Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Gostomski - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty(68' Jevtic) - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski(78' Keita) - Sadajew(71' Formella)
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Guilherme(36' Żyro), Duda(79' Masłowski), Kucharczyk - Saganowski

Mecze na żywo: Lech Poznań - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Koniec meczu !
Legia Warszawa po raz siedemnasty triumfatorem Pucharu Polski.

90+4'
Grę na aferę w tym momencie stosuje Lech Poznań.
Nieudany strzał głową Formelli, tym uderzeniem przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.

90+3'
Zawodnicy Legii starają się ukraść jak najwięcej sekund rywalom.

90+1'
Saganowski pada w polu karnym Lecha, ale sędzia nie daje się nabrać doświadczonemu napastnikowi.

89'
5 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

88'
Zmiana. Za kontuzjowanego Żyrę na boisko wchodzi Jakub Kosecki.

87'
Barry Douglas za niebezpieczny atak na Michale Żyro otrzymuje drugą żółtą kartkę w tym meczu. Lech w 10-tkę.

86'
Ostre starcie Żyry z Douglasem, zawodnik Legii opatrywany przez lekarzy.

85'
Ciekawa wymiana podań między Keitą a Hamalainenem, fiński piłkarz oddaje mocne uderzenie z kilkunastu metrów, jednak w ostatniej chwili ofiarnie futbolówkę na rożny odbija Jodłowiec.

83'
Akcja indywidualna Formelli, zmiennik Sadajewa zostaje wzięty w kleszcze przez defensorów gości.

81'
Odważna próba z dystansu Jodłowca, strzał zostaje zblokowany przez Kamińskiego.

79'
Zmiana trenera Berga. Michał Masłowski zastępuje zmęczonego trudem spotkania Dudę.

78'
Ostatnia korekta w składzie Lecha. Za Pawłowskiego na plac gry zostaje wprowadzony Keita.

77'
Lech w natarciu, poznańska ekipa próbuje grać atakiem pozycyjnym, lecz mistrzowie Polski skutecznie odczytują zamiary rywala.

73'
Pawłowski mija dwóch przeciwników, pomocnik stanął przed dobrą szansą na skuteczne uderzenie, ale jego próba w bezpiecznej odległości mija bramkę.

72'
Uraz Arajuuriego, stoper gospodarzy opatrywany przez sztab medyczny klubu.

71'
Zmiana. Formella zastępuje Sadajeva.

70'
54% - 46% w statystyce posiadania piłki.

69'
Saganowski pudłuje z najbliższej odległości po doskonałym dośrodkowaniu Dudy, każdy kibic Legii widział już piłkę w siatce.

68'
Zmiana. Linetty schodzi, w jego miejsce Jevtic.

66'
Douglas wygrywa pojedynek siłowy z Żyro, który mógł się znaleźć w wybornej sytuacji do podwyższenia wyniku.

64'
Nieudana próba wymuszenia jedenastki przez Kucharczyka, skrzydłowy za ten czyn otrzymuje żółty kartonik.

63'
Douglas perfekcyjnie przerywa groźną kontrę rywali, szansa na wyprowadzenie ataku dla podopiecznych Skorży.

60'
Kamiński ratuje swój klub przed stratą gola, stoper wybija piłkę z niemal linii bramkowej po strzale głową Dudy. Błąd przy wyjściu Gostomskiego.

59'
Duda oddaje celny strzał na bramkę Gostomskiego, ale ofensywny gracz Legii przed uderzeniem traci równowagę.

58'
Brzyski zablokowany przez Douglasa, w posiadaniu poznaniacy.

55'
1-2
Gostomski piąstkuje przed siebie piłkę wybijaną z kornera, do niej dopada Brzyski, który decyduje się na woleja, nikt z zawodników Lecha nie blokuje tego zagrania, ten fakt wykorzystuje Saganowski pakując ją do pustej bramki z kilku metrów. Gospodarze reklamują spalonego.

54'
Kolejny wygrany pojedynek Trałki z Saganowskim. Rzut rożny dla Legii.

52'
Koszmarny kiks Kędziory z głębi pola karnego, futbolówka ląduje po tej próbie na trybunach.

51'
Bezpardonowy wślizg Douglasa w nogi Dudy, Daniel Stefański wyjmuje żółtą kartkę.

50'
Przewinienie w ofensywie Sadajewa, sędzia przyznaje rzut wolny Legionistom.

48'
Saganowski zablokowany przez Trałkę, doświadczony pomocnik w ostatniej chwili uprzedza snajpera gości przymierzającego się do strzału.

47'
Trałka skutecznie blokuje Dudę, aut dla Legii.

46'
Niedokładne długie podanie w wykonaniu Łukasza Trałki, piłkę przejmuje Kuciak.

46'
Rozpoczynamy II część gry.

45+1'
Koniec I części gry. Lepsze wrażenie w pierwszych 45 minutach sprawiali zawodnicy z Poznania.

44'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

43'
Łukasz Trałka znów popełnia faul taktyczny, sędzia decyduje się na pokazanie graczowi żółtej kartki.

