Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Drągowski - Modelski, Pazdan, Romańczuk(70' Frankowski), Popkhadze - Grzyb, Tavarovs, Tymiński, Świderski(55' Gajos), Sawicki(78' Pawłowski) - Tuszyński
Rusov - Klepczyński(46' Horvath), Hebert, Osyra, Mokwa - Vassiljev(46' Jurado), Murawski(87' Kędziora), Moskwik, Podgórski, Hanzel - Wilczek

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Jagiellonia Białystok odnosi bardzo ważne zwycięstwo, po tym meczu gospodarze wracają na "pudło".

90+4'

90+2'
Podopieczni Michała Probierza próbują ukraść jak najwięcej cennych sekund swoim rywalom.

90'
4 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip w dzisiejszym meczu.

90'
Rusov w stylu Neuera przerywa groźną kontrę gospodarzy, bramkarz uprzedził w ostatniej chwili Pawłowskiego.

89'
Wilczek upada w polu karnym rywala, zawodnicy Piasta reklamują karnego. Arbiter w tej sytuacji niewzruszony.

87'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Kędziora w miejsce Murawskiego.

83'
Grzyb opatrywany przez sztab medyczny swojego klubu.

82'
Tavarovs pięknie złożył się do uderzenia głową po centrze Tymińskiego z kornera, ale Łotysz minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką.

80'
Niedokładny strzał z półwoleja Podgórskiego, próba skrzydłowego z kilkunastu metrów ląduje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Drągowskiego.

78'
Roszada taktyczna Jagiellonii. Sawicki opuszcza plac gry, a zmienia go na nim Pawłowski.

76'
Modelski ratuje swój klub przed utratą bramki, boczny obrońca w ostatniej chwili ofiarnie blokuje uderzenie z bliska Jurado. Futbolówka w posiadaniu bramkarza gospodarzy.

74'
Gol kontaktowy !
Podgórski centruje z rzutu wolnego, piłkę przed siebie odbija jeden z obrońców Jagi, do zagrania dopada Moskwik i potężnym uderzeniem zza pola karnego umieszcza futbolówkę tuż przy prawym słupku. W tej sytuacji troszeczkę lepiej mógł się zachować Drągowski.

72'
Mokwa nieczysto zatrzymany przez Modelskiego.

71'
Sawicki złapany na spalonym.

70'
Zmiana. Frankowski melduje się na murawie, a schodzi z niej Romańczuk.

69'
Ofsajd Murawskiego, dobrze ustawiony blok defensywny trenera Probierza.

66'
Kapitalny strzał z dystansu Wilczka, ale doskonałą interwencją wykazuje się Drągowski parując uderzenie na róg boiska.

64'
Wilczek pakuje piłkę do siatki po zamieszaniu w szesnastce Jagi, ale napastnik w momencie zagrania od swojego klubowego partnera znajdował się na spalonym. Gol nieuznany.

63'
Gajos popełnia przewinienie w pobliżu własnego pola karnego, rzut wolny dla gości.

61'
Nieodpowiedzialne zachowanie Grzyba we własnej strefie, zawodnik naprawiając swój błąd fauluje z premedytacją Wilczka. Żółty kartonik dla gracza Jagiellonii.

60'
Hebert bliski szczęścia, jednak środkowy obrońca posyła futbolówkę głową minimalnie obok prawego słupka bramki.

58'
Strzał "szczupakiem" Wilczka po wrzutce Podgórskiego, lecz uderzenie napastnika z dziecinną łatwością broni Drągowski.

56'
Tuszyński mógł podwyższyć wynik, ale brak zdecydowania snajpera przed bramką rywala wykorzystuje para stoperów, która bez trudu zgarnia piłkę.

55'
Zmiana w szeregach Jagi. Gajos zastępuje Świderskiego.

53'
Popkhadze nieprzepisowo zatrzymuje Podgórskiego przed swoją szesnastką, Gruzin otrzymuje za ten czyn żółtą kartkę (pauza w następnej kolejce).

50'
Koszmarne dośrodkowanie Popkhadzego w pole karne Piasta, zagranie obrońcy mija wszystkich kolegów z drużyny.

48'
Tuszyński huknął jak z armaty na bramkę Rusova po podaniu od Tymińskiego, futbolówka po tej próbie ląduje nad poprzeczką.

