Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Janukiewicz - Rudol, Golla, Matras, Matynia(67' Wojtkowski) - Kun(79' Danielak), Walski(71' Akahoshi), Murawski, Frączczak, Nunes - Zwoliński
Budziłek - Wojtkowiak(25' Grzelczak), Gerson, Janicki, Wawrzyniak - Borysiuk, Możdżeń, Vranjes, Mila, Nazario - Colak

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Kapitalna druga połowa w wykonaniu zawodników Jerzego Brzęczka, gospodarze kompletnie zagubieni. Ich bezradność z zimną krwią wykorzystał duet: Vranjes - Colak

90+2'
Colak bliski podwyższenia wyniku po centrze Grzelczaka, strzał głową Chorwata minimalnie obok prawego słupka.

90+1'
Kąśliwa wrzutka Nunesa w 16-tkę Lechii, lecz Zwolińskiemu do wykończenia podania zabrakło kilku centymetrów.

89'
4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

87'
Niebezpieczny strzał Możdżenia z rzutu wolnego, z ogromnym trudem zagranie pomocnika broni Janukiewicz. Rzut rożny dla Lechii.

86'
Wiśniewski podcięty tuż przed polem karnym przez Janukiewicza, sędzia Złotek wyjmuje żółtą kartkę.

85'
Frączczak bliski szczęścia, zawodnik otrzymał perfekcyjną prostopadłą piłkę od Akahoshiego, ale uderzenie tego pierwszego trafia w poprzeczkę i opuszcza plac gry.

83'
Zmiana. Piotr Wiśniewski melduje się na boisku, zmienia na nim Sebastiana Milę.
81'
Wojtkowski koszmarnie kiksuje w polu karnym Lechii, młody zawodnik otrzymał kapitalne podanie od Nunesa, Wojtkowskiemu nie pozostawało nic innego jak posłać futbolówkę w prawy dolny róg bramki.

79'
Zmiana. Za zmęczonego Kuna na plac gry wchodzi Danielak.

77'
Sebastian Mila faulowany w środku pola przez Łukasza Zwolińskiego.

73'
1-3 ! Kolejny raz fenomenalnie wykonany korner w tym spotkaniu. Mila krótko podał do Nazario, ten sprytnie minął Rudola i wyłożył futbolówkę Gersonowi, który z najbliższej odległości płaskim uderzeniem nie daje szans Janukiewiczowi.

72'
Zmiana. Wawrzyniak schodzi z boiska, w jego miejsce Lekovic.

71'
Zmiana. Akahoshi melduje się na murawie, zastępuje na niej Walskiego.

68'
Dobre przyjęcie crossowego zagrania przez Zwolińskiego, snajper gospodarzy decyduje się na strzał, lecz jego próba zostaje skutecznie zblokowana.

65'
1-2 ! Skuteczna egzekucja rzutu karnego w wykonaniu Vranjesa, pomocnik gości pokonuje Janukiewicza płaskim uderzeniem w lewy dolny róg bramki.

64'
Rzut karny dla Lechii po faulu Mateusza Matrasa. Zawodnik szczecińskiego klubu otrzymuje czerwony kartonik.

61'
1-1 ! Genialna indywidualna akcja Vranjesa, Bośniak rozpędzony mija dwóch przeciwników, następnie wypuszcza w uliczkę doskonale ustawionego Colaka, który efektowną podcinką pokonuje bezradnego Janukiewicza.

58'
Znakomita interwencja na przedpolu Budziłka, młody goalkeeper pewnie chwyta wrzutkę Rudola z prawego skrzydła.

55'
Colak efektownym szczupakiem umieszcza piłkę w bramce, ale napastnik Lechii w momencie dośrodkowania był na ofsajdzie. Gol nieuznany.

54'
Zblokowane uderzenie Borysiuka z dystansu przez...... Colaka

53'
Colak pada w polu karnym Pogoni, Chorwat skutecznie blokowany przez stoperów gospodarzy. Sędzia ani myśli o rzucie karnym dla przyjezdnych.

51'
Spóźniony wślizg Frączczaka w nogi Piotra Grzelczaka, tym razem arbiter oszczędził pomocnika Pogoni Szczecin.

49'
Nieudana próba z kilkudziesięciu metrów Wawrzyniaka, boczny obrońca przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

48'
Możdżeń poturbowany przez Murawskiego, od rzutu wolnego grę wznowią goście.

