Korona Kielce - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

1. Zbigniew Małkowski - 44. Paweł Golański, 4. Piotr Malarczyk, 32. Radek Dejmek, 2. Kamil Sylwestrzak - 29. Paweł Sobolewski, 8. Vlastimir Jovanović ('46 Janota ), 23. Vanja Marković, 27. Jacek Kiełb ( '84 Stano) - 20. Maciej Korzym, 19. Przemysław Trytko ( '57 Pyłypczuk)
24. Mateusz Bąk - 26. Deleu, 2. Rafał Janicki, 7. Sebastian Madera, 3. Nikola Leković ( '86 Bieniuk) - 10. Przemysław Frankowski ( '59 Sadajew ), 27. Paweł Dawidowicz, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski, 11. Maciej Makuszewski (' 64 Grzelczak ) - 8. Patryk Tuszyński

Jovanović (56.)

Kiełb (72.) żółta kartka
Malarczyk (50.) żółta kartka
Sadajew (84.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lechia Gdańsk

90+3'
KONIEC MECZU ! 3 pkt zostają w Kielcach.

90+2'
Janota kolejna stuprocentowa okazja ! Wprost w ręce Bąka.

90'
Doliczone 3 minuty.

90'
"Setka" zmarnowana przez Janotę.

89'
Deleu słabe dośrodkowanie.

88'
Strzał Grzelczaka zablokowany na 20 metrze.

86'
Bieniuk za Lekovica.

85'
Sadajew żółta kartka

84'
Stano za Kiełba.

83'
Dobra próba Lechii. Wciąż 1:0.

82'
Próbuję "złapać" 30 sekund gry bez gwizdka. Niewykonalne.

80'
Strzały celne 3:3.

79'
Fatalne sędziowanie, nie ma mowy o twardej, męskiej grze. Płynność meczu na bardzo niskim poziomie.

76'
Każdy nawet najmniejszy kontakt między piłkarzami jest gwizdany przez arbitra. Strasznie szarpana gra, mnóstwo rzutów wolnych.

75'
Golański w pole karne. Kiełb nad bramką.

73'
Lechia bez pomysłu na grę.

72'
"żółtko" dla Kiełba

70'
Lechia stara się przedostać pod pole karne gospodarzy lecz świetnie ustawiają się piłkarze Korony.

69'
Wiśniewski dobra wrzutka z rzutu wolnego, strzał Dawidowicza spokojnie broni Małkowski.

65'
Bramka Jovanovica podcięła skrzydła Lechii. Goście bez strzału w drugiej połowie !

64'
Grzelczak za Makuszewskiego.

62'
Po wrzutce z rzutu wolnego Golańskiego piłka trafia pod nogi Jovanovica, strzał z dystansu ale świetnie broni Bąk !

59'
Korona idzie za ciosem. Kolejny rzut rożny.

58'
Sadajew za Frankowskiego

57'
Pyłypczuk za Trytkę.

56'
Świetnie wykonany rzut rożny, piłka trafia przed pole karne gości i fantastycznym strzałem Jovanović pokonuje Bąka

55'
GOOOOOOOOOL 1:0

53'
Pierwszy strzał-podanie w światło bramki Bąka.

52'
Niesamowite jak fatalnie można zagrać mecz !!! Mowa o Sobolewskim.

51'
Ależ iskrzy na boisku !

50'
Dobrze wykonany rzut wolny przez Wiśniewskiego lecz bez zagrożenia.

50'
Malarczyk zółta kartka

47'
Próba Kiełba z 20 metra niecelna.

47'
Dobry początek gospodarzy. Rzut rożny.

46'
Zaczynamy II połowę.

45'
Janota za Markovica

45'
Podsumowując I połowę: Strzały 3:17.

45'
Równo z 45 minutą arbiter kończy pierwszą część spotkania.

44'
Dużo spięć na linii Korzym, Trytko vs Janicki.

43'
Warto zaznaczyć, że dopiero w 43 minucie Sobolewski notuje 2 czy 3 kontakt z piłką.

41'
Lechia w natarciu !

40'
Strzał Tuszyńskiego z dystansu zablokowany.

38'
Wiśniewski w pole karne, bez problemów broni Małkowski.

37'
Rzut wolny dla Lechii.

34'
"Jest ryzyko, jest zabawa" chyba z takim założeniem na boisko wyszli obrońcy Korony, niebezpiecznie podają sobie piłkę przed polem karnym a Tuszyński wyczekuje na pomyłkę.

32'
Golański próba wrzutki w pole karne ale wykonanie fatalne.

30'
Korona trochę się przebudziła teraz to oni przeważają.

28'
Wielkie szczęście Małkowskiego ! Straszne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Kontra Korony, fatalny strzał Golańskiego.

27'
Dużo fauli. Brzydki fragment gry.

23'
Strzał Kiełba z 18 metra bardzo niecelny.

21'
Wrzutka "Wiśni" z rzutu rożnego na głowę Madery, centymetry od lewego słupka gospodarzy.

20'
Dobry strzał Wiśniewskiego zza pola karnego ! Broni Małkowski. Świetny występ kapitana gości.

20'
20 minut gry za nami, Korona wciąż bez oddanego strzału.

17'
Tuszyński do Wiśniewskiego w pole karne. W sam środek bramki.

14'
Wściekły Korzym na kolegów. Ma pretensje (uzasadnione), ponieważ nie ma żadnego wsparcia.

12'
Wiśniewski poprzeczka !

12'
Niebezpieczny rzut wolny dla gości.

11'
Obie ekipy stosują podobną taktykę tzn. długa piłka z pominięciem drugiej linii.

8'
Dobra akcja Lechii. Strzał Wiśniewskiego zza pola karnego pewnie broni Małkowski.

7'
Pierwsza niecelna próba strzału z dystansu w wykonaniu gości.

6'
Żadna z ekip nie próbuje zdominować środka pola.

3'
Dużo niedokładności ze strony gospodarzy.

1'
Świetnie wykonany rzut różny przez gości. Dużo szczęścia Korony.

1'
Zaczynamy !

0'
Rozpocznie Korona.

0'
Biorąc pod uwagę 3 ostatnie kolejki Lechia prezentuję lepszą formę. Po przerwie zimowej zgromadziła na swoim koncie 4 pkt. Natomiast Korona po porażce w Warszawie i dwóch remisach zebrała 2 pkt.

0'
W rezerwie Korony pozostają: 90. Wojciech Małecki, 5. Serhiy Pyłypczuk, 10. Michał Janota, 17. Pavol Stano, 18. Marcin Cebula, 25. Damian Ałdaś, 91. Siergiej Chiżniczenko.

W rezerwie Lechii pozostają: 40. Kacper Rosa, 4. Paweł Stolarski, 6. Jarosław Bieniuk, 28. Chris Oualembo, 30. Maciej Kostrzewa, 9. Piotr Grzelczak, 95. Zaur Sadajew.

0'
Już za pół godziny sędzia Krzysztof Jakubik rozpocznie istotny pojedynek dla obu ekip, które walczą o czołową ósemkę.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online