Barcelona - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
3 : 0

Ter Stegen - Alba, Mascherano(88' Bartra), Pique, Alves - Iniesta(85' Rafinha), Busquets, Rakitic(81' Xavi) - Neymar, Suarez, Messi
Neuer - Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat - Alonso, Lahm, Alcantara, Schweinsteiger, Muller(79' Gotze) - Lewandowski

Mecze na żywo: Barcelona - Bayern Monachium

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Fc Barcelona z zimną krwią wykorzystała wszelakie błędy rywali, kwestia awansu do finału Ligi Mistrzów w ogromnym stopniu rozstrzygnięta.

90+3'
Pogrom ! Messi w doskonałym stylu wypuszcza w uliczkę Neymara, który płaskim mierzonym strzałem umieszcza piłkę w dolny prawy róg bramki Neuera. 7 trafienie napastnika w tej edycji LM.

90+2'
Niedokładny cross Schweinsteigera w stronę Lewandowskiego, futbolówka po jego kopnięciu opuszcza boisko.

90'
4 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Ostre starcie na linii: Suarez - Rafinha.

88'
Trzecia zmiana u gospodarzy. Bartra w miejsce Mascherano.

85'
Kolejna roszada w składzie Barcy. Zmęczonego trudem meczu na boisku zastępuje Rafinha.

83'
Suarez pozazdrościł Messiemu dwóch goli i sam spróbował wpisać się na listę strzelców, ale fatalnie pudłuje po znakomitym podaniu od Neymara. Od 6 metrów Neuer.

81'
Zmiana. Xavi w miejsce Rakiticia na placu gry.

80'
Podwyższenie wyniku ! Messi otrzymuje dobre podanie Rakiticia, a potem z dziecinną łatwością mija Boatenga i efektowną podcinką z najbliższej odległości zaskakuje bezradnego Neuera. 10 gol Messiego w tej edycji LM.

78'
Guardiola reaguje szybko. Muller schodzi, w jego miejsce Gotze.

77'

1-0 Dani Alves ośmiesza obronę gości na prawej stronie, następnie wykłada piłkę Messiemu, który oddaje zabójcze płaskie uderzenie w lewy dolny róg bramki. Neuer mógł się lepiej zachować w tej sytuacji.

76'
Neymar przewrócony w polu karnym Bayernu, gracze gospodarzy reklamują karnego.

74'
Niedokładna wrzutka Lahma w kierunku Lewandowskiego, piłkę bez problemu wybijają defensorzy hiszpańskiej ekipy.

71'
Niebezpieczne uderzenie z dystansu Alcantary, futbolówka po drodze odbija się od gracza Barcelony, ale nie zmienia znacznie lotu. Grę wznowi Ter Stegen.

70'
49% - 51% w statystyce posiadania piłki.

67'
Remis w żółtych kartkach, Neymar za niesportowe zagranie ukarany kartką barwy żółtej.

65'
Lewandowski bezpardonowo zaatakowany wślizgiem przez Pique, arbiter bez namysłu pokazuje stoperowi żółty kartonik.

63'
Neymar koszmarnie pudłuje po kapitalnej składnej akcji swoich kolegów, brazylijski gwiazdor posyła z kilku metrów futbolówkę na trybuny.

62'
Jordi Alba wzięty w kleszcze, rzut wolny dla Katalończyków.

60'
Neuer w swoim stylu przerywa groźną akcję rywala, goalkeeper Bawarczyków uprzedził Neymara, który już przymierzał się do minięcia bramkarza.

58'
Messi zahaczony przez Alonso, znów od rzutu wolnego gospodarze.

57'
Soczysty strzał Messiego z 20 metrów, lecz futbolówka po jego uderzeniu trafia wprost w dobrze ustawionego Neuera.

55'
Kolejny faul taktyczny po stronie Bayernu, żółtą kartkę ogląda Bernat.

54'
Muller na minimalnym spalonym, podopieczni trenera Guardioli nie zgadzają się z werdyktem sędziego bocznego.

53'
Lahm pada tuż przed polem karnym rywala, ale sędzia nie daje się nabrać doświadczonemu graczowi.

51'
Iniesta okrutnie potraktowany przez Benatię, żółta kartka dla stopera Bawarczyków.

50'
Faul taktyczny Luisa Suareza, Nicola Rizzoli przyznaje rzut wolny gościom.

48'
Zbyt głęboka centra Alcantary z rzutu rożnego, piłka w rękawicach niemieckiego bramkarza.

47'
Xabi Alonso trafia w mur po uderzeniu z rzutu wolnego, korner dla Bayernu.

46'
Dani Alves próbuje ratować sytuację faulem na Robercie Lewandowskim tuż przed polem karnym. Za ten czyn obrońca ogląda żółty kartonik.

