Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
0 : 2

Zajac - Górkiewicz(66' Cisse), Stano, Kolcak, Adu - Sokołowski, Deja(72' Trochim), Iwański, Chmiel - Śpiączka(56' Kołodziej), Demjan
Putnocky - Konczkowski, Helik, Grodzicki, Szyndrowski - Surma, Babiarz, Zieńczuk(90+3' Kowalski), Starzyński, Gigołajew(89' Visnakovs) - Kuświk(85' Efir)

Grodzicki (51.)
Gigołajew (61.)

Chmiel (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Marek Zieńczuk MVP dzisiejszych zawodów, pomocnik zaliczył dwie asysty i doskonale pracował w środku pola.

90+4'
Kapitalna szansa na trzeciego gola fatalnie zmarnowana przez Starzyńskiego, który płaskim uderzeniem umieścił piłkę minimalnie obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Zajaca.

90+3'
Owacje na stojąco otrzymuje Marek Zieńczuk, w jego miejsce na placu gry wchodzi Jakub Kowalski.

89'
Zmiana. Visnakovs melduje się na boisku, zmienia na nim Gigołajewa.
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

86'
Daniel Chmiel ukarany żółtym kartonikiem za dyskusję z Marcinem Borskim.

86'
Niebezpieczne płaskie uderzenie z paru metrów Chmiela, jednak futbolówka posłana minimalnie obok lewego słupka.

85'
Waldemar Fornalik daje szansę Michałowi Efirowi, skrzydłowy zmienia zmęczonego Grzegorza Kuświka.

83'
1-3 w Łęcznej, Cernych w 82 minucie pokonał Cerniauskasa.

81'
Cisse popchnięty przez Łukasza Surmę, Marcin Borski oszczędził jeszcze doświadczonego gracza.

80'
Sprytne zachowanie bloku defensywnego Podbeskidzia, Gigołajew na pozycji spalonej.

79'
Przewinienie w środkowej strefie w wykonaniu Demjana, sędzia przyznał rzut wolny.

75'
Babiarz mógł zdobyć kontaktową bramkę po wyśmienitym prostopadłym podaniu od Kuświka, lecz strzał z bliska pomocnika w środek pewnie wybił Richard Zajac.

72'
Trener Kubicki dokonuje ostatnią zmianę w tym spotkaniu. Wojciech Trochim zastępuje Adama Deję.

71'
Nie ma szczęścia dzisiaj Robert Demjan, słowacki napastnik znów złapany na ofsajdzie.

70'
Ponowną skuteczną interwencją na przedpolu wykazał się Putnocky, bramkarz pewnie wypiąstkował dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu rożnego.

69'
Będzie kolejny korner dla gospodarzy, zblokowane dośrodkowanie przez Konczkowskiego.

66'
Druga zmiana w składzie Podbeskidzia. Górkiewicz schodzi, w jego miejsce Cisse.

63'
Fantastyczna szarża Gigołajewa lewą stroną, jednak już uderzenie z kilkunastu metrów rosyjskiego zawodnika dalekie od perfekcji.

61'
2-0 ! Znakomite dośrodkowanie Zieńczuka w pole karne, zagranie trafiło do niekrytego Gigołajewa, a ten efektownie przyjął futbolówkę i kapitalnym wolejem pokonał Zajaca. Druga asysta Marka Zieńczuka.

60'
Faul taktyczny Marka Sokołowskiego, poszkodowany Szyndrowski.

58'
Bomba Kołodzieja z kilkudziesięciu metrów, ale próba zmiennika Śpiączki wylądowała w znacznej odległości nad poprzeczką.

56'
Reakcja Dariusza Kubicka na wydarzenia boiskowe, za niewidocznego Śpiączkę na plac gry wchodzi Kołodziej.

54'
Ciekawy cross Deji w kierunku Adu, ale obrońca gospodarzy niedokładnie przyjął piłkę. Od autu "Niebiescy".

51'
0-1 ! Genialna wrzutka Zieńczuka z rzutu rożnego, do zagrania doszedł Grodzicki, który efektownym szczupakiem w lewy róg wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

49'
Adu zablokował centrę jednego z graczy gości, będzie rzut rożny.

47'
Zmarnowany stały fragment gry przez "Górali", obrona Ruchu skutecznie przerwała atak gospodarzy.

46'
Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na roszady taktyczne w przerwie.

46'
II część spotkania.

45+1'
Koniec I części gry. Liczymy na więcej groźnych sytuacji pod obiema bramkami w drugiej odsłonie.

44'
Soczysty strzał z kilkudziesięciu metrów Iwańskiego, ale doskonałą robinsonadą popisał się Putnoncky parując na bok piłkę.

