Lech Poznań - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen (85' Keita), Pawłowski - Sadajew (65' Jevtić)
Kudła - Frączczak, Golla, Sebastian Murawski (77' Listkowski), Nunes - Rafał Murawski, Matras - Danielak (63' Wojtkowski), Walski (46' Kun), Akahoshi - Zwoliński.

Linetty (45+1.)

S. Murawski (44.) żółta kartka
Akahoshi (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

90+3'
Koniec meczu. Lech pokonał Pogoń 1:0.

90+2'
Ceesay zastąpił Pawłowskiego.

90'
Akahoshi ukarany żółtą kartką.

89'
Keita kapitlanie uderzył z ok. 25 metrów, ale Kudła zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

88'
Kun uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

85'
Keita wszedł za Hamalainena.

83'
Obrońcy wybili piłkę po dośrodkowaniu Hamalainena do Kownackiego.

77'
Listkowski zastąpił Sebastiana Murawskiego.

76'
Zwoliński huknął z powietrza z ok. 20 metrów, ale świetnie interweniował Gostomski.

73'
Pawłowski uderzał lewą nogą z pola karnego, ale prosto w Kudłę.

71'
Mało emocji w ostatnich minutach. Gra toczy się głównie w środku pola.

65'
Strzał Jevticia zza pola karnego został zablokowany.

65'
Jevtić zastąpił Sadajewa.

63'
Wojtkowski zastąpił Danielaka.

62'
Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Pawłowskiego.

60'
Sadajew ładnie minął obrońcę w polu karnym, ale strzał był fatalny i nie trafił w światło bramki.

56'
Lech ładnie rozegrał piłkę na jeden kontakt, dzięki czemu miał przewagę. Po podaniu Kownackiego jednak strzał Hamalainena z pola karnego został zablokowany.

55'
Pogoń starała się atakować, ale nie stworzyła zagrożenia pod bramką Lecha.

52'
Lech cały czas ma przewagę.

47'
W idealnej okazji po podaniu Kędziory znalazł się Sadajew. Czeczen miał przed sobą tylko Kudłę, który zdołał jednak odbić jego mocny strzał.

47'
27 538 kibiców zasiadło na trybunach.

46'

46'
Zmiana w Pogoni. Kun zastąpił Walskiego.

*'

*'

45+1'

45+1'
Goool! Pawłowski wyłożył piłkę do niepilnowanego Linettego na piętnasty metr, w ten mocnym strzałem pokonał Kudłę..

44'
Sebastian Murawski ukarany żółtą kartką.

41'
Po okresie przewagi Pogoni znów do głosu doszedł Lech.

38'
Linetty podał w pole karne do Pawłowskiego, który oddał groźny strzał. Kudła zdołał jednak odbić piłkę.

36'
Kudła pewnie złapał piłkę po strzale Pawłowskiego.

33'
Obrońcy Lecha zablokowali strzał Matrasa, ale piłka trafiła jeszcze do R. Murawskiego, który uderzył nad bramką.

31'
Nunes popisał się dobrym uderzeniem z rzutu wolnego przy słupku, ale świetnie interweniował Gostomski.

26'
Sadajew próbował uderzać przewrotką, ale nie sięgnął piłki.

23'
Na trybunach zasiadło dziś sporo kibiców, którzy głośno dopingują piłkarzy Lecha Poznań.

20'
Lech cały czas przeważa.

17'
Dobra indywidualna akcja Sadajewa. Czeczen poradził sobie z dwójką obrońców, ale uderzył tuż obok słupka.

14'
Sadajew uderzał zza pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

12'
Gostomski uprzedził Zwolińskiego po dośrodkowaniu Matrasa.

9'
Hamalainen odebrał piłkę Sebastianowi Murawskiego w polu karnym, podał do Sadajewa, ale jego strzał do pustej bramki zablokował Frączczak. Powinno być 1:0.

7'
Lech jak na razie przeważa.

5'
Pawłowski miał sporo miejsca w polu karnym. Za długo czekał jednak z zagraniem i obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

3'
Golla zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki.

2'
Groźny strzał z dystansu oddał Kadar, ale piłka minęła słupek bramki Pogoni.

1'
Dobra akcja Lecha, ale Kędziora zwolnił akcję i nie było zagrożenia.

1'
Rozpoczęła Pogoń.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'
W roli kierownika Lecha Poznań debiutuje Mariusz Skrzypczak.

0'
Ławka rezerwowych Pogoni: Janukiewicz, Kun, Janota, Rogalski, Listkowski, Wojtkowski, Kamess.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Jevtić, Holman, Ceesay, Wilusz, Keita, Djoum.

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Piłkarze Lecha muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, aby utrzymać pozycję lidera T-Mobile Ekstraklasy.

0'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online