Real Madryt - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
1 : 0

Casillas - Coentrao(90' Arbeloa), Ramos, Varane, Carvajal - Pepe, Kroos, James, Isco - C.Ronaldo, Hernandez(90' Jese)
Oblak - Juanfran, Miranda, Godin, Gamez - Tiago(85' Gimenez), Koke, Saul(46' Gabi), Arda, Griezmann(64' Garcia) - Mandzukic

Mecze na żywo: Real Madryt - Atletico Madryt

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Real Madryt w szalonym dwumeczu osiąga swój cel, czyli promocja do 1/2 finału Ligi Mistrzów. Punktem zwrotnym dzisiejszego meczu bez wątpienia "czerwień" dla Turana.

90+5'
Gra na aferę w wykonaniu gości, ale to nie przynosi żadnego efektu.

90+4'
Spóźniony wślizg Koke w nogi Carvajala, sędzia wyjmuje żółtą kartkę.

90+3'
Żółtą kartkę za faul taktyczny ogląda Arbeloa.
Illaramendi zastępuje Isco.

90'
Podwójna zmiana Realu Madryt. Arbeloa w miejsce Coentrao, Jese za Hernandeza.
5 minut dorzuconych przez arbitra.

88'
1-0
Znakomita akcja tercetu: James - Ronaldo - Hernandez, który perfekcyjnie rozklepał blok defensywny gości, Ronaldo otrzymał podanie od Jamesa i świetnym krótkim zagraniem uruchamia Hernandeza, a ten bez problemu pakuje futbolówkę do pustej bramki.

87'
Oblak wzorcowo na przedpolu, goalkeeper świetnie przechwycił dośrodkowanie Hernandeza.

85'
Ostatnia zmiana Atletico. Tiago schodzi z murawy, a wchodzi na nią Gimenez.

83'
Mandzukic nabawił się jakiegoś urazu w trakcie pojedynku powietrznego. Na plac gry wchodzi sztab medyczny.

82'
Błąd Oblaka przy ocenie lotu piłki posłanej przez Carvajala, korner dla gospodarzy.

81'
9 - 5 w statystyce ilości rzutów rożnych.

79'
Kolejna znakomita szansa Hernandeza, napastnik Realu kapitalnie zwiódł obrońcę Atletico i zdecydował się na uderzenie, jednak znów fenomenalną interwencją popisał się Oblak, który nogami odbija piłkę na róg.

77'
Ostra wrzutka Ramosa w kierunku CR7, ale Portugalczyk minimalnie minął się z futbolówką.

75'
Atletico będzie grało w osłabieniu !
Zbyt wysoko uniesiona noga Turana, który próbował powstrzymać Ramosa, arbiter pokazuje zawodnikowi drugą żółtą kartkę w tym meczu.

74'
Za dyskusję z arbitrem żółty kartonik ogląda również Pepe.

73'
Raul Garcia ogląda żółtą kartkę za bezpardonowy atak w nogi Varane'a. Pomocnik będzie pauzować w kolejnym spotkaniu LM.

72'
Podwójna dobra interwencja w obronie Varane'a, obrońca dwukrotnie uprzedza Mandzukicia.

70'
Soczysta próba z dystansu Ronaldo, jednak takie zagranie w sam środek bramki nie ma prawa zaskoczyć doskonale broniącego w dzisiejszym spotkaniu Oblaka.

68'
Pepe kapitalnie przecina podanie Garcii w pole karne, od wyrzutu z autu grę wznowią mistrzowie Hiszpanii.

66'
Nieczysty strzał CR7 zza pola karnego gości, uderzenie gwiazdora "Królewskich" pewnie broni Oblak.

64'
Druga roszada w składzie Atletico. Zmęczonego Griezmana zmienia Garcia.

62'
Ramos przed znakomitą okazją na zmianę wyniku, Ronaldo zalicza dobre dośrodkowanie, jednak doświadczony obrońca swoim uderzeniem trafia wprost w rękawice Oblaka.

61'
Przewinienie w ofensywie Tiago, portugalski piłkarz w nieprzepisowy sposób walczył o pozycję z Ramosem.

60'
Zblokowany strzał z powietrza Tiago, kolejny korner dla gości.

59'
Groźne uderzenie Varane'a głową po wrzutce z rzutu rożnego, Casillas bez trudu łapie futbolówkę.

59'
Tiago po raz kolejny głową przerywa centrę zawodnika Relau, rzut rożny dla gospodarzy.

57'
Faul taktyczny CR7 na Tiago, sędzia przyznaje rzut wolny podopiecznym trenera Simeone.

54'
Dobre dośrodkowanie Carvajala w pole karne, do zagrania usiłuje dotrzeć Hernandez, ale ten jest bez szans ze stoperami Atletico.

52'
Tiago niefrasobliwie próbuje wybić piłkę, o mały włos nie pokonałby własnego bramkarza. Korner dla Realu Madryt.

51'
Zblokowane uderzenie Isco z dystansu, defensorzy gości rozczytali intencje hiszpańskiego piłkarza.

50'
303 - 103 w statystyce ilości podań.

49'
Genialne prostopadłe podanie Isco do Hernandeza, ten mając przed sobą tylko bramkarza okrutnie się myli z paru metrów posyłając futbolówkę minimalnie obok lewego słupka.