44'
1 minuta doliczona do czasu gry w I części.

43'
Niezdecydowanie Demjana w 16-tce Ruchu Chorzów zadecydowało o niepowodzeniu groźnej kontry, próba Słowaka z ostrego kąta zblokowana przez defensora gości.

42'
Chmiel powalony przez Marka Zieńczuka, pomocnik nie zbyt elegancko zaatakował swojego rywala.

40'
4-5 w statystyce ilości popełnionych przewinień w trakcie pierwszych 40 minut.

38'
"Centrostrzał" w wykonaniu Babiarza, gracz Niebieskich próbował skutecznie dośrodkować, a wyszło mu groźne uderzenie. Od bramki Richard Zajac.

37'
Górnik Łęczna już 2-0 prowadzi z Koroną Kielce, podwyższenie podopiecznym trenera Szatałowa daje Nikitovic.

35'
Zbyt głęboko posłana futbolówka z rzutu wolnego przez Starzyńskiego, Zajac z dziecinną łatwością przechwycił zagranie.

34'
Faul Chmiela na Szyndrowskim w niebezpiecznej strefie. Będzie wyśmienita szansa dla Starzyńskiego.

32'
Starzyński postanowił zaskoczyć Zajaca strzałem z dalszej odległości, ale skutecznym blokiem popisał się Maciej Iwański.

31'
Atak pozycyjny stosować próbują gracze Waldemara Fornalika, jednak gospodarze nie dają podejść bliżej swoim rywalom.

27'
Niebezpieczna wrzutka z rożnego Iwańskiego, ale uderzenie Śpiączki głową wylądowało nad poprzeczką.

26'
Pozycja spalona Roberta Demjana, powtórki telewizyjne pokazały błąd sędziego bocznego. W tej sytuacji o ofsajdzie nie powinno być mowy.

24'
Jak na razie wszelakie dośrodkowania Macieja Iwańskiego nie przynoszą wymiernego efektu, świetnie zorganizowana obrona za każdym razem oddala zagrożenie.

22'
Śpiączka koszmarnie zmarnował idealną szansę na zdobycie gola w tym meczu, dobry rajd Demjana, napastnik wystawił futbolówkę swojemu koledze, lecz ten zbyt długo zwlekał i jego strzał bez trudu złapał Putnocky.

21'
40%-60% w statystyce posiadania piłki.

20'
Zblokowana centra Demjana, będzie oglądać rzut rożny dla Podbeskidzia.

18'
Putnocky bez problemu wyłapał centrę Sokołowskiego z prawego skrzydła, w posiadaniu goście.

16'
Odważna decyzja Śpiączki o uderzeniu z dystansu, futbolówka po jego zagraniu wylądowała na trybunach.

16'
Niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu Zieńczuka, piłka w rękawicach Zajaca.

14'
Ruch Chorzów spada na 4 pozycję w grupie B, ponieważ w tej chwili Górnik Łęczna prowadzi na wyjeździe z Koroną Kielce.

11'
Kolejne starcie Demjana z Grodzickim, stoper Ruchu nieprzepisowo powstrzymywał rywala.

9'
Niecelne uderzenie Zieńczuka z 10 metrów, kapitalną asystą mógł się pochwalić Filip Starzyński, jednak strzał doświadczonego pomocnika w bezpiecznej odległości minął światło bramki.

8'
Ostra walka w powietrzu Demjana z Grodzickim, na szczęście żaden z piłkarzy nie nabawił się kontuzji.

7'
Zamieszanie w polu karnym gości po rzucie wolnym, ale linia defensywna "Niebieskich" w tej sytuacji bez zarzutu.

6'
Grodzicki przez przypadek przewrócił tyczkę w narożniku boiska.

4'
Dobrze ustawiona pułapka ofsajdowa Podbeskidzia, na pozycji spalonej złapany został Grodzicki.

4'
Dużo krótkich podań w wykonaniu zawodników Ruchu Chorzów.

1'
Pierwsza próba Demjana w tym spotkaniu, wyśmienitą centrą popisał się Chmiel, ale napastnik gospodarzy głową umieścił futbolówkę obok bramki.

1'
Dobra interwencja Zajaca na przedpolu, Słowak piąstkuje wrzutkę w pole karne gracza Ruchu Chorzów.

0'
Rozpoczynamy mecz w Bielsku !

0'
Historia spotkań w rundzie zasadniczej:

Podbeskidzie 3-0 Ruch
Ruch 2-0 Podbeskidzie

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Marcin Borski.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Pesković, Horoszkiewicz, Pazio, Tomasik, Trochim, Kołodziej, Cisse

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Stawarczyk, Kowalski, Malinowski, Visnakovs, Urbańczyk, Efir

0'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online