Korona Kielce - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 2

Cerniauskas - Golański(73' Klemenz), Malarczyk, Sylwestrzak, Leandro - Jovanovic(80' Cebula), Fertovs, Carlos, Kapo, Pylypchuk(81' Trytko) - Porcellis
Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy - Surma, Babiarz, Gigołajew, Starzyński, Visnakovs(72' Zieńczuk) - Kuświk(90+2' Efir)

Mecze na żywo: Korona Kielce - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Dzisiejsze spotkanie o niebo lepsze niż widowisko rozgrywane niespełna miesiąc temu, perełkami zawodów bez wątpienia uderzenia z dalszej odległości Marka Zieńczuka oraz Filipa Starzyńskiego.

90+4'

90+3'
Pozycja spalona Filipa Starzyńskiego.

90+2'
Zmiana. Za Kuświka na plac gry wchodzi Michał Efir.

90+1'
Ryszard Tarasiewicz wdaje się w polemikę z arbitrem głównym spotkania. Szkoleniowiec gospodarzy odesłany na trybuny.

89'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejszy pojedynek.

88'
Rozpaczliwa próba Korony Kielce zdobycia kontaktowej bramki.

84'
Żółta kartka dla Porcellisa za zbyt agresywne zachowanie w polu karnym Ruchu Chorzów.

82'
Gol - marzenie Marka Zieńczuka ! Doświadczony pomocnik pokusił się o uderzenie z dystansu, były gracz Lechii wykorzystał bierną postawę linii defensywnej i umieścił futbolówkę w prawym okienku bramki strzeżonej przez Cerniauskasa.

81'
Zmiana. Pylychuk opuszcza murawę, w jego miejsce Trytko.

80'
Zmiana. Cebula melduje się na placu gry, zastępuje na nim Jovanovicia.

78'
Znakomitym wolejem zza pola karnego popisuje się Leandro, futbolówka po jego zagraniu odbija się od słupka, a następnie od Putnocky'ego, lecz ostatecznie nie przekracza linii bramkowej.

76'
Kolejna zbyt głęboko posłana wrzutka w pole karne przez Leandro, piłka w rękawicach Putnocky'ego.

75'
Rzut rożny po zblokowanym strzale Carlosa.

73'
Zmiana w składzie gospodarzy. Klemenz w miejsce kontuzjowanego Golańskiego.

72'
Roszada taktyczna w składzie Niebieskich. Marek Zieńczuk zmienia Visnakovsa.

71'
Za niesportowe zagranie żółtą kartką zostaje ukarany Grzegorz Kuświk.

70'
Kapitalna wrzutka Gigołajewa w kierunku Kuświka, napastnik Ruchu pewną główką z najbliższej odległości pokonuje bramkarza, ale w momencie podania Kuświk znajdował się na....... spalonym. Gol nieuznany.

68'
11 - 3 w statystyce ilości popełnionych fauli.

65'
Oblężenie bramki Putnocky'ego, zawodnicy z Kielc próbują wszelkimi możliwymi sposobami umieścić futbolówkę w siatce.

63'
Leandro ratuje swój klub przed zagrożeniem, defensor umiejętnie blokuje Visnakovsa, który chciał przedrzeć się do pola karnego Korony.

61'
Faul w ofensywie Porcellisa, snajper gospodarzy poturbował Rafała Grodzickiego.

59'
Pylypchuk trafia w słupek po strzale z kilku metrów, piłka dotarła do Ukraińca po nieudolnym wybiciu Helika. Najlepsza chyba okazja na wyrównanie wyniku dla graczy trenera Tarasiewicza.

57'
Próba dynamicznej akcji w wykonaniu piłkarzy Korony Kielce, ale do pełni szczęścia zabrakło dokładnego podania Jovanovicia. Od bramki Putnocky.

55'
Zbyt głęboka centra Starzyńskiego z rzutu wolnego, futbolówka pewnie ląduje w rękawicach Cerniauskasa.

53'
Odważna próba zdobycia gola uderzeniem z dystansu Babiarza, jednak zagranie defensywnego pomocnika zostaje zblokowane przez obronę z Kielc.

50'
Faul taktyczny Fertovsa, od rzutu wolnego goście.

48'
Dobry strzał Pylypchuka z głębi pola karnego, próbę Ukraińca pewnie chwyta Putnocky.

47'
Groźne uderzenie głową Kapo po znakomitym dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu wolnego, jednak skutecznie nad poprzeczkę futbolówkę odbija Putnocky.

46'
Jovanovic powalony przez Babiarza w bocznej strefie boiska, rzut wolny dla Korony.