46'
II część gry.

46'
Zmiana w składzie gości. Gabi melduje się na placu gry, a schodzi z niego Saul Niguez.

45'
Koniec I części gry. Pierwsza odsłona upłynęła pod znakiem walki o każdy metr boiska.

44'
Oblak ratuje swój klub przed utratą gola, błąd zawodnika Atletico wykorzystuje Isco, który posyła fenomenalne podanie do Ronaldo, ale ten mając 100% okazję uderza w dobrze ustawionego Oblaka. Od narożnika "Królewscy".

43'
Dynamiczna akcja Królewskich zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Ronaldo, podanie Portugalczyka na rożny wybija Juanfran.

40'
Zagrożenie pod bramką Realu, Coentrao nieudolnie wybija piłkę zagrywaną z rzutu wolnego, ale czujnie w swojej bramce Casillas.

39'
Zbyt głęboka centra Jamesa z rzutu wolnego, dobrym wyjściem z bramki wykazuje się Oblak.

38'
Miranda nieprzepisowo blokuje przeciwnika, gospodarze domagają się żółtej kartki dla zawodnika.

37'
Coentrao śpi na lewej obronie, po raz kolejny Juanfran ma pełną swobodę rozgrywania w tym sektorze.

35'
Turan faulowany w środkowej strefie boiska przez Coentrao, arbiter natychmiast odgwizduje przewinienie.

32'
Kapitalna próba Ronaldo z rzutu wolnego w lewy dolny róg, Oblak z największym trudem paruje uderzenie na rożny.

32'
Żółta kartka dla Turana za niebezpieczny atak na rywalu.

31'
Hernandez bliski szczęścia po strzale głową, ale w ostatniej chwili obrońca blokuje jego próbę.

29'
Niebezpieczne uderzenie Gameza z dalszej odległości, jednak wzorowo na posterunku Casillas, który pewnie wychwytuje futbolówkę.

28'
67% - 33% w statystyce posiadania piłki.

27'
Nieudany strzał Jamesa z 26 metrów, Kolumbijczyk swoim zagraniem przenosi piłkę nad poprzeczkę.

25'
Ronaldo faulowany tuż przy polu karnym gości przez Gameza. Doskonała szansa dla CR7.

23'
Gamez perfekcyjnie wypatrzył Koke, lecz ten skutecznie zostaje zblokowany przez Ramosa.

22'
Obie ekipy szukają szczęścia budując akcje skrzydłami, ale na ten moment nie przynosi to żadnego wymiernego efektu.

21'
Nieudolne crossowe zagranie Turana, piłka w posiadaniu Casillasa.

20'
Carvajal blokuje wrzutkę Griezmanna, korner dla Atletico.

19'
Uraz Coentrao, Portugalski obrońca ucierpiał w jednym ze starć.

18'
Przewinienie w ofensywie Ramosa na Godinie, jak na razie gracze Realu bez szans w pojedynkach powietrznych.

17'
Dziecinny błąd Coentrao w przyjęciu zagrania od klubowego partnera, od autu goście.

15'
Nieudana próba Koke z powietrza, defensywny pomocnik umieszcza futbolówkę na trybunach.

14'
Dobra akcja pary Hernandez - Ronaldo, ten pierwszy obsłużył swojego kolegę doskonałym podaniem przed pole karne, jednak uderzenie CR7 zza 16-tki ląduje obok lewego słupka.

13'
Znakomite zagranie na obieg w wykonaniu Jamesa w kierunku Hernandeza, ale zawodnik gospodarzy będąc w kapitalnej okazji trafia w boczną siatkę.

11'
Turan nieprzepisowo powstrzymuje CR7, rzut wolny dla Królewskich.

9'
Turan ofiarnie wślizgiem blokuje mocny strzał Ronaldo z dalszej odległości, zagranie Portugalczyka mija pole karne Atletico.

8'
Gospodarze próbują znaleźć jakąś lukę w bloku defensywnym rywala, ale jak na razie obrona gości wykonuje kapitalną pracę.

5'
Gamez popełnia faul taktyczny na Jamesie, od rzutu wolnego grę rozpoczną podopieczni trenera Ancelottiego.

4'
Hernandez pada na murawie po starciu z Gamezem, jednak arbiter decyduje się na przyznanie rzutu wolnego graczom Atletico.

2'
Odważna próba zaskoczenia bramkarza uderzeniem z dystansu podjęta przez Kroosa, futbolówka po jego kopnięciu w bezpiecznej odległości mija bramkę.

1'
Duża liczba krótkich podań w wykonaniu gospodarzy.

0'
Zaczynamy mecz na Santiago Bernabeu !

0'
Rozbrzmiewa hymn Champions League !

0'
Wynik pierwszego spotkania: Real Maryt 0 - 0 Atletico Madryt

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Felix Brych.

0'
Ławka rezerwowa Atletico Madryt: Moya, Siqueira, Gimenez, Raul Garcia, Gabi, Jimenez, Torres

0'
Ławka rezerwowa Realu Madryt: Navas, Arbeloa, Khedira, Lucas Silva, Illarmendi, Jese

*'
Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowe spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów: Real Madryt - Atletico Madryt
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online