Ruch Chorzów - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
GKS Bełchatów
2 : 4

Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Szyndrowski - Surma, Babiarz, Zieńczuk, Starzyński(25' Efir), Gigołajew(67' Kowalski) - Kuświk(75' Visnakovs)
Zubas - Zbozień, Baranowski, Flis, Mójta - Rachwał, Szymański(45+1' Witasik), Wroński(82' Prokic), Wacławczyk(71' Poźniak), Mak - Piech

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Bohaterem dzisiejszego starcia bez wątpienia Arkadiusz Piech, który to czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

90+4'
Żółty kartonik za niesportowe zagrania otrzymał Jakub Kowalski.

90+3'
2-4! Genialny rajd Michała Maka przez większą część boiska, gracz w pewnym momencie dostrzegł świetnie ustawionego Piecha, który perfekcyjną podcinką zaskoczył bezradnego Putnocky'ego.

90+1'
Doskonały strzał głową Helika po wrzutce Zieńczuka, bramkarz gości w ostatniej chwili sparował uderzenie stopera na rożny.

89'
4 minuty doliczone do czasu dzisiejszego widowiska.

89'
Niebezpieczna centra Zieńczuka z rzutu wolnego, ale futbolówka trafiła wprost w dobrze ustawionego Zubasa.

88'
Kolejny faul Michała Maka, od rzutu wolnego gospodarze.

87'
Putnocky w stylu Neuera przeciął prostopadłe podanie Mójty.

85'
Celna próba Visnakovsa zza pola karnego, uderzenie Łotysza pewnie wyłapał Zubas.

83'
Groźny strzał z rzutu wolnego Mójty, lecz piłka posłana minimalnie nad bramką.

82'
Żółta kartka dla Helika za faul na rozpędzonym Piechu, strzelec 3 bramek w tym meczu miałby kapitalną szansę na zmianę wyniku.

82'
Ostatnia zmiana w tym meczu, Prokic za Wrońskiego.

80'
2-3! Dobre dośrodkowanie Grodzickiego w kierunku swoich klubowych partnerów, zagranie próbował przerwać Baranowski, ale jego wślizg myli Zubasa i futbolówka wpadła do siatki.

78'
Za spóźniony wślizg w nogi Babiarza żółtą kartkę otrzymał Rachwał.

75'
Ostatnia roszada taktyczna u gospodarzy, Kuświka zmienia Visnakovs.

73'
Uraz Wrońskiego, ale na szczęście gracz będzie zdolny kontynuować spotkanie.

71'
Wymuszona zmiana dokonana przez Kamila Kieresia, za Wacławczyka na murawie Poźniak.

70'
1-3! Zbozień popisał się znakomitym prostopadłym podaniem do Arkadiusza Piecha, a ten mierzonym strzałem z paru metrów nie dał szans bramkarzowi Ruchu Chorzów.

69'
Zbyt głęboka centra Kowalskiego z rzutu wolnego, futbolówka w rękawicach Zubasa.

68'
Babiarz nieprzepisowo atakowany przez Rachwała.

67'
Zmiana. Bezbarwnego Gigołajewa na boisku zastępuje Kowalski.

64'
Nieczyste zachowanie Marka Zieńczuka, defensywny pomocnik ukarany żółtym kartonikiem.

63'
1-2! Drugi gol w tym meczu Arkadiusza Piecha, napastnik gości ładnie przyjął podanie od swojego kolegi i technicznym strzałem w środek bramki zaskoczył Putnocky'ego.

61'
Fenomenalny cross Kuświka w stronę Efira, jednak zmiennik Starzyńskiego znajdował się spalonym.

59'
Kompletnie nieudana wrzutka Mójty z lewego skrzydła, piłka po jego dotknięciu opuściła boisko.

57'
1-1! Doskonała centra Zieńczuka z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Helik i efektowną główką pokonał Zubasa.

54'
Zieńczuk nadepnięty przez Zbozienia.

51'
Nieczyste zagranie Witasika, rzut wolny dla Ruchu.

48'
Przewinienie taktyczne Grzegorza Kuświka, napastnik gospodarzy nieprzepisowo zatrzymywał Maka, za ten czyn ogląda żółtą kartkę.

46'
Ostry faul Helika na Wrońskim, tym razem jeszcze bez żółtej kartki dla zawodnika "Niebieskich".

46'
Rozpoczynamy II część meczu.

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Kontuzjowany Szymański opuszcza plac gry, w jego miejsce Witasik.

44'
2 minuty dorzucone przez arbitra do I połowy.

44'
Szymański opatrywany przez lekarzy.

43'
Przewinienie Surmy w środkowej strefie, poszkodowany Michał Mak.