43'
Kucharczyk przed kolejną wyśmienitą szansą, ale płaskie zagranie skrzydłowego instynktownie nogami wybija Gostomski.

41'
Kucharczyk trafia w trybuny po strzale z kilku metrów.

40'
Dobra interwencja na przedpolu Gostomskiego, bramkarz Lecha skutecznie piąstkuje piłkę posłaną z rzutu rożnego.

38'
Zablokowane uderzenie Sadajewa z 14 metrów, kolejny korner dla podopiecznych trenera Skorży.

36'
Zmiana. Michał Żyro melduje się na placu gry, zastępuje na nim Guilherme.

35'
Wyśmienita szarża prawą stroną Kownackiego, pomocnik Lecha z ogromną łatwością mija Brzyskiego i oddaje płaski strzał na bramkę, kapitalnie na swojej linii Kuciak. Rzut rożny dla gospodarzy.

34'
Huknięcie Sadajewa zza pola karnego, próbę napastnika pewnie wychwytuje Kuciak.

31'
Nieudana centra Kucharczyka w kierunku swoich kolegów, pierwszy do zagrania dociera Gostomski.

30'
1-1
Dobre dośrodkowanie Kucharczyka z kornera, nieudolne wyjście z bramki Gostomskiego wykorzystuje Jodłowiec, który z kilku metrów umieszcza piłkę do siatki. Defensywny pomocnik w pełni się zrehabilitował za wcześniejszą interwencję.

28'
Soczysty strzał Pawłowskiego z kilkudziesięciu metrów, pomocnik Lecha przenosi piłkę nad poprzeczką.

26'
Kucharczyk nieźle interweniuje w defensywie, skrzydłowy gości blokuje wrzutkę Kędziory. Piłka w rękawicach Dusana Kuciaka.

23'
Niefrasobliwe wyjście z bramki Gostomskiego, do bezpańskiej futbolówki dociera Saganowski, ale jego uderzenie główką ląduje obok lewego słupka.

21'
Sadajew przed znakomitą szansą na podwyższenie, lecz snajper przegrywa pojedynek z Kuciakiem, bramkarz gości instynktownie paruje strzał rywala z najbliższej odległości.

20'
1-0
Douglas posyła doskonałą centrę z rzutu wolnego, do piłki dopada Tomasz Jodłowiec i nieudolnym blokiem pokonuje własnego goalkeepera.

18'
Spóźniony atak Brzyskiego na Kędziorze. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

17'
Kownacki pokusił się o próbę zaskoczenia Kuciaka z dalszej odległości, jednak strzał młodego zawodnika odbija się od jednego z obrońców Legii.

15'
Zblokowane uderzenie Pawłowskiego z dystansu po podaniu od Sadajewa.

12'
Kędziora popisuje się fenomenalnym dośrodkowaniem w pole karne, do futbolówki dociera Kownacki, który mocnym uderzeniem z paru metrów trafia w dobrze ustawionego Kuciaka. Bez wątpienia najlepsza okazja na zmianę wyniku w tym meczu.

11'
Soczysty strzał Douglasa z rzutu wolnego, piłka po jego zagraniu ociera się o poprzeczkę.

10'
Duda otrzymuje żółtą kartkę za szybkie wyjście z muru.

10'
Kownacki faulowany przed polem karnym Legii. Będzie szansa na dobre uderzenie dla Trałki.

9'
Nieudolny cross Astiza w kierunku Guilherme, futbolówka po tym kopnięciu opuszcza plac gry.

7'
Kapitalny wślizg Arajuuriego, stoper gospodarzy blokuje rozpędzonego Kucharczyka. Aut dla zawodników trenera Berga.

6'
Kędziora zalicza niezły rajd prawą stroną, ale jego wrzutka w pole karne zbyt głęboka. Od 6 metrów grę wznowi Kuciak.

4'
Nieudane dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego, obrona Lecha bez problemu oddala zagrożenie.

3'
Kolejne przewinienie Łukasza Trałki, tym razem poszkodowany Vrdojlak.

2'
Faul taktyczny w wykonaniu Trałki, defensywny pomocnik nieprzepisowo powstrzymuje rozpędzonego Dudę.

1'
Broź fauluje Hamalainena, arbiter przyznaje ekipie z Poznania rzut wolny.

0'
Zaczynamy finałowe spotkanie Pucharu Polski.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Daniel Stefański.

0'
Z powodu kontuzji w meczu pauzuje Lovrencsics.

0'
Drużyna z Poznania w swojej historii zdobywała Puchar Polski pięciokrotnie, z kolei Legia sięgała po ten tytuł 16 razy.

0'
Ławka rezerwowa Lecha: Burić, Kadar, Jevtić, Henriquez, Formella, Keita, Djoum

0'
Ławka rezerwowa Legii : Malarz, Lewczuk, Bereszyński, Kosecki, Żyro, Masłowski, Ryczkowski

0'
Finał Pucharu Polski na żywo. Początek meczu Lech Poznań - Legia Warszawa o godzinie 16:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online