Cracovia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Krzysztof Pilarz - ,Krzysztof Nykiel, Sreten Sretenović, Piotr Polczak, Mateusz Wdowiak - Damian Dąbrowski(73.Kapustka), Miroslav Covilo, Adam Marciniak, Marcin Budziński, Deniss Rakels - Erik Jendrisek(55.Dialiba)
Radosław Janukiewicz - Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Mateusz Matras, Hubert Matynia - Maksymilian Rogalski, Rafał Murawski, Dominik Kun, Adam Frączczak - Ricardo Nunes(59.Danielak), Łukasz Zwoliński

Zwoliński (37.)

Danielak (74.) żółta kartka
Nykiel (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Pogoń Szczecin

KONIEC'
Pogoń wygrywa drugi mecz z rzędu i awansuje na chwilę obecną do czołowej ósemki.

97'
RAKELS! Ależ sytuacja dla gospodarzy. Rakels uderzył z ostrego kąta i sięgnął piłkę Janukiewicz. Piłka leciała w stronę bramki, ale z linii wybił obrońca.

95'
Spokojnie przebiega doliczony czas gry. Cracovia nie jest w stanie zagrozić zawodnikom ze Szczecina.

90'
Nykiel ukarany żółtą kartką.

Sędzia Jakubik przedłużył mecz o 10 minut.

89'
Po wznowieniu gry Pogoń za sprawą strzału Zwolińskiego mogli podwyższyć.

82'
Przerwana gra ze względu na race wyrzucane przez kiboli przyjezdnych.

79'
Ortega który przed chwilą pojawił się na boisku zmarnował świetną okazję na wyrównanie. Dobrze skrócił kąt Janukiewicz i napastnik nie trafił w bramkę.

74'
Żółta kartka dla Danielaka za wykopanie piłki.

73'
Kapustka zmienia Dąbrowskiego. Trener Podoliński stara się coś zmienić, aby uratować choć punkt.

68'
Covilo wygrał główkę, ale nie stworzył zagrożenia pod bramką Janukiewicza.

63'
Faul w ataku piłkarzy Cracovii od bramki wznowi Janukiewicz.

60'
Będzie rzut rożny dla Pogoni. Ciągle bardzo dobre wrażenie sprawia Dominik Kun, który jest bardzo aktywny.

55'
Covilo powinien teraz wyrównać. Przełożył piłkę w polu karnym na prawą nogę i uderzył na siłę obok bramki.

51'
Nykiel długo prowadził piłkę i zmarnował szansę na zagrożenie bramki Pogoni.

47'
Frączczak uderza w poprzeczkę. Mocny początek gości.

46'
Zaczęli drugą część spotkania.

45'
Przerwa.

45'
Strasznie nerwowo obrońcy Pogoni. Piłka dostarczona do Jendriska, który od razu oddał strzał, jednak pozbawiony zarówno siły jak i precyzji.

41'
Cracovia próbuje odpowiedzieć na gola Pogoni, ale nie jest w stanie realnie zagrozić bramce Janukiewicza.

37'
GOOOOOOOOOOL dla Pogoni
Nunes z rzutu rożnego w pole karne, nikt nie zdołał wywalczyć piłki w powietrzu i najsprytniejszy okazał się Zwoliński, który poczekał aż piłka spadnie mu na nogę i uderzyć płasko przy słupku.

36'
Zwoliński założył siatkę Sretenovicowi przy linii końcowej i oddał strzał, który blokują obrońcy.

32'
Kun bardzo ładnie drybluje na małym polu. Podanie do Zwolińskiego, ale jego strzał nieskuteczny.

28'
Wdowiak zdecydował się na strzał z 18 metrów, ale piłka bez problemów wyłapana przez goalkeepera Pogoni.

25'
Strzał Wdowiaka wyblokowany przez obrońcę, dobitka Jendriska głową i broni Janukiewicz.

24'
Aktywny Budziński zgrał do Dąbrowskiego na szesnastkę. Nieczysto strzelał pomocnik 'Pasów'- piłka przelatuje minimalnie nad bramką.

22'
Krótko piłkarze Cracovii, odegranie do Budzińskiego nie było skuteczne i obrońca przyjezdnych oddalił zagrożenie.

19'
Sretenovic używając rąk fauluje w powietrzu Zwolińskiego.

17'
Blisko Pogoń strzelenia gola. Trochę niechlujnie wybijana piłka przez obrońców i gracze Pogoni dwukrotnie zagrozili bramce Pilarza.

14'
Fatalny błąd techniczny Sretenovica. Wysoko piłka i zamiast wybić głową piłka odbija się od ręki obrońcy w polu karnym. Sędzia Jakubik kazał grać dalej.

10'
Faul Nykiela przy linii bocznej i goście będą mieli szansę z rzutu wolnego.

7'
Rzut rożny dla Cracovii po strzale zza pola karnego Budzińskiego. Piłka odbiła się od obrońcy Pogoni.

4'
Duża intensywność gry na początku spotkania. Chaos rządzi jednak na boisku i żadna ekipa nie potrafi zbliżyć się do bramki rywala.

1'
Rozpoczęli. Od środka gracze ze Szczecina.

0'
W trenerskim debiucie Czesława Michniewicza Pogoń pokonała u siebie Jagiellonię Białystok 2-0 po dwóch golach Zwolińskiego.

0'
Zarówno Pogoń jak i Cracovia w ostatnich pięciu spotkaniach zwyciężali dwa razy oraz ponieśli trzy porażki.

0'
Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu pozwoli 'Portowcom' awansować na miejsce ósme, które zapewnia walkę o najwyższe cele. Cracovia walczy o każdy punkt żeby być w jak najlepszej sytuacji przed dodatkowymi kolejkami.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online