Górnik Łęczna - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
1 : 1

Prusak - Mraz, Bielak, Mierzejewski, Bożić - Szmatiuk, Nowak, Rudik(75'Burkhardt), Cernych, Bonin - Razulis(70'Hasani)
Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Henriquez - Trałka, Jevtić - Kownacki, Hamalainen, Lovrencsics(63'Formella) - Sadajew(77'Ubiparip)

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

90+3'
Sędzia zakończył dzisiejszy pojedynek.

90+3'
Zółta kartka dla Nowaka i Jevticia.

90+3'
Nowak fauluje Hamalainena. Posypią się żółte kartki, ponieważ doszło do spięcia pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

90+2'
Bonin faulowany przez Henriqueza.

90+2'
Kontra Górnika zakończona złym podaniem Bonina.

90+1'
Lech wrócił do ataku pozycyjnego. Ładny strzał Hamalainena przelatuje nad bramką.

89'
Chwila odpoczynku dla defensorów Górnika. Rzut wolny dla gospodarzy na swojej połowie boiska.

88'
Dośrodkowanie Kędziory niecelne.

88'
Lech rozgrywa atak pozycyjny.

84'
Poznaniacy mieli rzut wolny w okolicach środka boiska. Dośrodkowanie Jevticia ląduje w rękach bramkarza.

83'
Moment chaotycznej gry. Cernych w pole karne. Był tam tylko jeden zawodnik Górnika. Nie było szans na powodzenie tej akcji.

80'
Dobrze rozegrana akcja Lecha, który wymienił dużo podań. Dośrodkowanie Kędziory w pole karne w stronę Kownackiego. Ten nie zdołał wygrać pojedynku główkowego.

79'
Groźna akcja gospodarzy. Dużo miejsca miał Bonin na lewej stronie, zszedł do środka, za daleko sobie wypuścił piłkę , gdyby nie to pewnie padła by bramka.

78'
Górnik ładnie wymienił podania na połowie Lecha. Kończy tą grę Burkhardt, który zagrywa niedokładnie.

77'
Ubiparip za Sadajewa.

75'
Schodzi Rudik, w jego miejcse Burkhardt.

74'
Dobra centra. Mija się z piłką Rudik.

73'
Dobra interwencja obrońców. Górnik wychodzi z kontrą.Groźna akcja gospodarzy. Arajuuri blokuje dośrodkowanie Cernycha.

72'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

71'
Zmiana w szeregach gospodarzy. Niecelny strzał Henriqueza, ktory wprowadził piłkę w pole karne.

70'
Szmatiuk zobaczył kartkę za przytrzymywanie Sadajewa

69'
Lepszy moment Górnika. Nie zła akcja zakończona strzałem, który został jednak zablokowany.

67'
Dokładne podania gości pozwalają im spokojnie rozgrywać piłkę 30 metrów od bramki rywali.

65'
Lech zamknął gospodarzy na ich połowie.

63'
Żółta kartka dla Mierzejewskiego. Zmiana w drużynie Lecha Poznań, Formella zastępuje Lovrencsica.

62'
Kapitalna sytuacja Górnika Łęczna. Szybka kontra. Podanie do Cernycha, ten oddał dobry strzał. Wspaniałą interwencją popisał się Gostomski.

60'
Kamiński dobrze włączył się w gre ofensywną. Zagrał do Sadajewa, ten został zatrzymany przez obrońców. Później ładna szarża Lovrencsicsa, jego dośrodkowanie ląduje w rekach Prusaka.

58'
Strzał Nowaka w środek bramki. Gostomski nie miał problemów z tym uderzeniem.

57'
Próba wyjściem z kontratakiem przez gospodarzy. Niedokładne podanie zwolniło akcję.

55'
Dośrodkowanie w pole karne. Piłka ląduje w rękach Prusaka.

54'
Cernych otrzymuje żółtą kartkę, za wejście nakładką.

53'
Dobra wymiana piłki Hamalainena z Kownackim. Ten dośrodkował, a strzał głową oddał Sadajew, jednak obok bramki.

51'
Akcja w polu karnym Gostomskiego, po kilku pojedynkach główkowych na strzał zdecydował się Mraz. Oddał dobre, mocne uderzenie. Bramkarz Lecha zdołał wyłapać piłkę.

50'
Henriquez znalazł się z futbolówką na lewej stronie. Zagrał piłkę wycofującą. Jego koledzy nie zdołali oddać strzału.

