Pogoń Szczecin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kudła – Rudol, Matras, Nunes, Golla – Frączczak (85' Wojtkowski), Rafał Murawski, Walski (75' Janota), Kun (63' Danielak), Akahoshi – Zwoliński.
Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski – Furman, Jodłowiec – Żyro (57' Duda), Masłowski (80' Bereszyński), Kucharczyk – Sa (90+4' Saganowski).

Sa (76.)

Rudol (40.) żółta kartka
Masłowski (34.) żółta kartka
Broź (48.) żółta kartka
Sa (51.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

90+5'
Koniec meczu. Legia wygrała z Pogonią 1:0.

90+5'
Zwoliński głową uderzył tuż obok bramki.

90+4'
Powinno być 2:0. Kontra Legii. Duda podał do Saganowskiego, ale ten w dogodnej okazji uderzył nad bramką.

90+4'
Saganowski zastąpił Sa.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

85'
Wojtkowski zastąpił Frączczaka.

84'
Akahoshi niecelnie uderzał z dystansu.

80'
Bereszyński zastąpił Masłowskiego.

80'
Daniel mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale nie zdołał oddać dobrego strzału, bo wcześniej próbował wymusić rzut karny.

76'
Goool. Legia na prowadzeniu. Duda wpadł w pole karne, za daleko wypuścił sobie piłkę i wybił ją Matras, ale prosto pod nogi Sa, który z bliska skierował ją do bramki

75'
Janota zastąpił Walskiego.

74'
Sa uderzał z lewej strony pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

70'
Zablokowany strzał Masłowskiego.

69'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii, Rudol zgrywał piłkę głową, ale nikt nie zdołał oddać celnego strzału.

67'
Gra wznowiona.

67'
Chwilowa przerwa w grze. Kibice Pogoni odpalili racę i jedna z nich poleciała w kierunku murawy.

66'
Brzyski uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Kudła.

64'
Kudła znakomicie interweniował po strzale Jodłowca. Było groźnie.

63'
Kun opuścił boisko, a wszedł za niego Danielak.

57'
Duda wszedł za Żyrę.

56'
Walski niecelnie uderzył z dystansu.

55'
Frączczak minął Lewczuka, oddał strzał z pola karnego, ale dobrze piłkę zablokował Rzeźniczak.

53'
Aktywny jest Sa. Tym razem zagrywał z lewej strony pola karnego, ale piłka w rękach bramkarza Pogoni.

51'
Żółta kartka dla Sa za kopnięcie obrońcy Pogoni. Brzydkie zachowanie zawodnika Legii.

50'
Techniczny strzał Sa z pola karnego nad poprzeczką przeniósł Kudła.

49'
Groźny strzał zza pola karnego oddał Sa, ale bramkarz Pogoni zdołał odbić piłkę. Podobnie jak w przypadku dobitki Brozia.

48'
Żółta karta dla Brozia.

46'

45'

45'

45'
Pogoń miała rzut wolny z dobrej pozycji, ale Frączczak trafił w mur.

42'
Znów spore szczęście Pogoni. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Jodłowiec i piłka trafiła w poprzeczkę. Dobijał jeszcze Masłowski oraz Brzyski. Pierwszy został zablokowany, a drugi uderzył obok bramki.

41'
Rudol ukarany żółtą kartką.

38'
Mogło być 1:0 dla Pogoni! Ładna akcja gospodarzy zakończona zwodem i strzałem Murawskiego z linii pola karnego. Kuciak zdołał jednak odbić piłkę, a żaden z Portowców nie zdołał dojść do niej, aby dobić strzał.

34'
Żółta kartka dla Masłowskiego.

30'
Akahoshi uderzył z linii pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

28'
Broź w żenujący sposób padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nie dał się nabrać.

24'
Mecz jest wyrównany, ale tempo pozostawia wiele do życzenia.

20'
Frączczak padł w polu karnym po starciu z Furmanem, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

17'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

12'
Tym razem zza pola karnego uderzał Walski. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

12'
Brzyski kapitalnie uderzył z dystansu i piłka odbiła się od poprzeczki! Pogoń miała sporo szczęścia.

10'
Rzeźniczak miał sporo miejsca przed polem karnym, ale jego strzał przeleciał daleko obok bramki.

8'
Dobrze jak na razie prezentują się gospodarze.

6'
Szansa dla Pogoni. Źle zachował się Rzeźniczak, dzięki czemu w dobrej sytuacji znalazł się Zwoliński, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował Broź.

3'
Spokojny początek meczu. Gra toczy się głównie w środku pola. Tempo nie powala.

1'

0'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online