Barcelona - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
PSG
2 : 0

Ter Stegen - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Sergio(55'Roberto), Rakitic, Iniesta(46'Xavi) - Suárez(75'Pedro), Messi, Neymar
Sirigu - van der Wiel, Luiz, Marquinhos, Maxwell - Verratti, Cabaye(66'Lucas), Matuidi(80'Rabiot) - Ibrahimović, Cavani(80'Lavezzi), Pastore

Neymar (14.)
Neymar (34.)

Luiz (4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Barcelona - PSG

*'
Dziękujemy za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i zapraszamy na następne relacje-live.

*'
W dwumeczu Barcelona rozgromiła zawodników z Francji 5:1. Katalończycy meldują się w następnej fazie rozgrywek.

90+2'
Końcowe minuty nie przyniosły zmiany rezultatu . FC Barcelona - PSG 2:0.

90+1'
Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasy gry.

90'
W dobrej sytuacji znalazł się Lavezzi, jednak jego strzał okazał się zbyt słaby by pokonać bramkarza gospodarzy.

88'
Obrona Barcelony przeczytała zagranie Ibrahimovicia.

86'
Strzał Lucasa przelatuje wysoko ponad bramką.

83'
Rzut rożny dla PSG. Lavezzi dośrodkowuje...i tym razem dobrze spisała się obrona Barcelony.

82'
Bliźniacza sytuacja z drugiej strony boiska. Piłkę zagrywał Lucas.

82'
Dobra reakcja obrońców na płaskie zagranie Neymara.

80'
Dwie zmiany w drużynie mistrza Francji.

79'
Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, poprawiając statystyki posiadania futbolówki.

76'
Rzut rożny dla Barcelony. Neymar krótko rozegrał stały fragment gry.

75'
Schodzi z boiska Luis Suarez, a w jego miejsce pojawia się Pedro.

74'
Matiudi znajował się na pozycji spalonej.

73'
Bardzo dobry strzał Ibrahimovicia z krawędzi pola karnego. Wspaniała interwencją popisuje się Ter Stegen.

72'
Rzut rożny wykonywany przez Rakiticia nie przynosi zmiany rezultatu.

71'
Piłkarze gości wybijają futbolówkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Alvesa.

70'
Żaden z zawodników PSG nie był wstanie dojść do piłki granej przez Pastore.

68'
Faul Verrattiego, który przytrzymywał przeciwnika. Rzut wolny wykonuje Xavi, jeden z obrońców oddalił zagrożenie.

66'
Lucas zastepuje Cabaya.

64'
Suarez na pozycji spalonej. Pastore w poszukiwaniu napastników...znalazł tylko obronców drużyny przeciwnej.

62'
Dośrodkowanie Verrattiego. Zawodnik PSG nie znalazł tym zagraniem żadnego ze swoich kolegów z drużyny.

61'
Indywidualna próba Neymara, tym razem nie przyniosła korzyść dla jego zespołu.

59'
Ładna akcja Ibrahimovicia z Verrattim. Ten pierwszy zagrał kapiatalne podanie, drugi oddał strzał, który minął bramkę Barcelony.

56'
Dośrodkowanie Pastore grzęźnie w rękach Ter Stegena.

55'
Roberto zmienia Busquetsa.

55'
Ostre wejście Verrattiego, sędzie nie zdecydował się na pokazanie mu żółtego kartonika.

54'
Messi próbował płaskiego zagrania w pole karne. Obrońcy wywiązali się ze swojego zadania i oddali zagrożenie.

52'
Kolejna dobra interwencja bramkarza PSG. Tym razem poradził sobie z próbą Messiego. Chwile później na pozycji spalonej znalazł się Ibrahimovic.

50'
Aktywny Cabaye znajduje miejsce do oddania strzału. Ta próba okazała się totalną klapą.

49'
Rakitić przejmuje piłkę i oddaje strzał. Sirigu nie ma problemów z wyłapaniem tego uderzenia.

47'
Indywidualna akcja Alby zakończona stratą.

46'
Dośrodkowanie Cabaya wyłapane przez bramkarza gospodarzy.

46'
Oba zespoły już na murawie. Arbiter rozpoczyna drugie 45 minut. Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu Inieste zastępuje Xavi.

45+1'
Koniec pierwszej połowy spotkania.

45'
Sędzia zdecydował się doliczyć jedną minutę.

