Piast Gliwice - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 3

Szmatuła - Moskwik, Osyra, Horvath, Mokwa(83' Kędziora) - Horvath, Hanzel, Podgórski(55' Badia), Murawski - Jurado(58' Vassiljev), Wilczek
Prusak - Mierzejewski(80' Nikitovic), Bielak, Szmatiuk, Mraz - Bozok(89' Pruchnik), Sasin, Nowak, Bonin(65' Hasani), Rudzik - Cernych

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Górnik Łęczna

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Wielki powrót gości, którzy w pewien sposób przespali pierwszą odsłonę spotkania, ale za to po przerwie pokazali charakterny futbol dający komplet punktów. Piastowi zabrakło konsekwencji w defensywie i koncentracji przy stanie 2:0.

90+4'
Bonin wybija futbolówkę z linii bramkowej po uderzeniu głową Wilczka. Interwencja daje gościom 3 punkty.

90+4'
Wilczek centruje w pole karne, jego wrzutka zostaje zablokowana.

90+3'
Prusak ratuje swoją drużynę kapitalnym wyjściem z bramki.

90+2'
Zblokowany strzał z dalszej odległości Murawskiego, Piast w natarciu !

90+1'
Bielak ściąga do parteru Wilczka, jednak sędzia nie zauważył w tej sytuacji przewinienia stopera.

90'
4 minut dłużej pograją gracze obu ekip.

89'
Zmiana. Schodzi bohater dzisiejszego meczu - Bozok, w jego miejsce na boisku Pruchnik.

88'
Niedokładne dośrodkowanie Cernycha w 16-tkę Piasta, piłkę przejmują gospodarze.

85'
Dobry rajd Bonina przez połowę boiska, lecz w ostatnim momencie pomocnik pudłuje posyłając piłkę w boczną siatkę.

83'
Badia atakuje Prusaka, który usiłował rozpocząć grę. Sędzia pokazuje żółty kartonik dla Hiszpana, rywale reklamują próbę symulacji bramkarza.

83'
Zmiana ofensywna Piasta. Kędziora wchodzi na plac gry za Mokwę.

82'
Bozok skarży się na skurcze.

80'
Zmiana. Nikitovic w miejsce Mierzejewskiego.

79'
2-3 ! Doskonała akcja piłkarzy gości, Cernych otrzymuje prostopadłe zagranie, przegląda się i wystawia piłkę dobrze ustawionemu Hasaniemu, który technicznym płaskim strzałem pokonuje zagubionego Szmatułę.

75'
3.647 widzów na stadionie w Gliwicach.

74'
Skuteczna interwencja na przedpolu Szmatuły, młody bramkarza przechwycił dośrodkowanie Hasaniego.

72'
Cernych bliski szczęścia po uderzeniu z powietrza, kolejną dobrą centrę zaliczył Bożok.

71'
Osyra faulowany przez Rudzika, sędzia odgwizduje rzut wolny.

67'
Nieudany strzał głową Wilczka po centrze Vassiljeva.

66'
2-3....... jednak nie ! Mraz wrzuca w pole karne, do piłki nie udało się dotrzeć trzem graczom ofensywnym Łęcznej, futbolówka w końcu odbija się od słupka i zatrzymuje się na linii bramkowej. Najlepsza szansa na zmianę prowadzącego w tym spotkaniu.

65'
Zmiana. Hasani melduje się na boisku, a schodzi z niego Sasin.

65'
15-9 w statystyce ilości popełnionych przewinień.

64'
Kąśliwa centra Vassiljeva w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamyka tego podania.

62'
Zblokowany strzał Cernycha po podaniu od Bonina, korner dla Górnika Ł.

60'
Bielak ratuje swój klub przed utratą bramki, stoper Łęcznej w ostatnim momencie blokuje uderzenie z najbliższej odległości Badii. Rzut rożny dla gospodarzy.

58'
Zmiana. Vassiljev melduje się na murawie, zastępuje na niej Jurado.

55'
Zmiana. Tomasz Podgórski opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Badia.

54'
2-2 ! Bierną postawę defensywy na lewej stronie z zimną krwią wykorzystuje Bozok, który fenomenalnym mierzonym uderzeniem w lewy dolny róg zaskakuje bramkarza. Cóż za comeback.

52'
Gol kontaktowy ! Idealne dośrodkowanie Bozoka z lewego skrzydła, do zagrania dochodzi Cernych, a ten z paru metrów kąśliwym uderzeniem głową nie daje szans zaskoczonemu Szmatule.

49'
Rudzik huknął jak z armaty zza pola karnego, ale znów piłka minimalnie obok bramki strzeżonej przez Szmatułę.

48'
2-0 ! Pewnie wykorzystana jedenastka przez Kamila Wilczka, strzał w prawy dolny róg bramki nie do obrony dla Prusaka.

47'
Kamil Wilczek faulowany w polu karnym Górnika przez Prusaka, snajper gości sprytnie urwał się obrońcom i próbował mijać bramkarza.

