Polska - Szkocja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Polska - Szkocja

90+3'
Koniec! Niestety Polacy przegrywają ze Szkotami 0:1 i żegnają ich gwizdy kibiców.

90+3'
Glik uderzał głową i pewnie interweniuje bramkarz Szkotów.

90+2'
Ładny strzał Masłwskiego zza pola karnego i Marshall z trudem na rzut rożny.

90+2'
Zmiana również w Szkocji. Chris Burke za Anye.

90+1'
Komorowski zastąpił Brzyskiego.

90+'
Zablokowany strzał Polanskiego.

88'
Dwie zmiany wśród Polaków. Boisko opuścili Krychowiak i Sobota, a zastąpili ich Jodłowiec i Masłowski.

85'
Żółta kartka dla Naismitha.

83'
Czy Polacy zdołają doprowadzić do wyrównania? Na razie się na to nie zanosi.

82'
Łukasz Teodorczyk zastąpił Mateusza Klicha.

77'
Goool dla Szkocji! Szukała za krótko wybił piłkę, a nadbiegający Brown strzałem z 17. metrów zaskoczył Szczęsnego.

76'
Zmiana w Szkocji. McCormack zszedł z boiska, a zastąpił go Adam.

75'
Niecelny strzał Klicha zza pola karnego.

74'
Dwie zmiany w reprezentacji Polski. Polanski i Robak weszli za Sławomira Peszkę i Obraniaka.

70'
Adam Nawałka wciąż nie zrobił zmian.

67'
Zmiany w Szkocji: Bannan -> Roberstson, Hutton -> Bardsley

66'
W drugiej połowie bardzo aktywny jest Sławomir Peszko.

66'
W dobrej sytuacji znalazł się Milik, ale posłał piłkę obok bramki.

65'
Po okresie nieco żywszej gry tempo znów spadło.

63'
Teraz przy piłce utrzymują się Szkoci.

60'
Na trybunach pojawiło się 41 652 widzów.

58'
Powinno być 1:0 dla Polski. Po dośrodkowaniu Obraniaka w idealnej sytuacji głową minimalnie niecelnie uderzał Glik.

58'
Hutton faulował Peszkę i obejrzał żółtą kartkę.

56'
Peszko strzela z woleja, ale piłkę głową wybił jeden z obrońców.

56'
Milik szukał w polu karnym Peszki, ale czujni obrońcy.

55'
Piszcek blokuje strzał z szesnastu metrów jednego ze Szkotów. Byłoby bardzo groźnie.

52'
Niecelny strzał z dystansu Obraniaka.

51'
Strzał Peszki zza pola karnego, ale za lekko.

49'
Piszczek miał sporo miejsca w polu karnym, ale oddał kolejny bardzo niecelny strzał.

46'
Dwie zmiany w Szkocji. Darren Fletcher za Jamesa Morrisona oraz Steven Naismith za Stevena Fletchera.

46'
Początek drugiej połowy. Polska bez zmian.

45'
Ławka rezerwowych Szkocji: Allan McGregor, Matt Gilks, Andrew Robertson, Steven Naismith, Steven Whittaker, Charlie Adam, Phil Bardsley, Leigh Griffiths, Darren Fletcher, Christophe Berra, Chris Burke.

45'
Ławka rezerwowych Polski: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Piotr Celeban, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Maciej Wilusz, Marcin Komorowski, Tomasz Jodłowiec, Eugen Polanski, Michał Masłowski, Marcin Robak, Łukasz Teodorczyk.

45'

45'
A jednak przed przerwą Szkoci mogli zdobyć gola. Po błędzie Glika sporo miejsca w polu karnym miał Fletcher, ale jego uderzenie z ostrego kąta wybił Szczęsny.

45'
Mało emocji w pierwszej połowie. Nie licząc strzałów Obraniaka i Milika, to na boisku nie działo się nic ciekawego.

43'
Za krótkie dośrodkowanie Obraniaka, a po chwili kolejny bardzo niecelny strzał Piszczka.

40'
Starcie Peszki z Brownem. Obaj zawodnicy obejrzeli po żółtej kartce.

37'
Dużo niedokładności. Słaby mecz.

34'
Znów spokojny okres gry.

31'
Z linii pola karnego mocno, ale również bardzo niecelnie, uderzał nadbiegający Łukasz Piszczek.

31'
"My chcemy gola" - skandują kibice.

31'
Szkoci już od dłuższego czasu nie byli pod polem karnym Polaków.

28'
Milik znakomicie uderzył z dystansu i piłkę z trudem na rzut rożny wybił Marshall.

28'
Katastrofalne dośrodkowanie Brzyskiego ląduje na aucie.

26'
Obraniak szukał ładnym podaniem Milika, ale ostatecznie zagranie było za mocne.

26'
Gdy Polacy są przy piłce, Szkoci bronią się praktycznie całą drużyną.

25'
Polakom brakuje pomysłu na konstruowanie akcji. Na połowie Szkotów często zagrywane są nieprzemyślane długie piłki lub dośrodkowania.

23'
Polacy nieco lepiej zaczęli operować piłką, ale w kluczowych momentach i tak brakuje precyzji.

21'
Obrońcy Szkocji wybijają piłkę po rzucie rożnym do której zmierzał jeden z Polaków.

18'
Rzut wolnych dla Szkotów z dogodnej pozycji. Dośrodkowanie ląduje jednak w rękach Szczęsnego.

16'
Szkoci ładnie operują piłką, Polska nieco chaotycznie.

12'
Ładny, precyzyjny strzał Obraniaka zza pola karnego i bramkarz Szkocji z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

12'
Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

10'
Przypomnijmy, że Szkocja będzie rywalem Polaków również w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2016 roku.

8'
Dwie próby dośrodkowań w pola karne Szkotów, ale czujna obrona.

7'
Polska troch nerwowo. Teray pryz piłce utrzymują się Szkoci.

5'
Spokojny początek spotkania.

1'

'
O godzinie 20:45 Polska zagra ze Szkocją. Zapraszamy na relację LIVE.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Szkocja, to zapraszamy do śledzenia meczu online