Bayern Monachium - Porto online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Porto
6 : 1

Neuer - Bernat, Badstuber, Boateng, Rafinha(71' Rode) - Alcantara, Alonso, Lahm - Gotze, Lewandowski, Muller
Fabianho - Martins, Marcano, Maicon, Reyes(31' Ricardo) - Torres, Casemiro, Herrera - Brahimi(66' Evandro), Martinez, Quaresma

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Porto

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Bayern Monachium w pięknym stylu przypieczętował awans do półfinału Ligi Mistrzów. Ekipie gości widoczny był brak znaczących postaci w defensywie - Alex Sandro oraz Danilo.

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Zmiana. Schodzi z boiska Alcantara, w jego miejsce Dante.

88'
6-1
Perfekcyjnie wykonany rzut wolny przez Alonso, uderzenie Hiszpana z dalszej odległości zaskoczyło bezradnego Fabinho. Pomocnik strzelił w prawy góry róg bramki.

86'
Fc Porto w 10 - tkę !
Marcano bezmyślnym wślizgiem poturbował przeciwnika, arbiter bez wahania pokazał stoperowi drugą żółtą kartkę.

85'
Zmiana trenera Guardioli. Weiser zastępuje zmęczonego trudem meczu Gotze.

84'
Casemiro w profesorski sposób blokuje Lewandowskiego, który próbował przedrzeć się w szesnastkę rywala i oddać groźny strzał na bramkę.

82'
Neuer w swoim stylu przerywa niebezpieczne prostopadłe zagranie Torresa w kierunku Martineza, futbolówka w rękawicach bramkarza.

81'
Pozycja spalona Martineza, dobrze ustawiony blok defensywny Bawarczyków.

80'
Boateng ekwilibrystycznie przerywa groźną akcję Porto.

78'
Lewy o krok od zdobycia trzeciego gola w tym spotkaniu, ale płaskie uderzenie z kilkunastu metrów polskiego snajpera w bezpiecznej odległości mija bramkę Fabianho.

76'
Piękny rajd Martineza pod pole karne Bayernu, jednak strzał Kolumbijczyka ląduje o parę metrów obok prawego słupka.

73'
Gol dla Fc Porto !
Jackson Martinez zamyka koronkową akcję swoich kolegów, Evadro wykorzystuje brak koncentracji bocznych obrońców i podaje w pole karne, gdzie doskonale ustawiony jest Martinez, a ten bez największego problemu umieszcza piłkę w siatce uderzeniem z najbliższej odległości.

71'
Rode dostaje szansę na pokazanie swoich umiejętności, zmienia na murawie Rafinhę.

70'
Thomas Muller jest nieczysto powstrzymywany przez Marcano, arbiter wyjmuje błyskawicznie żółtą kartkę.

69'
Martinez pada w polu karnym Bayernu, lecz sędzia pozostaje w tej sytuacji niewzruszony i nie dyktuje rzutu karnego.

66'
Roszada taktyczna "Smoków". Brahimi opuszcza boisko, a w jego miejsce Evandro.

64'
Nieudolny zamiar odebrania wślizgiem futbolówki Bernatowi, piłkarz Fc Porto ogląda żółty kartonik.

62'
Maicon bliski pokonania Fabianho, stoper usiłował przeciąć dośrodkowanie Lahma z prawej strony, będzie kolejny rzut rożny.

60'
Bernat podjął próbę zaskoczenia bramkarza strzałem z dystansu, lecz uderzenie zawodnika Bayernu skutecznie blokują defensorzy gości. Korner dla niemieckiej drużyny.

59'
57% - 43% w statystyce posiadania piłki.

59'
Marcano nieudolnie przyjmuje podanie od swojego kolegi, od autu grę rozpoczną gospodarze.

57'
Niecelny strzał Alonso z rzutu wolnego, hiszpański pomocnik swoim uderzeniem przenosi piłkę nad poprzeczką bramki.

55'
Zblokowane uderzenie zza 16- tki Lewandowskiego, po czym następuje przewinienie gracza Porto.

54'
Bernat perfekcyjnie przerywa crossowe zagranie Herrery w kierunku Quaresmy.

52'
Bez pomysłu na rozegranie groźnej akcji dzisiaj goście, Bayern bez problemu łamie próby jakichkolwiek zagrań w pobliże swojego pola karnego.

50'
Faul taktyczny Ricardo na Goetze.

48'
Piłka w posiadaniu Bawarczyków, gracze Guardioli swobodnie zamieniają kilkanaście podań.

46'
Niebezpieczne uderzenie z powietrza Goetze, futbolówka po jego kopnięciu minimalnie mija lewy słupek bramki Fabianho.

46'
Rozpoczynamy II część gry.

