Juventus Turyn - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Barcelona
1 : 3

Buffon - Lichsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra(88' Coman) - Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal(79' Pereyra) - Tevez, Morata(85' Llorente)
Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Busquets, Rakitic(90+1' Mathieu), Iniesta(78' Xavi) - Messi, Neymar, Suarez(90+4' Pedro)

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Barcelona

90+6'
Dziękuję Państwu w moim jak i w imieniu całej redakcji za śledzenie naszych relacji tekstowych w tej edycji Ligi Mistrzów.

90+6'
Fc Barcelona po raz 5-ty triumfatorem Champions League! W tej edycji bezlitosna dla każdego rywala, z kolei "Starej Damie" trzeba pogratulować osiągnięcia, czyli awans do finału LM.

90+6'
Koniec meczu!!!

90+5'
1-3! Bezlitosna kontra wyprowadzona przez gości, Neymar został obsłużonym wyśmienitym podaniem od Pedro, spokojnie przyjął piłkę , a następnie uderzył nie do obrony dla Buffona.

90+4'
Suarez opuścił boisko, zameldował się na nim Pedro.

90+3'
Piłkarze z Barcelony celebrują wykonaniu rzutu rożnego, cel jest jeden - kradzież cennych sekund rywalom.

90+2'
Kolejna znakomita parada bramkarska Ter Stegena, zawodnik bez trudu wyłapał strzał Llorente.

90+1'
Zmiana. Mathieu w miejsce Rakiticia.

89'
5 minut szans dla podopiecznych Allegriego na doprowadzenie do korzystnego rezultatu.

89'
Dobra interwencja Ter Stegena po uderzeniu ze znacznej odległości Marchisio, niemieckiemu bramkarzowi udało się pewnie sparować zagranie na rożny.

88'
Na boisku zameldował się Coman, zastąpił na nim kontuzjowanego Evrę.

88'
Uraz Evry, tym razem na boisku potrzebni lekarze włoskiej drużyny.

87'
Fenomenalna okazja do zmiany wyniku dla gospodarzy, jednak Pereyra niedokładnie przejął podanie od Lllorente.

86'
Suarez leży na murawie po starciu z Bonuccim, na murawę wszedł sztab medyczny klubu z Katalonii.

85'
Ofensywna roszada w składzie Juve. Moratę zmienia Llorente.

83'
Pogba przetrzymywał Alvesa, francuski gracz musi uważać, bo ma już na swoim koncie żółty kartonik.

81'
Perfekcyjne zagranie na wolne pole Rakiticia, piłkę przechwycił Neymar, ale jego próba z bliskiej odległości przeleciała obok bramki strzeżonej przez Gigi Buffona.

80'
Messi nieprzepisowo powstrzymany przez rywala, będzie rzut wolny z niebezpiecznej strefy.

79'
Zmiana. Za zmęczonego Vidala na plac gry wszedł Pereyra.

79'
Pogba bliski szczęścia po dobrym strzale głową, uderzenie pomocnika minimalnie nad bramką.

78'
Zmiana. Xavi dostaje kilkanaście minut gry, wszedł na boisko za Iniestę.

77'
Soczysta próba z 25 metrów realizowana przez Messiego, futbolówka po tym zagraniu pewnie opuściła plac gry.

75'
Pogba uprzedzony w ostatniej chwili przez defensora gości, gdyby nieskuteczny blok obrony najprawdopodobniej byśmy mieli wyrównanie.

74'
Alves wygrał pojedynek powietrzny z Moratą, rzut rożny dla gospodarzy.

71'
Neymar zdobył gola główką po kapitalnej wrzutce Alby, ale Brazylijczyk przy tym pomagał sobie ręką co momentalnie wychwycili obrońcy Juventusu, a następnie sędziowie. Bramka nieuznana.

68'
1-2! Kapitalny rajd Messiego pod pole karne Juventusu, wychowanek gości pokusił się o uderzenie z 16 metrów, Buffonowi udało się sparował strzał przed siebie, ale pechowo dla niego do futbolówki dociera Suarez i pakują ją do siatki.

