Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Dnipro Dniepropietrowsk
Sevilla
2 : 3

Boyko - Matos, Cheberyachko, Douglas, Fedeckyj - Fedorchuk(67' Bezus), Kankava(84' Shakhov), Konopljanka, Rotan, Nascimento - Kalinic(77' Seleznyov)
Rico - Tremoulinas, Kolodziejczak, Carrico, Vidal - Krychowiak, Seleznyov, Vitolo, Banega(86' Iborra), Reyes(57' Coke) - Bacca(81' Gameiro)

Mecze na żywo: Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Sevilla po raz czwarty triumfatorem Pucharu UEFA/Ligi Europy !!!

90+4'
Rico faulowany we własnej strefie, bramkarz próbował odbić dośrodkowanie jednego z graczy ukraińskiej drużyny.

90+3'
Coke przed szansą na dobicie rywala, Vidal bardzo dobrze wrzucił z prawej strony, na strzał zdecydował się Coke, ale uderzenie minęło światło bramki.

90+1'
Festiwal wrzutek w wykonaniu zawodników gospodarzy, wszystkie siły już skupione tylko na ofensywie.

89'
4 minuty szans na doprowadzenie do dogrywki dla Dnipro.

87'
Matheus stracił przytomność, niezbędne było wejście na murawę sztabu medycznego. Piłkarz opuścił plac gry, będzie opatrywany przez lekarzy.

86'
Zmiana. Banega opuszcza boisko, a zastępuje go Iborra.

84'
Zmiana. Za Kankavę na placu gry Shakhov.

82'
Matheus ukarany żółtą kartką za atak w powietrznym pojedynku na Vitolo.

81'
Zmiana. Gameiro zastępuje Baccę.

80'
Matheus nieźle znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Rotana, jednak zagranie głową Brazylijczyka wylądowało obok prawego słupka.

78'
Kapitalna interwencja Boyko po uderzeniu Bacci głową z kilku metrów, bramkarzowi udało się przerzucić piłkę nad poprzeczką. Na pochwałę zasługuje centra Mbii.

77'
Zmiana. Kalinic schodzi z murawy, w jego miejsce Seleznyov.

75'
Niesportowe zachowanie Rotana, arbiter Atkinson decyduje się na pokazanie żółtego kartonika piłkarzowi.

74'
Za nadmierną radość po zdobyciu bramki żółtą kartkę ogląda Bacca.

73'
2-3! Kolejne znakomite prostopadłe zagranie Vitolo do Bacci, napastnik swobodnie przyjął futbolówkę i mierzonym uderzeniem nie dał szans Boyko.

71'
Matos faulował z pełną premedytacją w środku pola, sędzia jeszcze oszczędził gracza Dnipro.

69'
2 minuty wystarczyły Bezusowi w zdobyciu żółtej kartki w tym spotkaniu, zawodnik nieczysto atakował rywala.

67'
Zmiana w składzie gospodarzy. Bezus za Fedorchuka.

67'
Krychowiak bliski szczęścia po zamieszaniu w polu karnym Dnipro, bomba Polaka została w ostatniej chwili zblokowana przez Cheberyachko.

66'
Dużo centr Sevilli w przeciągu ostatnich 10 minut, jak na razie nie przynoszą one wymiernego efektu.

63'
Niecelna próba zaskoczenia Boyko uderzeniem głową z paru metrów przez Mbię, piłka po zamknięciu Kameruńczyka opuściła plac gry.

62'
Spóźniony atak na piłkę Carrico, żółta kartka dla obrońcy hiszpańskiego klubu.

61'
Niedokładne zamknięcie długiego zagrania w wykonaniu Krychowiaka, piłka w rękawicach Boyko.

60'
Bacca popełnił przewinienie w trakcie walki o górną piłkę, rzut wolny dla gospodarzy.

57'
Zmiana. W miejsce zmęczonego Reyesa na plac gry wchodzi Coke.

56'
Reyes szukał dobrego dośrodkowania w pole karne, ale zagranie bez największego trudu przejął Douglas.

54'
Konopljanka starał się wykorzystać bierną postawę obrony rywali, lecz jego próba posłana w bezpiecznej odległości nad bramką.

52'
Dobry strzał Nascimento z dystansu, grę wznowi Rico.

50'
Kalinic fenomenalnie zatrzymany przez Vitala, napastnik Dnipro usiłował wypracować sobie miejsce do celnego uderzenia.

48'
Niebezpieczne dośrodkowanie Konopljanki w pole karne, zamykać jego zagranie próbował Matos, jednak niedokładnie nakrył futbolówkę.

47'
Spalony Bacca po zgraniu Reyesa, snajper gości stanąłby przed kapitalną okazję na wyprowadzenie swojego teamu na prowadzenie.

46'
Kołodziejczak nieźle w swojej strefie, stoper przechwycił centrę Rotana.

46'
II część gry rozpoczęta !