45+2'
Koniec I części gry. Fc Porto bez argumentów w pierwszej odsłonie.

45'
Niebezpieczny strzał zza pola karnego Lahma, lecz na nieszczęście kapitana gospodarzy futbolówka trafia wprost w rękawice Fabianho.

44'
2 minuty dorzucone do pierwszej połowy.

43'
Faul z premedytacją Goetze, od rzutu wolnego grę wznowią goście.

41'
Spóźniony atak na nogi rywala w wykonaniu Badstubera, środkowy obrońca upomniany za ten czyn żółtym kartonikiem.

39'
5-0
Robert Lewandowski wykorzystuje kapitalne podanie Mullera z głębi pola karnego, polak sprytnie zwiódł parę stoperów Porto i płaskim uderzeniem w prawy dolny róg bramki zdobył drugiego gola w tym meczu.

37'
Jackson Martinez ogląda żółtą kartkę za próbę symulowania, kolumbijski snajper starał się wywalczyć rzut wolny pod bramką Neuera.

35'
4-0
Soczysty strzał z kilkudziesięciu metrów Mullera, futbolówka po drodze odbija się Martinsa Indi i zaskakuje zagubionego Fabianho. Trzeba w tej akcji nagrodzić dobry odbiór w środku pola Alonso.

33'
Żółta kartka dla Herrery za niesportowe zagranie. Pomocnik gości popchnął Roberta Lewandowskiego.

31'
Rafinha leży na murawie.
Zmiana w składzie gości. Reyes opuszcza plac gry, a melduje się na nim Ricardo.

30'
Nieudany wślizg Martineza w nogi Mullera, sędzia Atkinson przerywa grę.

29'
Bernat doskonale powstrzymuje Quaresmę, który próbował wrzucać w pole karne. Korner dla "Smoków".

26'
3-0
Kolejna znakomita akcja skrzydłem piłkarzy Bayernu, Lahm wstrzela futbolówkę w pole karne, zagranie pomocnika przedłuża jeszcze Muller, a akcję fenomenalnie zamyka Lewandowski nie dając szans Fabianho strzałem z paru metrów.

22'
2-0
Zamieszanie w polu karnym Fc Porto, Gotze dośrodkowuje z prawej strony, jego zagranie przedłuża Badstuber, a futbolówkę z kilku metrów głową w siatce umieszcza Boateng. W tej chwili Bayern w półfinale LM.

20'
Dobre uderzenie Mullera z dystansu, niemiecki zawodnik świetnie przyjął sobie futbolówkę i z pół woleja próbował zaskoczyć bramkarza. Piłka w posiadaniu Fabinho.

19'
Na Allianz Arena dzisiaj mecz pełen walki, obie ekipy toczą bój o każdy metr boiska.

17'
Reyes popełnia faul taktyczny, rzut wolny dla gospodarzy.

15'
Lewandowski poturbowany w trakcie walki o górną piłkę.

13'
1-0
Fenomenalna wymiana piłki w wykonaniu graczy gospodarzy, Bernat kapitalnie centruje w pole karne, do wrzutki bocznego obrońcy dochodzi Alcantara i mocnym strzałem głową z bliskiej odległości pokonuje bezradnego Fabinho.

9'
Co za akcja Bayernu !
Muller kapitalnie szarżuje, przedziera się pod pole karne i uderza, jego strzał pewnie broni Fabianho, do odbitej futbolówki udaje się dotrzeć Lewandowskiemu, ale uderzenie Polaka trafia w prawy słupek bramki.

6'
Spóźniony wślizg Reyesa w nogi zawodnika Bayernu, tym razem jeszcze bez kartki dla pomocnika "Smoków".

5'
Przewinienie w ofensywie Gotze, arbiter przyznaje rzut wolny gościom.

3'
Celny strzał głową Lewandowskiego, jednak jego próba w żaden sposób nie mogła zagrozić Fabianho.

2'
Casemiro przerywa groźną akcję Bayernu, ale przy tym odbiorze pomagał sobie ręką.

1'
Bernat nieprzepisowo powstrzymywany przez Herrerę w środkowej strefie boiska.

0'
Zaczynamy mecz na Allianz Arena !

0'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

0'
Wynik pierwszego spotkania: Bayern 1 - 3 Fc Porto.

0'
W dzisiejszym meczu z powodu kartek nie zagrają Alex Sandro oraz Danilo.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Martin Atkinson.

0'
Ławka rezerwowa Fc Porto: Helton, Aboubakar, Evandro, Hernani, Neves, Ricardo, Quintero

0'
Ławka rezerwowa Bayernu Monachium: Reina, Dante, Gaudino, Rode, Schweinsteiger, Weiser, Pizarro

*'
Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Fc Porto
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Porto, to zapraszamy do śledzenia meczu online