66'
Pogba sprowadzony do parteru w polu karnym Barcelony przez Alvesa, ale nie ma mowy o karnym.

65'
Messi pada po starciu z Pogbą, sędzia uznał interwencję francuskiego gracza w pełni czystą.

62'
Genialne prostopadłe zagranie Iniesty do Suareza, lecz wyśmienitym odczytem gry popisał się Buffon przerywając podanie.

61'
Niedokładny strzał Teveza z kilkudziesięciu metrów, dobry pomysł, ale zabrakło w tej sytuacji precyzji w wykonaniu.

59'
Goście rozdrażnieni przebiegiem meczu starają się odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Jak na razie....... efekty marne

57'
Morata próbował skutecznie sfinalizować podanie Pirlo z rzutu wolnego, ale zagranie z główki strzelca bramki w dzisiejszym meczu dla Juve wylądowało ponad bramką.

55'
1-1! Znakomita akcja gospodarzy! Marchisio zagrał z prawego skrzydła do ustawionego w polu karnym Teveza, Argentyńczyk huknął z kilku metrów, jego strzał z największym trudem odbił Ter Stegen, lecz na nieszczęście niemieckiego goalkeepera piłka trafiła do Moraty, który posyła ją do pustej bramki.

53'
Suarez poturbowany okrutnie przez Bonuciego, tym razem jeszcze bez kartki dla środkowego obrońcy Starej Damy.

51'
Groźne uderzenie Messiego z 17 metrów po dobrej wymianie piłki z Suarezem, próba brazylijskiego gracza minimalnie obok prawego słupka bramki.

50'
Evra schwytany na pozycji spalonej, nieprzepisowe zachowanie Francuza momentalnie zasygnalizował sędzia boczny.

49'
Rakitic popisał się niezłym rajdem przez dłuższą cześć boiska, w pewnym momencie zagrał na obieg do Suareza, który bez największego namysłu uderzył w krótszy róg bramki, zagranie skutecznie na rożny sparował Gigi Buffon.

48'
Pique przerwał niebezpieczne dośrodkowanie Pirlo z rzutu wolnego, grę od narożnika wznowią gracze gospodarzy.

47'
Faul taktyczny Pique na Tevezie.

46'
Bonucci znakomicie przeciął długie podanie Neymara w stronę Suareza.

46'
II część gry. W przerwie nie dokonano żadnych zmian w składach.

45'
Koniec I części gry. Pierwsze 45 minut dostarczyło wiele emocji.

43'
Koszmarny błąd Buffona przy rozpoczęciu nowej akcji, do nieudanego zagrania dotarł Neymar, ten bez zastanowienia zacentrował w kierunku Suareza, ale Urugwajczyk nie sięgnął piłki.

42'
Pogba znów popisał się nieudaną interwencją w defensywie, sędzia przyznał gościom kolejny rzut wolny.

40'
Pogba ukarany żółtym kartonikiem za nieczyste zatrzymywanie w środku pola Leo Messiego.

39'
Sprytny płaski strzał Suareza zza pola karnego, napastnikowi do pełni szczęścia zabrakło jednak kilku metrów.

38'
Messi popełnił przewinienie w ofensywie, gwiazdor z Argentyny próbował oddać groźny strzał na bramkę, ale został skutecznie zablokowany.

37'
33% - 67% w statystyce posiadania futbolówki.

35'
Lichsteiner bezpardonowo zaatakowany przez Neymara. Moment wcześniej zawodnicy Juventusu reklamowali faul Alby na Pogbie.

33'
Zablokowane zagranie Vidala przez Rakiticia, korner dla włoskiej drużyny.

32'
Messi powalony na murawę przez Marchisio.

30'
Spóźniony atak Bonucciego na Alvesie, rzut wolny dla dumy Katalonii.

29'
Blok defensywny gospodarzy skutecznie radzi sobie z dośrodkowaniem Alby.

26'
Odważna decyzja Marchisio o pokonaniu Ter Stegena z dystansu, lecz huknięcie defensywnego pomocnik w bezpiecznej odległości minęło światło bramki podopiecznych trenera Henriqueza. Marchisio wykorzystał chaos obrony Barcelony.