46'
Rozpoczynamy II część gry.

45'
Koniec I części gry. Lepsze wrażenie po pierwszych 45 minutach sprawiali gospodarze, którzy stworzyli sobie dużo więcej dogodnych szans na zmianę wyniku.

44'
Boateng blokuje uderzenie Suareza z kilkudziesięciu metrów.

43'
Wysoki pressing graczy Guardioli, jak na razie nie przynosi on znacznego efektu.

39'
Nieudany strzał z dystansu Rakiticia, piłka zostaje umieszczona obok bramki.

38'
Po raz kolejny Neuer ratuje swoją drużynę przed utratą gola, tym razem instynktownie broni strzał z kilku metrów Alvesa.

37'
Lewandowski sprytnie urwał się obrońcy, lecz jego dośrodkowanie ląduje w rękawicach Ter Stegena.

35'
Dobra próba Messiego z rzutu wolnego(28 metrów), ale skuteczną paradą popisuje się Neuer chwytając futbolówkę.

34'
Żółta kartka dla Alonso.

32'
Zagranie piłki ręką przez Iniestę, arbiter odgwizduje przewinienie Hiszpana.

29'
Soczyste uderzenie zza 16-tki w wykonaniu Alcantary, futbolówka po tym zagraniu ląduje obok bramki Ter Stegena.

28'
Dani Alves wygrywa indywidualny pojedynek z Bernatem, kolejna szansa na wyprowadzenie kontrataku.

26'
Niecelny strzał głową Suareza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, napastnik przenosi tym zagraniem piłkę nad poprzeczką.

24'
Alcantara zatrzymany tuż przed polem karnym Barcelony, gospodarze wychodzą ze szybką kontrą.

22'
Kompletnie nieudana próba wrzucenia piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Alonso, gwizdy na Camp Nou.

21'
Spóźniony wślizg Mascherano w nogi Mullera, tym razem jeszcze bez kartki dla argentyńskiego zawodnika.

20'
Messi dzisiaj z dziecinną łatwością mija defensorów Bayernu, jego efektowne podkręcone uderzenie o kilka metrów mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Neuera.

19'
Jordi Alba schwytany w pułapkę ofsajdową, dobre ustawienie w tej sytuacji bloku defensywnego niemieckiego klubu.

17'
Genialna akcja Bayernu, Muller zagrał fenomenalną piłkę w kierunku Lewandowskiego, polskiemu napastnikowi zabrakło jednak kilka centymetrów by w pełni opanować podanie i zamienić je na gola.

14'
Kolejne zagrożenie pod bramką Neuera, tym razem perfekcyjną szansą na zdobycie gola miał Neymar, który w ostatniej chwili zostaje uprzedzony przez Benatię, stoper gości wybija piłkę na rożny.

10'
Kapitalna szansa na zmianę wyniku dla gospodarzy, Suarez otrzymał wyśmienite prostopadłe podanie od Messiego, przed nim już tylko Neuer, ale Urugwajczyk trafia w nogi bramkarza Bayernu.

6'
Groźne uderzenie zza pola karnego Suareza, ale doskonałą interwencją na linii popisał się Manuel Neuer, który pewnie chwycił futbolówkę.

5'
Zablokowany strzał Lewandowskiego z dystansu, polak próbował skutecznie wykończyć groźną kontrę swojego zespołu. Znakomity przechwyt Alcantary i przegląd pola Mullera.

3'
Suarez pada w polu karnym Bayernu, snajper dumy Katalonii starał się dotrzeć do kapitalnego podania swojego kolegi. Doskonały blok Boatenga w tej sytuacji.

2'
Dani Alves zbyt agresywnie próbował przejąć piłkę, w trakcie walki sfaulował Bernata.

1'
Pozycja spalona Neymara, od rzutu wolnego grę wznowią goście.

0'
Zaczynamy spotkanie na Camp Nou !

0'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów autorstwa Tony'ego Brittena.

0'
W ostatni weekend Barcelona zdemolowała na wyjeździe Cordobę (8-0), z kolei ekipa Pepa Guardioli musiała uznać wyższość Bayeru Leverkusen (2-0).

0'
Historia spotkań: 2 wygrane gospodarzy - 2 remisy - 5 zwycięstw gości.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Nicola Rizzoli.

0'
Ławka rezerwowa Bayernu: Reina, Dante, Gaudino, Gotze, Martinez, Pizarro, Weiser

0'
Ławka rezerwowa Barcelony: Bravo, Rafinha, Bartra, Adriano, Pedro, Vermaelen, Xavi

0'
Wideo zapowiedź meczu:

0'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online