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Krychowiak autorem faulu taktycznego na Rotanie, polski piłkarz ukarany żółtą kartką.

44'
2 minuty doliczone do czasu gry w I połowie.

43'
2-2! Wyborne uderzenie Rotana z rzutu wolnego, strzał w prawy róg nie do obrony dla Rico !

42'
Huknięcie jak z armaty Vidala po podaniu od Reyesa, na szczęście dla kibiców gospodarzy piłka posłana nad poprzeczką bramki Boyko.

40'
Dnipro w natarciu ! Defensorzy Sevilli skutecznie blokują wszelkie centry swoich rywali.

38'
40% - 60% w statystyce posiadania futbolówki.

36'
Wyśmienity strzał Konopljanki z dystansu w okienko , futbolówkę z wielkim trudem nad poprzeczkę przeniósł Rico.

35'
Reyes nieczysto zatrzymał Rotana na 30 metrze od bramki Rico.

31'
1-2! Genialne prostopadłe podanie Reyesa do Bacci, ten pewnie minął Boyko i płaskim strzałem wpakował piłkę do pustej bramki !

28'
1-1! Perfekcyjnie rozegrany rzut rożny przez Sevillę, zamieszanie w 16-ce gospodarzy wykorzystał Grzegorz Krychowiak, który sprytnie ograł jednego z graczy rywali i mocnym uderzeniem z kilkunastu metrów posłał futbolówkę w prawy dolny róg.

26'
Boyko znów uratował swój klub przed stratą gola, goalkeeper doskonale obronił strzał Hiszpana z pola karnego.

25'
Znakomity strzał głową Krychowiaka, uderzenie Polaka w lewy dolny róg z ogromnym trudem na rożny sparował Boyko.

23'
Dougla skutecznie przerwał wrzutkę Tremoulinasa.

22'
Nieczysty faul w ofensywie Rotana.

21'
Boyko ucierpiał w starciu z Baccą, arbiter przyznał stały fragment gry dla gospodarzy.

19'
Soczyste uderzenie Reyesa, który w kapitalny sposób wypracował sobie pozycję do strzału, lecz futbolówka posłana minimalnie obok lewego słupka.

18'
Ciekawa próba prostopadłego podania Vitolo w stronę Baccę, jednak w ostatnim momencie zagrywa przerywa Cheberyachko.

16'
Faul taktyczny w wykonaniu Kankavy, za ten czyn defensywny pomocnik otrzymał żółty kartonik.

15'
Bacca najbliżej bramki w trakcie podania od Rico, sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

14'
Matheus schwytany w pułapkę ofsajdową.

12'
Po raz kolejny dobrze w swojej strefie defensywa Dnipro, tym razem skutecznie zblokowana próba Vidala.

11'
Vitolo zmarnował fenomenalną okazję do zmiany wyniku, Tremoulinas wrzucił w pole karne, do piłki dotarł Vitolo, ale uderzenie Hiszpana w ostatniej chwili zblokował Douglas.

10'
Odważna decyzja Banegi z kilkudziesięciu metrów, futbolówka po jego zagraniu w bezpiecznej odległości minęła bramkę strzeżoną przez Boyko.

9'
Konopljanka faulowany w pojedynku powietrznym, rzut wolny dla gospodarzy.

6'
1-0! Doskonała akcja duetu Matheus - Kalinic, piłkarz z Brazylii wyśmienicie zacentrował w kierunku Kalinicia, który efektownym strzałem głową z bliskiej odległości nie dał szans Rico.

5'
Reyes padł w polu karnym Dnipro, doświadczony pomocnik próbował minąć zawodnika rywala, kapitalne dośrodkowanie Vitolo z prawego skrzydła.

3'
Kankava nieprzepisowo powstrzymywał Vitolo, sędzia Atkinson odgwizdał przewinienie.

2'
Grzegorz Krychowiak faulowany przez Fedorchuka na własnej połowie.

1'
Pierwsza okazja dla Sevilli, Bacca wykorzystał błąd obrońcy Dnipro, ale jego uderzenie zza pola karnego wylądowało na trybunach Stadionu Narodowego.

0'
Zaczynamy wielki finał w Warszawie !

0'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Ligi Europy.

0'
Ukraińska drużyna zakończyła swój sezon ligowy na 3 miejscu, z kolei podopieczni Emery'ego finiszowali w La Liga zajmując 5 lokatę.

0'
Goście trzykrotnie w swojej historii sięgali po Puchar UEFA/ Liga Europy.

0'
Dzisiejszy pojedynek będzie pierwszym oficjalnym starciem obu ekip.

0'
Finałowe spotkanie poprowadzi Martin Atkinson.

0'
Ławka rezerwowa gości: Beto, Coke, Iborra, Navarro, Suarez, Gameiro, Figueiras

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Lastuvka, Bezus, Gama, Seleznyov, Shakhov, Vlad, Luchkevych

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z finałowego spotkania Ligi Europy UEFA: FC Dnipro - Sevilla FC

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online