46'
II połowa spotkania.

45'
Koniec I części gry.

44'
Niebezpieczny faul Osyry na Boninie, sędzia Musiał wyjmuje żółtą kartkę.

43'
Nieudany wślizg Bozoka w nogi Hanzela, kolejna żółta kartka dla zawodników z Łęcznej.

41'
Efektowny strzał Sasina z głębi pola karnego, próba pomocnika mija w bezpiecznej odległości cel.

39'
Podgórski marnuje kapitalną szansę na zmianę wyniku, skrzydłowy otrzymał wyśmienite podanie z prawej strony od Jurado, ale Podgórski wślizgiem z kilku metrów posyła futbolówkę obok bramki.

38'
Za niebezpieczny atak na nogi rywala żółty kartonik ogląda Tomasz Podgórski.

37'
Tomasz Nowak uparcie dąży do strzelenia bramki z dystansu, ale tak jak w poprzednich przypadkach graczowi czegoś brakuje. Od 6 metrów grę wznowi Jakub Szmatuła.

35'
Znów Horvath podjął próbę pokonania Prusaka głową, lecz niestety dla niego zagranie ląduje minimalnie obok prawego słupka.

33'
Niezłe zagranie Nowaka w stronę Cernycha, snajper jednak dobrze urywa się obronie i oddaje kąśliwy strzał w prawy róg bramki, ale do pełni szczęścia zabrakło w tej sytuacji kilku centymetrów.

31'
1-0 ! Genialne dośrodkowanie Hanzela z rzutu wolnego, do piłki posłanej przez gracza dociera Horvath, a ten efektownym uderzeniem głową w prawy dolny róg bramki pokonuje bezradnego Prusaka.

30'
Kompletnie nieudana wrzutka Podgórskiego w kierunku swoich kolegów z rzutu wolnego, piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

27'
Bonin próbował wykorzystać nieudolne wybicie piłki przez Szmatułę, pomocnik usiłował przelobować bramkarza, jednak myli się o kilka metrów.

25'
Spóźniony atak Mraza w nogi Podgórskiego, sędzia główny za ten czyn pokazuje zawodnikowi żółtą kartkę.

24'
Dobry płaski strzał Bonina w prawy dolny róg bramki z dalszej odległości, piłkę na rzut rożny odbija Jakub Szmatuła

22'
Soczysty strzał Murawskiego z 20 metrów, zagranie piłkarza Piasta łapie Sergiusz Prusak. Murawski wykorzystał niefrasobliwe zachowanie bloku defensywnego rywala.

20'
Prusak pewnie przechwycił centrę Tomasza Podgórskiego z rzutu wolnego, futbolówka w rękawicach goalkeepera.

20'
Nieczysty wślizg Mierzejewskiego w nogi Jurado, od rzutu wolnego grę wznowią podopieczni trenera Latala.

18'
Hanzel ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Baranie.

17'
Niebezpieczne uderzenie Hanzela, zawodnik Piasta nieźle sobie przyjął piłkę i wypracował sobie okazję do groźnej próby.

15'
Faul taktyczny Horvatha na Grzegorzu Boninie, rzut wolny dla Górnika.

13'
Kolejna próba Tomasza Nowaka z dalszej odległości, tym razem doświadczony pomocnik przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

10'
Kąśliwy strzał Nowaka zza pola karnego po podaniu od Bonina, lecz z największym trudem piłkę na rożny paruje Szmatuła.

8'
Zablokowane uderzenie Nowaka z daleka przez jednego ze stoperów.

7'
Niedokładne dośrodkowanie Jurado w kierunku Wilczka, futbolówkę przejmują goście.

6'
Jurado popełnia przewinienie na własnej połowie, faulowany w tej sytuacji Mierzejewski.

5'
Osyra popisał się kapitalną interwencją w defensywie, stoper w ostatniej chwili blokuje Cernycha, który usiłował zamknąć podanie swojego kolegi.

3'
Soczyste uderzenie z dalszej odległości w wykonaniu Murawskiego po wybiciu piłki przez obronę z rożnego, próba pomocnika o kilka metrów mija prawy słupek bramki.

2'
Zblokowany strzał Jurado z ostrego kąta, korner dla gospodarzy.

0'
Zaczynamy mecz w Gliwicach !

0'
Historia spotkań w sezonie zasadniczym:
Piast 0 - 0 Górnik
Górnik 2 - 1 Piast

0'
Dzisiejsze widowisko poprowadzi Tomasz Musiał.

0'
Ławka rezerwowa Górnika: Rodic, Prieto, Hasani, Szałachowski, Nikitovic, Tanchyk

0'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Rusov, Klepczyński, Martinez, Badia, Vassiljev, Kędziora, Brożek

*'
Zapraszamy na relację ze spotkania 31 kolejki Ekstraklasy: Piast Gliwice - Górnik Łęczna

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online