49'
Dobrze utrzymał się przy piłce Sadajew, ale próba podania okazała się niepowodzeniem.

48'
Trwa walka o przejęcie inicjatywy.

46'
Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

Oglądamy bardzo wyrównany mecz z kilkoma ładnymi sytuacjami. Wynik remisowy wydaje się być wynikiem sprawiedliwym.

45+2'
Arbiter zakończył pierwsza część spotkania.

45+1'
Gol!!! Sadajew! Dobre dośrodkowanie w pole karne, tam strzałem z pierwszej piłki popisał się Sadajew.

45+1'
Lech przejął piłkę i wywalczył nastepny rzut rożny.

45'
Gospodarze wymieniają podania na swojej połowie boiska.

43'
Kownacki dostał kapitalne podanie od Henriqueza. Zszedł do boku i oddał strzał wzdłuż bramki.

42'
Szmatiuk ładnie podłaczył się do akcji ofensywnej. Drobna niedokładność zniweczyła ofensywne zagrania Górnika Łęczna.

41'
Bardzo złe dośrodkowanie Mraza.

40'
Lepszy fragment gry gospodarzy, którzy wywalczyli rzut rożny.

39'
Dalekie zagranie w stronę Kownackiego. Ten stał na pozycji spalonej.

37'
Dobra akcja Górnika. Bonin kapitalnie ograł obrońce i zagrał do narożnika do jednego ze swoich kolegów. Próba dośrodkowania okazała się niepowodzeniem.

35'
Poznaniacy ładnie wymieniali podania. Gdy piłkę dostał Kędziora chciał dośrodkować, zrobił to jednak fatalnie.

33'
Rzut wolny da Lecha. Nic dobrego dla gości z tego stałego fragmentu gry nie wynikło.

30'
Jevtić próbował indywidualnej akcji, ale zatrzymali go obrońcy.

29'
Lech Poznań co raz bardziej dominuje, chcąc wyrównać wynik spotkania.

26'
Wspaniały strzał Jevticia i jeszcze lepsza interwencja bramkarza.

25'
Arajuuri faulowany. Rzut wolny dla gości z dobrej pozycji 25 metrów od bramki.

24'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem Lech wybił futbolówkę w taki sposób, że nikt nie był wstanie oddać strzału.

23'
Sadajew ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu.

22'
Gol!!! Rudik! Zawodnicy Lecha wybili piłkę przed pole karne tam dopadł do niej Rudik i kapitalnym strzałem pokonał Gostomskiego.

21'
Zawodnicy gospodarzy wywalczyli rzut rożny.

19'
Podopieczni trenera Skorży ładnie wymieniają podania, lecz nie potrafią zagrać decydującego podania. Za to Górnik zbudował akcję zakonczoną dobrym strzałem Bonina.

16'
Błąd Rudika niedaleko własnej bramki. Sadajew był na spalonym. Lech nie wykorzystał tej pomyłki.

15'
Razulis tym razem w roli obrońcy. Spisał się bardzo dobrze.

14'
Jevtić znowu widoczny. Tym razem wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

12'
Rzut rożny dla Górnika. Strzał Razulisa mija bramkę.

11'
Groźnie pod bramką Gostomskiego. Jeden ze skrzydłowych zagrał piłke przed bramkę, w ostatniej chwili napastnika wyprzedził obrońca.

10'
Dobra organizacja poczynań defensywnych zawodników Górnika Łęczna, dzięki czemu goście nie mogą sobie stworzyć groźnej sytuacji.

7'
Lech długo utrzymuje się przy piłce chcąc zbudować sobie dobrą akcje ofensywną.

5'
Sadajew znalazł się w dobrej pozycji by głową wpakować piłkę do siatki, trafił jednak nieczysto.

4'
Kownacki faulowany 30 metrów od bramki. Goście będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie.

3'
Jevtić zagrywa w pole karne. Dobrze interweniowali obrońcy, którzy wygrali pojedynek główkowy z napastnikiem Lecha.

1'
Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, zakończona niecelnym strzałem.

1'
Górnik Łęczna rozpoczyna spotkanie.

0'
Obie drużyny już na murawie, zaraz nastąpi początek spotkania.

0'
Sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

0'
Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Lech Poznań liczy na potknięcie Legii i objęcie fotelu lidera, by tak się stało to przede wszystkim Poznaniacy muszą wygrać swoje spotkanie, co nie będzie proste. Górnik chce zdobyć punkty by przybliżyć się do celu utrzymania się w lidze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online