Lech Poznań - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Burić - Kędziora (82' Henriquez), Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki (66' Formella), Hamalainen (74' Jevtić), Pawłowski - Sadajew.
Pawełek - Zieliński, Celeban, Hołota, Dudu Paraiba - F.Paixao, Hateley, Machaj (46' Grajciar), Pich (84' Kaczmarek) - Paixao, Lacny (46' Angielski).

Kownacki (12.)
Pawłowski (17.)
Pawłowski (28.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Śląsk Wrocław

90+2'

90+2'
Niecelny strzał przewrotką Sadajewa.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

84'
Kaczmarek zastąpił Picha.

82'
Jevtić ładnie uderzył z narożnika pola karnego. Piłka nie trafiła w światło bramki.

82'
Luis Henriquez zastąpił Tomasza Kędziorę.

82'
Jevtić zagrał do Formelli, ale jego strzał zdołał obronić Pawełek.

76'
Po świetnym podaniu Jevticia w sytuacji sam na sam z Pawełkiem znalazł się Formella, ale nie zdołał pokonać bramkarza Śląska.

74'
Jevtić zastąpił Hamalainena.

71'
Pawełek zdołał obronić strzał głową Sadajewa po dośrodkowaniu Formelli.

68'
Piłka w bramce Lecha, ale gol nie został uznany. Dudu wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie przyjął ją Flavio Paixao. Portugalczyk był jednak na spalonym i sędzia podjął słuszną decyzję.

66'
Formella zastąpił Kownackiego.

62'
Burić bardzo dobrze obronił strzał Dudu zza pola karnego.

61'
Lekki i niecelny strzał Kownackiego zza pola karnego.

57'
15 377 - tylu widzów zasiadło na trybunach.

53'
Burić dobrze obronił mocny strzał Picha.

50'
Bardzo nieudany strzał Flavio Paixao z ostrego kąta.

49'
Pawełek wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu Douglasa, ale nikt nie zdołał skierować jej do bramki.

46'

46'
Dwie zmiany w Śląsku. Boisko opuścili Machaj i Lacny, a weszli Angielski i Grajciar.

*'

45'

45'
Niecelny strzał Dudu zza pola karnego.

42'
Kombinacyjna akcja Lecha, ale nie wyszło z niej nic groźnego.

38'
Machaj z rzutu wolnego trafił w mur.

33'
Powinno być 4:0! Hamalainen dobrze podał do Sadajewa, który strzałem lewą nogą z pola karnego posłał piłkę obok bramki Śląska.

28'
3:0. Hateley podał do Pawłowskiego, który ładnym lobem pokonał Pawełka.

25'
Bardzo niecelny strzał Kędziory.

24'
Marco Paixao uderzył zza pola karnego, ale za lekko i Burić zdołał skutecznie interweniować.

22'
Zablokowany strzał Trałki z pola karnego.

21'
Niecelny strzał Kownackiego po dobrej akcji z Linettym.

17'
Goool. 2:0! Kownacki podał do Sadajewa, który świetnie znalazł w polu karnym Pawłowskiego, a ten płaskim strzałem zaskoczył Pawełka.

12'
Goool! Po dośrodkowaniu Pawłowskiego strzałem głową Pawełka pokonał Kownacki..

9'
Groźnie pod bramką Śląska. Zaur Sadajew minął Pawełka, ale spod linii końcowej nie zdołał celnie wycofać piłki do partnerów.

8'
Dobrze prezentuje się jak na razie Śląsk.

4'
Po stracie Linettego w idealnej sytuacji znalazł się Flavio Paixao, ale nie zdołał pokonać Buricia.

1'
Bardzo nieudany strzał Picha z trudnej pozycji.

1'

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Kadar, Henriquez, Djoum, Keita, Formella, Jevtić.

0'
Ławka rezerwowych Śląska: Abramowicz, Danielewicz, Angielski, Kaczmarek, Machaj, Bartkowiak, Grajciar.

0'

0'
Początek meczu Lech - Śląsk o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online