Lechia Gdańsk - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Budziłek - Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Rudinilson (67' Grzelczak) - Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Mila, Nazario (86' Wiśniewski)- Friesenbichler (71' Colak).
Burić (82' Gostomski)- Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski - Sadajew (61' Jevtić).

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Lech Poznań

90+7'
Koniec meczu. Lech Poznań pokonał Lechię Gdańsk 2:1.

90+6'
Żółta kartka dla Mili.

90+5'
Lechia stara się wyrównać.

90+3'
Niesamowite! Powinien być remis. Strzał głową Colaka z bliskiej odległości znakomicie obronił Gostomski!

90+2'
Vranjes pewnie wykonał jedenastkę i jest 1:2.

90+1'
Rzut karny Lechii. Formella wybił piłkę zmierzającą do bramki ręką i otrzymał czerwoną kartkę.

90'
Sędzia doliczył sześć minut.

90'
Linetty uderzył z dystansu, ale skutecznie interweniował Budziłek.

89'
Dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego. Piłkę wybili obrońcy.

86'
Wiśniewski zastąpił Nazario.

83'
Ależ szansa dla Lechii. Vranjes uderzał z bliska i trafił w Gostomskiego!

82'
Gostomski zastąpił Buricia.

80'
Będzie zmiana w Lechu. Burić podczas wybijania piłki naciągnął najprawdopodobniej jakiś miesięń.

78'
Colak oddał strzał z pola karnego, ale piłkę złapał Burić.

77'
Colak padł w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

77'
23 921 kibiców zasiadło na trybunach.

76'
Formella zastąpił Kownackiego.

74'
Goool! 2:0! Katastrofalny błąd obrony Lechii, która przepuściła i Szymon Pawłowski mając przed sobą tylko bramkarza umieścił ją w bramce. Co ciekawe asystę zaliczył Burić!.

71'
Colak zastąpił Friesenbichlera.

69'
Po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Gerson, ale bez problemów piłkę złapał Burić. Poza tym faulowany był Trałka.

68'
Po dośrodkowaniu Grzelczaka strzał z kozłem oddał Friesenbichler i świetnie interweniował Burić!

67'
Rudinilsona zastąpił Grzelczak.

66'
Pawłowski uderzył z powietrza zza pola karnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

63'
Odpowiedź Lechii! Mocny strzał Makuszewskiego z pola karnego znakomicie obronił Burić.

63'
Ależ szansa Lecha! Jevtić kapitalnie zagrał do Kownackiego, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Budziłkiem, minął go, ale powracający Wojtkowiak uniemożliwił oddanie strzału.

61'
Jevtić zastąpił Sadajewa.

60'
Makuszewski dobrze wywalczył piłkę pod linią końcową, ale jego podanie przechwycił Burić.

60'
Gerson uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany.

58'
Żółta kartka dla Friesenbichler za faul na Sadajewie.

56'
Chwilowa przerwa w grze, bowiem na murawie leży Linetty, który ucierpiał po starciu ze swoim klubowym kolegą, a konkretnie Kędziorą.

54'
Dobra szansa Lechii. Nazario zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie sięgnął piłki. Lepszy okres gry gospodarzy.

53'
Vranjes uderzył zza pola karnego, ale za lekko, aby pokonać Buricia.

50'
Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Vranjes.

46'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z lechitów zgrał piłkę głową, a do siatki skierował ją Kamiński. Sędzia nie uznał gola, bowiem dopatrzył się spalonego.

46'
Lech mógł znakomicie rozpocząć drugą połowę, ale strzał lechity został zablokowany.

46'

*'

45'

44'
Z rzutu wolnego w mur trafił Vranjes.

44'
W kiepskiej dyspozycji jest dziś Szymon Marciniak, który gwiżdże dla Lechii sporo fauli.

43'
Gra się wyrównała.

38'
Teraz akcja Lechii. Makuszewski zagrywał po ziemi z prawej strony boiska, ale nikt nie doszedł do piłki.

36'
Żółta kartka dla Sadajewa.

35'
Lech ma przewagę.

34'
Świetne podanie do Sadajewa, ale jego w ostatniej chwili powstrzymał Gersona. Wydaje się jednak, że obrońca Lechii faulował lechitę.

32'
Kibice z Poznania mają powody do radości.

30'
Goool! Lech prowadzi! Sadajew minął dwóch zawodników, wycofał piłkę do Trałki, który zza pola karnego oddał strzał. Piłka zmierzała obok bramki, ale tor jej lotu zmienił Hamalainen i umieścił ją w siatce.

25'
Sadajew otrzymał piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

24'
Nazario uderzył z lewej nogi zza pola karnego, ale Burić zdołał odbić piłkę do boku.

20'
Teraz nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Lechia.

18'
Mila uderzył z rzutu wolnego z 20. metrów, ale za lekko, aby zaskoczyć Buricia.

17'
Lechia będzie miała rzut wolny z dogodnej pozycji. Sędzia dopatrzył się faulu Pawłowskiego, ale nie była to dobra decyzja.

15'
Trałka już na boisku.

14'
Trałka chwilowo poza boiskiem, ponieważ ucierpiał w starciu z Rudinilson .

12'
Sadajew z lewej strony pola karnego mocno wstrzelił piłkę po ziemi, ale nikt nie zdołał jej skierować do bramki.

12'
Pawłowski zagrywał prostopadle do Hamalainena, ale tego uprzedził Budziłek.

8'
Jak na razie mecz dość wyrównany. Brakuje sytuacji podbramkowych.

5'
Po zgraniu piłki głową przez Hamalainena bardzo nieudany strzał z powietrza oddał Sadajew. Piłka zmierzała na aut.

3'
Spokojny początek meczu.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Lecha: Gostomski, Kadar, Djoum, Jevtic, Ceesay, Henriquez, Formella

0'
Ławka rezerwowa Lechii: Bąk, Możdżeń, Pietrowski, Grzelczak, Łukasik, Wiśniewski, Colak

0'
Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online