrze ustawionego Cerniauskasa.

61'
2-0 w statystyce ilości celnych strzałów.

59'
Niefrasobliwa interwencja Putnocky'ego, bramkarz gości nieudolnie łapie zagranie z bocznego sektora boiska. Na szczęście Słowaka żaden z graczy Korony nie dociera do futbolówki.

58'
Zmiana trenera Tarasiewicza. Kiełb wchodzi na murawę, a schodzi z niej Pylypchuk.

56'
Niebezpieczne uderzenie Porcellisa głową po wrzutce Golańskiego z rożnego, ale napastnik gospodarzy przenosi futbolówkę minimalnie nad poprzeczką bramki.

55'
Faul taktyczny Kapo, francuski zawodnik zostaje upomniany żółtą kartką przez sędziego.

54'
Cerniauskas znakomicie wychodzi do dalekiego zagrania Babiarza, goalkeeper popisuje się pewnym chwytem futbolówki.

52'
Starzyński marnuje kapitalną okazję do zmiany wyniku, pomocnik gości otrzymał fenomenalne długie podanie od Kuświka, jednak ten pierwszy posyła piłkę obok prawego słupka bramki.

51'
Grodzicki popycha rywala, od rzutu wolnego Korona Kielce.

48'
Ostre starcie Malarczyka z Gigołajewem, obrońca gospodarzy nabawił się urazu.

47'
Visnakovs próbował zamykać dośrodkowanie z kornera Starzyńskiego, snajper zostaje jednak skutecznie zblokowany. Kolejny rzut rożny.

46'
Luis Carlos na pozycji spalonej, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę dzisiejszego meczu.

45'
Koniec I części gry.

44'
Nakładka w wykonaniu Starzyńskiego, arbiter odgwizduje faul.

43'
Zryw gości, jednak wrzutkę Gigołajewa bez problemu wybija Malarczyk.

40'
4-6 w statystyce ilości popełnionych przewinień.

39'
Klemenz powalony na murawę przez Kuświka.

37'
6-0 w statystyce ilości rzutów rożnych.

36'
Babiarz ekwilibrystycznie wybija zagranie Golańskiego na rożny.

33'
Futbolówka w posiadaniu zawodników trenera Fornalika, goście szanują piłkę zamieniając liczne podania we własnej strefie.

30'
Cerniauskas pewnie wychwytuje centrę Starzyńskiego z lewego skrzydła .

29'
Visnakovs otrzymuje żółtą kartkę za faul z premedytacją na graczu Korony Kielce.

27'
Grodzicki uprzedza Kapo w drodze do górnej piłki posłanej przez Fertovsa.

26'
Babiarz skutecznie blokuje uderzenie z 18 metrów Pylypchuka, zagranie ląduje daleko od pola karnego Ruchu.

25'
Kolejna nieudana próba długiego podania w wykonaniu piłkarzy Korony, piłka w posiadaniu bramkarza.

22'
Luis Carlos pokazał próbkę swoich umiejętności, brazylijski zawodnik w efektowny sposób minął Surmę i oddał niebezpieczny płaski strzał, ale jego uderzenie z kilku metrów przed siebie odbija Putnocky.

21'
Konczkowski przerywa groźną akcję rywali, kolejny korner.

18'
Zbyt głęboka centra Golańskiego, futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza.

17'
Chaos w linii defensywnej Ruchu, od rzutu z autu grę wznowi Golański.

15'
Nieudane dośrodkowanie Fertovsa z prawej strony, żaden z jego kolegów nie zamyka tego podania.

14'
Zablokowana centra Carlosa przez Oleksego, korner dla gospodarzy.

13'
Dużo walki w środku polu, obie ekipy walczą o każdy metr boiska.

10'
Niedokładne crossowe zagranie Malarczyka w kierunku Porcellisa, futbolówka w rękawicach Putnocky'ego.

9'
Starzyński faulowany w środkowej strefie boiska, kolejny rzut wolny dla jego drużyny.

6'
Pylypchuk zostaje nieprzepisowo powstrzymany, ale arbiter nie przyznaje rzutu wolnego.

5'
Gigołajew leży na murawie, pomocnik ucierpiał w trakcie pojedynku powietrznego.

4'
Kapo popełnia faul taktyczny, rzut wolny dla Ruchu Chorzów.

4'
Piłkarze gości spokojnie rozgrywają futbolówkę na swojej połowie.

2'
Celne uderzenie głową Porcellisa po długim wyrzucie z autu Golańskiego, Putnocky z wielkim trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

0'
Zaczynamy mecz w Kielcach.

0'
Ewentualna wygrana gospodarzy pozwoli im wskoczyć na 8 miejsce w ligowej tabeli.

0'
W rundzie jesiennej lepsi byli gospodarze dzisiejszego meczu, pokonali swoich rywali 1-0

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Marcin Borski.

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Kowalski, Efir, Stawarczyk, Szyndrowski, Zieńczuk, Urbańczyk

0'
Ławka rezerwowa Korony Kielce: Małecki, Sylwestrzak, Cebula, Sierpina, Trytko, Aankour, Kiełb

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu T-Mobile Ekstraklasy: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online