44'
Obrońcy na chwile oddalają zagrożenie.

43'
Po akcji Daniego Alvesa, będziemy świadkami kolejnego rzutu rożnego.

42'
Maxwell decyduje się na dalekie zagranie, które trafia do obrońców Barcelony.

40'
W odpowiedzi PSG a konkretnie Ibrahimović, jego podanie okazuje się zbyt mocne.

40'
Dośrodkowanie Rakiticia. Pique strzela obok bramki.

39'
Podanie Neymara blokowane i mamy rzut rożny.

38'
Marquinhos chciał zagrać podanie w poprzek boiska. Jego zagranie nie doszło do celu.

36'
Rakitić próbował indywidualnej akcji. Dobra reakcja obrońców zniweczyła jego plany.

34'
Gol!!! Idealne dośrodkowanie na głowę Neymara, który nie ma problemów z pokonaniem bramkarza. Barcelona - PSG 2:0.

33'
Gościom udało sie wyjść na połowę Barcelony, jedna po kilku chwilach futbolówkę traci Pastore.

32'
Krótko rozegrany rzut wolny przez Messiego.

31'
Ostre wejście Pastore, który chciał odzyskać piłkę. Obyło się jednak bez kartki.

31'
Gracze PSG zamknięci przy swojej szesnastce.

30'
Kolejna szarża Iniesty w pole karne, tym razem stracił futbolówkę.

29'
Niedokładne zagranie Rakiticia w stronę Suareza.

27'
Bardzo dobra piłka w stronę aktywnego Neymara. Obrońca dobrze blokował Brazylijczyka nie pozwalając mu dojść do tego podania.

25'
Wspaniały strzał Dani Alvesa i jeszcze lepsza interwencja Sirigu, który uchronił swój zespół przed stratą kolejnej bramki.

23'
Długa akcja Barcelony zakończona niecelnym strzałem Messiego.

22'
Iniesta w pole karne, nie było tam jednak żadnego z jego kolegów.

20'
Lepszy moment gry gości. Lecz piłkę przejmują gospodarze.

19'
Cabaye przedziera się przed pole karne rywali i oddaje strzał, który jest blokowany przez obrońców.

18'
Ibrahimović trafia do bramki...ze spalonego. Dobra kombinacyjna akcja PSG.

16'
Maxwell dośrodkowywał w pole karne. Wyszedł z bramki Ter Stegen i złapał futbolówkę.

14'
Gol!!! Neymar! Piękna akcja Barcelony. Iniesta zagrał kapitalne prostopadłe podanie do wbiegającego Neymara a ten ze spokojem "objechał" bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

13'
Neymar prowadził piłkę kilkanaście metrów podał do Messiego, jego strzał został zablokowany.

11'
Iniesta wbiega w pole karne. Jego penetracja zakończyła się niepowodzeniem. Lecz Barcelona szybko odzyskuje posiadanie.

10'
Ładna klepka pomiędzy Neymarem, a Albą. Sędzia zdecydował, że piłka opuściła boisko.

9 '
Futbolówka krążyła pomiędzy zawodnikami obrony gospodarzy.

6'
Lepszy moment gry gości, którzy pokazują, że oni również potrafią wymieniać dużą ilość podań.

5'
Nic groźnego z tego stałego fragmentu gry nie wyniknęło.

4'
David Luiz ogląda pierwszą w tym meczu żółtą kartkę. Rzut rożny dla gospodarzy.

3'
Ostre wejście Luiza w środkowej części boiska.

2'
Barcelona w swoim stylu dobrze utrzymuje się przy piłce wymieniając mnóstwo podań.

1'
Zaczynają gospodarze.

0'
Obie drużyny na murawie, po wysłuchaniu hymnu Champions League nastąpi początek spotkania.

0'
Sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Svein Oddvar Moen .

0'
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla FC Barcelony, co w obliczu rewanżu stawia ich w gronie zdecydowanych faworytów do awansu, lecz należy pamiętać ze do składy Paryżan wraca Zlatan Ibrahimović.

0'
Ławka rezerwowych PSG:Douchez, Camara, Digne, Lucas, Rabiot, Bahebeck, Lavezzi.

0'
Ławka rezerwowych Barcelony: Bravo, Bartra, Adriano, Sergi Roberto, Xavi, Rafinha, Pedro.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów: FC Barcelona - PSG. Początek o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online