46'
II połowa meczu rozpoczęta.

46'
Podwójna zmiana w składzie gości. Horvath w miejsce Klepczyńskiego, Jurado za Vassiljeva.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
1 minuta dorzucona do I części.

43'
Jest podwyższenie wyniku.
Bombowe uderzenie Tymińskiego z rzutu wolnego, Rusov wybija zagranie przed siebie, pechowo dla niego do futbolówki dostaje się Romańczuk i mocnym strzałem z bliskiej odległości podwyższa wynik tego meczu.

40'
Znakomity blok Pazdana, stoper w ostatniej chwili posyła futbolówkę poza boisko po dośrodkowaniu Vassiljeva.

39'
Przed kapitalną okazją na wyrównanie stanął Osyra, obrońca wykorzystał zamieszanie w polu karnym Jagielloni po stałym fragmencie gry, jednak strzał obrońcy z paru metrów ląduje na trybunach.

37'
Soczysty strzał Murawskiego z kilkunastu metrów, ale kapitalną interwencją na linii popisuje się Drągowski, który paruje uderzenie na bok.

35'
Zblokowane uderzenie głową Klepczyńskiego, kolejny korner dla "Piastunek".

34'
Mocno nieudana próba wrzutki w wykonaniu Modelskiego, żaden z jego kolegów nie miał szans dotrzeć do tego zagrania.

33'
Podgórski okrutnie powstrzymany wślizgiem przez Romańczuka, arbiter bez namysłu wyciąga żółty kartonik. Piłkarz gospodarzy będzie pauzować w kolejnym meczu ligowym.

29'
Tuszyński sprytnie urywa się Osyrze, obrońca gości próbując ratować sytuację pociąga swojego przeciwnika za koszulkę. Sędzia upomina Osyrę żółtą kartką

27'
Faul w ofensywie zawodnika Jagiellonii przy walce o pozycję w polu karnym rywala.

25'
Strzał głową Heberta po dośrodkowaniu Podgórskiego z rzutu rożnego, piłka po tym zagraniu trafia do Drągowskiego.

23'
Klepczyński złapany na pozycji spalonej, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

21'
Żółta kartka dla Świderskiego za bezpardonowy atak na nogi Vassiljeva.

19'
1-0
Tuszyński dostaje podanie przed pole karne, w pewnym momencie dostrzegł świetnie ustawionego Świderskiego, a ten bez namysłu decyduje się na uderzenie, jego strzał w lewy róg bramki przed siebie paruje Rusov, lecz niestety dla bramkarza do piłki przez niego wybitej dociera Tymiński i umieszcza ją w pustej bramce.

16'
Moskwik uderza niedokładnie na bramkę, jego strzał mija w bezpiecznej odległości lewy słupek. Na głowę skrzydłowego wrzucał Klepczyński.

15'
Niecelna centra Świderskiego z lewej strony, futbolówka po dotknięciu pomocnika opuszcza plac gry.

12'
Moskwik leży na murawie, zawodnik gości ucierpiał w starciu z Michałem Pazdanem.

11'
Hanzel próbował wykorzystać niezdarne wybicie piłki Drągowskiego, ale jego podanie w kierunku Moskwika zostaje przecięte przez Pazdana.

8'
Nieudana próba długiego zagrania w wykonaniu Vassiljeva, futbolówka po jego kopnięciu ląduje w rękawicach Drągowskiego.

6'
Modelski nieudolnie wybija piłkę, korner dla Piasta Gliwice.

5'
Zablokowany strzał z dystansu Hanzela, dobra interwencja Romańczuka.

3'
Murawski poturbowany przez Romańczuka w pojedynku powietrznym, sędzia przyznaje gościom rzut wolny.

2'
Vassiljev przerywa groźną akcję Jagi, będzie pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

0'
Zaczynamy mecz w Białymstoku !

0'
W rundzie jesiennej lepsza była ekipa dowodzona przez Michała Probierza, pokonała wtedy swoich rywali na wyjeździe 2-0

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Bartosz Frankowski.

0'
Ławka rezerwowa Piasta: Szmatuła, Brożek, Jurado, Kędziora, Horvath, Martinez, Szeliga

0'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Baran, Straus, Pawłowski, Mystkowski, Frankowski, Gajos, Augustyniak

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu T-Mobile Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online