41'
Techniczne uderzenie Piecha z szesnastu metrów, snajper próbował dokręcać futbolówkę, jednak troszeczkę zabrakło do pełni szczęścia.

39'
Niebezpieczne wgranie Zieńczuka w 16-tkę Gks-u, lecz niestety dla 36-latka żadnemu z jego klubowych kolegów nie udało się dotrzeć do tego podania.

36'
Helik bliski szczęścia po znakomitym podaniu od Zieńczuka, strzał wślizgiem stopera gospodarzy z 5 metrów odbił się od lewego słupka. Najlepsza szansa na zmianę wyniku dla Ruchu.

35'
2 - 13 w statystyce ilości wrzutek w pierwszych 35 minutach.

33'
Odważna decyzja Szymańskiego o uderzeniu piłki z dystansu, futbolówka po tym zagraniu wylądowała na trybunach stadionu.

32'
Mamy dzisiaj mecz walki, obie ekipy walczą o każdy metr murawy.

29'
Nieudane wejście Grodzickiego w nogi rywala, sędzia podjął jedyny możliwą decyzję, czyli pokazanie żółtej kartki doświadczonemu graczowi.

27'
0-1! Błąd w bocznej strefie obrońcy gospodarzy wykorzystał Michał Mak, który przepięknie dośrodkował w pole karne, jego podanie kapitalnie przyjął Piech i bombowym uderzeniem z kilku metrów nie dał szans Putnocky'emu.

25'
Wymuszona korekta w składzie Niebieskich, za kontuzjowanego Starzyńskiego na boisko wszedł Michał Efir.

23'
Filip Starzyński nabawił się jakiegoś urazu, na plac gry wszedł sztab medyczny chorzowskiego klubu.

22'
Boczni obrońcy Ruchu Chorzów na ten moment wykonują kapitalną pracę, wszelkie próby centr rywala są skutecznie blokowane.

21'
Soczysta próba Starzyńskiego z rzutu wolnego, zagranie popularnego "Figo" wybronił Zubas.

20'
Faul Baranowskiego przed swoim polem karnym, będzie szansa na dobry strzał dla Filipa Starzyńskiego.

18'
Helik po raz kolejny zaliczył udaną interwencję w obronie, stoper Ruchu w ostatniej chwili zablokował uderzenie Piecha z najbliższej odległości. Korner dla Bełchatowian.

16'
Celny strzał Helika po wyśmienitym dośrodkowaniu Marka Zieńczuka, futbolówkę bez największego trudu wyłapał Zubas.

16'
Bezpardonowy atak Maka w nogi Konczkowskiego, sędzia oszczędził pomocnika ostatniej drużyny w ligowej tabeli.

14'
Mójta zblokowany przez Konczkowskiego, od rzutu rożnego piłkę będą wybijać podopieczni trenera Kieresia.

11'
Ciekawe prostopadłe zagranie Wacławczyka w kierunku Piecha, jednak snajper gości bojąc się pozycji spalonej nie wystartował do tego podania. Grę wznowi Putnocky.

8'
Zblokowany strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego, piłkę na rożny wybił Patryk Rachwał.

7'
Spóźniony wślizg Michała Maka w nogi rozpędzonego Filipa Starzyńskiego, arbiter Frankowski pokazuje pomocnikowi żółty kartonik. Skrzydłowy Gks-u nie zagra w kolejnym spotkaniu.

5'
Helik uratował swoją drużynę przed stratą gola, stoper Niebieskich wybił futbolówkę z linii bramkowej po mocnym uderzeniu z kilku metrów Baranowskiego.

4'
Faul taktyczny w wykonaniu Szyndrowskiego, sędzia odgwizduje przewinienie bocznego obrońcy.

3'
Arkadiusz Piech schwytany na ofsajdzie, rzut wolny dla gospodarzy.

2'
Pierwsza próba groźnej wrzutki w pole karne Ruchu Chorzów, jednak zagranie Wacławczyka pewnie przechwycił Putnocky.

0'
Zaczynamy mecz w Chorzowie.

0'
Kamil Kiereś tym spotkaniem wraca na ławkę trenerską drużyny z Bełchatowa.

0'
Goście na ten moment zamykają tabelę grupy spadkowej.

0'
Historia spotkań w rundzie zasadniczej:

Gks 0 - 1 Ruch
Ruch 0 - 1 Gks

0'
Rozjemcą dzisiejszych zawodów będzie Bartosz Frankowski.

0'
Ławka rezerwowa Gks-u: Trela, Michalski, Witasik, Prokic, Poźniak, Małkowski, Olszar

0'
Ławka rezerwowa Ruchu: Skaba, Malinowski, Oleksy, Urbańczyk, Kowalski, Efir, Visnakovs

0'
Początek meczu w poniedziałek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online