46'
Zwoliński leży na murawie, napastnik Portowców nabawił się urazu w trakcie walki o górną piłkę.

46'
Rozpoczynamy II część dzisiejszego spotkania.

45+2'
Koniec I części gry.

44'
2 minuty doliczone do czasu gry I połowy.

42'
Żółtą kartką zostaje ukarany Nunes, sędzia Złotek nie dał się nabrać piłkarzowi Pogoni, który próbował wymusić faul.

41'
Wyśmienita interwencja Janukiewicza po uderzeniu głową gracza Lechii, sprytnie rozegrany korner przez podopiecznych Jerzego Brzęczka.

38'
Indywidualna akcja Sebastiana Mili zostaje powstrzymana przez obrońcę Pogoni, kolejny korner dla zawodników z Gdańska.

36'
1-2 w statystyce ilości celnie oddanych strzałów.

36'
Możdżeń popełnia faul taktyczny, były gracz Lecha Poznań podcina Nunesa.

33'
Soczysty strzał Adama Frączczaka z rzutu wolnego, próba zawodnika Pogoni ląduje obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Budziłka.

31'
Portowcy z trudem radzą sobie z groźnym kontratakiem gdańszczan, uderzenie Vranjesa z 16 metrów ofiarnie blokuje Murawski.

25'
Roszada taktyczna w składzie Lechii. Wojtkowiak opuszcza plac gry, w jego miejsce Grzelczak.

23'
Spóźniony wślizg Matrasa w nogi Nazario, rzut wolny dla gości.

22'
Zblokowany strzał Nazario z ostrego kąta, korner dla Lechii.

20'
Pozycja spalona Nunesa, dobrze ustawiona linia defensywna klubu z Gdańska.

19'
Odważna próba Frączczaka z dalszej odległości, strzał pomocnika ląduje na trybunach stadionu.

17'
Niecelne uderzenie z dystansu Możdżenia.

16'
1-0 ! Perfekcyjnie rozegrany rzut rożny przez Portowców, z narożnika wrzucił Nunes, jego centrę przedłuża Rudol, do futbolówki dotkniętej przez pomocnika dochodzi Zwoliński, którym efektownym szczupakiem z paru metrów pakuje ją do siatki.

13'
Znakomita prostopadła piłka posłana przez Sebastiana Milę w stronę Colaka, Chorwat mija jednego z obrońców i oddaje niebezpieczne uderzenie w prawy róg bramki, ale wyśmienitą robinsonadą popisuje się Janukiewicz parując zagranie napastnika.

12'
Niedokładna centra Wojtkowiaka w kierunku Colaka, chorwacki snajper dobrze blokowany przez stoperów rywali.

10'
Kapitalny przechwyt Mili w środkowej strefie boiska, jednak kapitan Lechii zbyt długo się zastanawiał nad rozwojem akcji, obrona Pogoni przerywa kontratak.

7'
Przewinienie Jakuba Wawrzyniaka na rywalu, doświadczony defensor zmuszony przerwać akcję Pogoni faulem.

6'
Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Vranjesa, blok defensywny gospodarzy bez problemu oddala zagrożenie od własnej bramki.

4'
Groźna wrzutka Wojtkowiaka z prawej strony, ale skutecznie piłkę na rożny wybija Matynia.

3'
Faul taktyczny Matrasa w środku pola, poszkodowany w tej sytuacji Sebastian Mila.

2'
Dobra akcja gospodarzy, Frączczak nieźle centruje z lewego skrzydła, do jego zagrania dociera Zwoliński, ale snajper Portowców w ostatnim momencie traci kontrolę nad futbolówki i obrona Lechii pewnie oddala zagrożenie.

0'
Zaczynamy mecz w Szczecinie.

0'
Obie ekipy zamykają tabelę grupy mistrzowskiej po 30 kolejkach.

0'
Historia spotkań w sezonie zasadniczym:
Lechia 0 - 1 Pogoń
Pogoń 0 - 1 Lechia

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Mariusz Złotek.

0'
Ławka rezerwowa Lechii Gdańsk: Bąk, Rudinilson, Łukasik, Pietrowski, Lekovic, Grzelczak, Wiśniewski

0'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: Kudła, Danielak, Akahoshi, Obst, Kamess, Murawski, Wojtkowski

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 31 kolejki Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online