46'
Rozpoczynamy II część gry.

45+1'
Koniec I części gry.

45+1'
0-1 ! Perfekcyjne uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego, zagranie skrzydłowego okazało się zbyt mocne dla Cerniauskasa. Określenie "Gol do szatni" nabrało w tej sytuacji dosłowne znaczenie.

45+1'
Nieudany blok Golańskiego, Starzyński po wślizgu bocznego obrońcy pada na murawę.

44'
Faul taktyczny Jovanovicia w środku pola.
1 minuta doliczona do I części gry.

41'
Leandro marnuje wyborną szansę na zmianę wyniku, jego mocny strzał z kilku metrów z linii bramkowej wybija Konczkowski, dobić próbuje jeszcze Kapo, ale znajdował się na ofsajdzie. Dynamice akcji nadał rajd Kapo prawym skrzydłem.

37'
Putnocky po raz kolejny pokazuje swój kunszt bramkarski, tym razem w kapitalnym stylu wybronił uderzenie głową z bliska Sylwestrzaka odbijając piłkę przed siebie.

35'
Ryszard Tarasiewicz przerwał akcję gościom, trener Korony uniemożliwił wznowienie gry z autu Babiarzowi.

33'
Dużo dośrodkowań w dzisiejszym meczu, ale jak na razie żadnej ze stron nie przynosi to wymiernego efektu.

31'
Kąśliwe uderzenie Visnakovsa w prawy dolny róg bramki, z wielkim trudem piłkę na rożny paruje Cerniauskas.

28'
Spóźniony wślizg Jovanovicia w nogi rywala, sędzia bez namysłu pokazuje zawodnikowi żółty kartonik.

27'
Wyśmienita interwencja bramkarska Putnocky'ego po niebezpiecznym strzale Pylypchuka, bramkarz Ruchu paruje mocne uderzenie przed siebie.

25'
Koszmarne pudło Pylypchuka z 18 metrów, uderzenie pomocnika w bezpiecznej odległości mija bramkę.

24'
Leandro huknął jak z armaty, jego próbę w ostatniej chwili zblokował defensor Ruchu.

22'
Przewinienie w ofensywie Babiarza, poszkodowany w tej akcji Leandro.

20'
Bezpardonowy atak Malarczyka w Gigołajewa.

20'
53% - 47% w statystyce posiadania piłki.

19'
Zablokowany strzał z dystansu Gigołajewa, kolejny korner dla podopiecznych trenera Fornalika.

16'
Odważna próba zaskoczenia Cerniauskasa mocnym strzałem z głębi pola karnego w wykonaniu Gigołajewa, futbolówka po tym zagraniu ląduje na trybunach.

15'
Malarczyk skutecznie blokuje Starzyńskiego, skrzydłowy Ruchu już przymierzał się do oddania groźnego uderzenia.

14'
Helik poturbowany przez Porcellisa w trakcie walki o górną piłkę.

11'
Carlos próbował dośrodkowywać w pole karne, lecz jego zamiary świetnie odczytuje Oleksy wybijając piłkę na rożny.

7'
Zblokowana centra Konczkowskiego przez Leandro, korner dla Ruchu Chorzów.

6'
Putnocky dobrze na przedpolu, goalkeeper gości przechwytuje wrzutkę Pawła Golańskiego.

5'
Kuświk przed kapitalną okazję po znakomitym crossie Konczkowskiego, ale snajper "Niebieskich" w kluczowym traci kontrolę nad piłką.

4'
Mocno nieudany strzał Babiarza zza pola karnego, pomocnik Ruchu swoim uderzeniem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

3'
Cerniauskas bardzo dobrze przeczytał grę wychodząc do prostopadłego zagrania w kierunku Kuświka.

2'
Dużo wymian krótkich podań z obu stron.

0'
Zaczynamy mecz w Kielcach !

0'
Gospodarze po 30 kolejkach zajmują pierwszą lokatę w grupie spadkowej (20 pkt), z kolei drużyna z Chorzowa okupuje 6 miejsce z dorobkiem 17 punktów.

0'
Historia spotkań w sezonie zasadniczym:
Ruch 0 - 1 Korona
Korona 0 - 0 Ruch

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Bartosz Frankowski.

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Szyndrowski, Urbańczyk, Malinowski, Zieńczuk, Mazek, Efir

0'
Ławka rezerwowa Korony Kielce: Małecki, Klemenz, Cebula, Kiercz, Matulka, Sierpina, Trytko

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 31 kolejki Ekstraklasy: Korona Kielce - Ruch Chorzów
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online