Milan - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Milan
Juventus Turyn
0 : 2

Abbiati - Abate, Bonera, Rami, Emanuelson, Montolivo (70' Honda), Essien, Kaka, Poli(52' Saponara), Taarabt (74' Robinho), Pazzini
Buffon - Barzagli, Caceres, Bonucci, Lichtsteiner (82' Padoin), Marchisio, Pogba, Pirlo, Asamoah, Tevez (90' Giovinco), Llorente (88' Osvaldo)

Llorente (43.)
Tevez (67.)

Bonera (82.) żółta kartka
Marchisio (58.) żółta kartka
Pirlo (63.) żółta kartka

Mecze na żywo: Milan - Juventus Turyn

90'
Sędzia kończy spotkanie.

90'
Saponara dośrodkowywał. Robinho w poprzeczkę.

90'
Tevez zastąpiony przez Sebastiana Giovinco.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

88'
Llorente kończy mecz. Zastępuje go Pablo Osvaldo.

86'
Pogba oddaje pięnkny strzał na bramkę Abiattiego. Footballówka musnęła słupek.

83'
Pirlo próbował strzału z rzutu wolnego. Zabrakło niewiele.

83'
Padoin zastępuje Lichtsteinera.

82'
Bonera faulował Teveza przed polem karnym. Sędzia pokazuje żółtą kartkę

79'
Emanuelson z dystansu! Ale Buffon wspaniale broni.

77'
Emanuelson do Robinho w pole karne ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

74'
Taarabt zmieniony przez Robinho.

72'
Rzut rożny dla Milanu. Rami prosto w Buffona.

70'
Montolivo opuszcza boisko, zmieni go Honda. Opaskę kapitana przejmuje Kaka.

67'
Tevez! GOL! Piękna siatka po strzale z dystansu!

66'
Po zagraniu De Jonga Pazzini ponad bramką.

63'
Saponara faulowany przez Pirlo. Żółta kartka dla gracza Starej Damy.

57'
Żółta kartka dla Marchisio za zbyt szybkie wybiegnięcie z muru.

56'
Po faulu Pogby na Taarabcie sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny z Mediolanu.

51'
Poli zniesiony z boiska na noszach po zderzeniu z Martinem Caceresem. Zmienia go Saponara.

49'
Poli niebezpiecznie na bramkę. Buffon popisał się refleksem.

48'
Pirlo posyła długą piłkę do Teveza ale argentyńczyk prosto w ręce bramkarza.

45'
Drugą połowę rozpoczyna Juventus.

45'
Po doliczonej minucie sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45'
Kaka strzelał pomiędzy nogami graczy Juventusu. Buffon broni.

43'
GOL! Fernando Llorente! Po podaniu Lichtsteinera.

42'
Po stracie piłki Juventusu Kaka ruszył na bramkę, strzał obroniony przez Buffona. Próbował jeszcze Poli ale niecelnie.

39'
Pazzini zagrywa na bramkę ale przytomnie broni Buffon.

38'
Montolivo w pole karne ale piłka wybita przez jednego z zawodników Juve.

37'
Po faulu na Pazzinim rzut wolny dla gospodarzy.

35'
Rzut rożny dla gospodarzy. Do piłki podchodzi Montolivo.

33'
Kaka podaje do Montolivo, który odpala mocny strzał na bramkę. Buffon broni.

32'
Poli faulowany we własnym polu karnym. Tym razem bez kartki.

26'
Zmarnowana okazja Milanu ze stałego fragmentu gry.

25'
Pazzini ominął obrońców Juventusu ale prosto w Buffona.

24'
Rożny dla gospodarzy.

23'
Dośrodkowywał Pirlo, piłkę odegrał Martin Caceres ale zabrakło odrobiny szczęścia.

22'
Rzut rożny dla Juventusu.

18'
Abate prosto w rękawice bramkarza drużyny z Turynu.

16'
Pogba próbował strzału z 30 metrów. Piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

15'
Po długim podaniu Barzaliego Llorente zagrał głową do Teveza, który posłał piłkę mocnym strzałem na bramkę ale prosto w ręce Abbiatiego.

12'
Po dośrodkowaniu Emanuelson popisał się ładnym strzałem jednak obok bramki.

11'
Pazzini próbował zaatakować bramkę gości strzałem głową ale niecelnie.

9'
Broni Asamoah.

9'
Rzut rożny dla Milanu. Do piłki podchodzi Montolivo.

8'
Kaka zdecydował się na strzał z 17 metrów po długim podaniu ale niecelnie.

6'
Marchisio faulowany przed polem karnym Milanu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Milan - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online