Juventus Turyn - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
2 : 1

Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Marchisio, Pirlo, Sturaro (64' Barzagli), Vidal, Tevez (86' Pereyra ), Morata (78' Llorente)
Casillas – Varane, Pepe, Carvajal, Marcelo – Ramos, Isco (63' Chicharito), Kroos – Bale, James, Ronaldo

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Koniec meczu. Juventus pokonał Real 2:1.

90+3'
Chiellini ukarany żółtą kartką.

90+2'
Pirlo dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Llorente, ale jego strzał z bliskiej odległości obronił Casillas. Powinno być 3:1!

87'
Llorente minął Casillasa, zagrywał spod linii końcowej w kierunku Pereyry, ale tego uprzedzili obrońcy.

86'
Pereyra zastąpił Teveza.

85'
James ukarany żółtą kartką.

82'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

78'
Morata opuścił boisko, a zastąpił go Llorente.

77'
Real często dośrodkowuje w pole karne, ale nic z tego nie wynika.

75'
Carvajal ukarany żółtą kartką.

74'
Kroos uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

72'
Juventus w ataku.

69'
Gra wznowiona. Obrońca Juventusu z opatrunkiem na głowę wróci za chwilę na boisko.

67'
Chiellini ma rozcięty łuk brwiowy. Chwilowa przerwa w grze.

64'
Barzagli zastąpił Sturaro.

64'
Groźnie pod bramką Juventusu. Ronaldo nie sięgnął jednak piłki.

63'
Chicharito zastąpił Isco.

62'
Sturaro uderzał zza pola karnego, ale został zablokowany.

60'
Ładna akcja Juventusu, ale zagranie Evry w polu karnym zostało przecięte i będzie rzut rożny.

57'
Goool! Tevez pewnie wykorzystał rzut karny.

56'
Żółta kartka dla Marcelo.

56'
Żółta kartka dla Vidala.

56'
Natychmiastowa kontra Juventusa. Tevez faulowany w polu karnym przez Carvalaja i mamy rzut karny!

56'
Marcelo huknął z dystansu, ale trafił w innego zawodnika.

52'
Brzydszy okres meczu. Sporo fauli i szarpanej gry.

48'
Tym razem Tevez zdecydował się na strzał z dystansu. Trafił jednak prosto w Casillasa.

48'
Casillas zdołał obronić strzał Teveza.

47'
Tevez ukarany żółtą kartką.

46'

45+1'

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

41'
Real mógł wyjść na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Isco James oddał strzał głową z kilku metrów, ale trafił w poprzeczką!

41'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

38'
Tempo meczu spadło.

35'
Marchisio zdecydował się na strzał, ale nie trafił w światło bramki.

32'
Juventus po odważnych atakach z początku meczu teraz zwolnił tempo i dłużej konstruuje ataki, które nie przynoszą już takiego zagrożenia.

30'
Pół godziny gry za nami.

27'
Goool! Remis. James zagrał z prawej strony pola karnego, a niepilnowany Ronaldo strzałem głową z bliskiej odległości doprowadził do wyrównania.

25'
Lichsteiner poradził sobie z Marcelo, ale jego strzał z pola karnego przeleciał obok bramki.

24'
Real mógł doprowadzić do wyrównania. Ronaldo znalazł się w sytuacji sam na sam, ale oddał niecelny strzał.

20'
James dośrodkował w pole karne, ale strzał głową Varana przeleciał nad poprzeczką.

17'
Real stara się atakować, a Juventus nastawia na kontrataki.

15'
Buffon bez problemów obronił strzał Isco.

12'
Groźny strzał Kroosa z dystansu z trudem na rzut rożny wybił Buffon.

8'
Goool! Morata wyprowadza Juventus na prowadzenie! Casillas zdołał obronić strzał Teveza, ale wobec dobitki Moraty był już bezradny!

8'
Bardzo dobre tempo od pierwszej minuty.

7'
Morata nieudanie próbował przelobować Casillasa.

6'
Ronaldo zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

5'
Bonucci ukarany żółtą kartką.

4'
Szybki początek meczu. Żaden z zespołów nie kalkuje. Teraz strzelał Morata, ale pewnie interweniował Casillas.

3'
Casillas na raty obronił strzał Teveza.

2'
W dobrej sytuacji znalazł się Vidal, ale nie zdołał oddać strzału z pola karnego mając przed sobą właściwie już tylko Casillasa.

1'

0'
Ławka rezerwowych Realu: Keylor Navas, Asier Illarramendi, Alvaro Arbeloa, Fabio Coentrao, Lucas Silva, Javier Hernandez, Jese Rodriguez.

0'
Ławka rezerwowych Juventusu: Marco Storari, Andrea Barzagli, Simone Padoin, Simone Pepe, Roberto Pereyra, Fernando Llorente, Alessandro Matri.

0'
Zapowiedź meczu:

0'
Sędzia: Martin Atkinson.

0'
Początek meczu o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online