24'
Dobra szansa dla Moraty na doprowadzenie do remisu, snajper swoim mierzonym uderzeniem pomylił się o parę metrów, piłka minimalnie obok prawego słupka.

23'
Niedokładna długa wrzutka w 16-kę gospodarzy Pique, środkowy obrońca szukał tym zagraniem Suareza.

21'
Agresywne 21 minut w wykonaniu Vidala, sędzia po raz kolejny upomniał Chilijczyka.

20'
Znów fenomenalnie na posterunku Mascherano, który dobrze odczytał intencje Pogby centrującego w pole karne.

19'
Suarez padł przed polem karnym Juventusu, gwizdek głównego arbitra milczy w tej sytuacji.

17'
Mascherano wykazał się doskonałą interwencją w obronie, stoper w ostatniej chwili przeciął niebezpieczne dośrodkowanie Vidala z lewego skrzydła boiska.

15'
Barcelona w natarciu! Lichsteiner przerywa groźną akcję przeciwników. Rzut rożny dla gości.

13'
Kapitalna robinsonada Buffona po bombowym strzale z 15 metrów Alvesa, zagranie brazylijskiego piłkarza w sam środek z ogromnym trudem na bok odbija bramkarz gospodarzy.

9'
Kolejne przewinienie taktyczne Vidala, pomocnik Juve podciął Busquetsa w środku pola, arbiter głównym podjął decyzję o pokazaniu piłkarzowi żółtej kartki.

8'
Dobra kontra w wykonaniu Starej Damy, Morata popisał się perfekcyjną szarżą prawy skrzydłem, potem wystawił futbolówkę Vidalovi, jednak ten swoim uderzeniem przeniósł ją ponad poprzeczkę.

6'
Spóźniony wślizg Vidala w nogi rozpędzonego rywala, sędzia jeszcze tym razem nie zdecydował się pokazać żółtego kartonika zawodnikowi z Chile.

4'
0-1! Jordi Alba otrzymał kapitalne crossowe podanie od swojego kolegi, boczny obrońca momentalnie oddał piłkę Neymarowi w pole karne, ten dostrzegł wyśmienicie ustawionego Rakiticia, który z paru metrów sprytną podcinką w lewy róg bramki dał prowadzenie swojemu klubowi.

3'
Neymar starał się minąć dwóch przeciwników, jednak jego zamiary świetnie rozczytał wracający do defensywy Morata.

1'
Nieudana próba z dystansu Teveza po kapitalnym odbiorze piłki na połowie rywala, futbolówka po tym uderzeniu wylądowała nad poprzeczką.

1'
Przewinienie Pogby w bocznej strefie boiska.

0'
Zaczynamy finał Champions League w Berlinie !

0'
Rozbrzmiewa ostatni w tym sezonie hymn Ligi Mistrzów.

0'
Szkoleniowcy przekazują w tunelu ostatnie wskazówki taktyczne swoim piłkarzom.

0'
Na stadionie trwa część artystyczna widowiska.

0'
Leo Messi zdobywając dzisiaj bramkę wskoczy na pozycję lidera w klasyfikacji strzelców tej edycji LM, argentyński zawodnik przegoni Cristiano Ronaldo, który zdobył 10 goli.

0'
Barcelona 4 razy była triumfatorem LM/Pucharu Europy, z kolei Stara Dama dwukrotnie sięgała po ten tytuł.

0'
Bilans historyczny: 4 zwycięstwa gospodarzy - 2 remisy - 3 wygrane gości.

0'
Sędzią finałowego pojedynku będzie Cuneyt Cakir (Turcja).

0'
Ławka rezerwowa Barcelony: Bravo, Bartra, Rafinha, Adriano, Xavi, Mathieu, Pedro

0'
Ławka rezerwowa Juventusu: Storari, Coman, Ogbonna, Padoin, Perreyra, Sturano, Llorente

0'

0'

0'

0'

0'

0'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online