Górnik Łęczna - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
Ruch Chorzów
0 : 1

Prusak - Bielak, Bozic, Szmatiuk, Mraz - Nikitovic, Pruchnik(87' Rudik), Nowak, Sasin(59' Josu), Cernych - Hasani(68' Tanczyk)
Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Kowalski(87' Visnakovs) - Oleksy, Surma, Babiarz, Zieńczuk, Starzyński - Kuświk(89' Efir)

Kuświk (52.)

Mraz (17.) żółta kartka
Putnocky (90+2.) żółta kartka
Starzyński (90+5.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Ruch Chorzów

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Ruch Chorzów dzięki dzisiejszemu zwycięstwu już prawie pewny utrzymania w lidze, z kolei gospodarze muszą ciągle drżeć i bacznie obserwować poczynania swoich sąsiadów w tabeli.

90+5'

90+5'
Żółta kartka dla Filipa Starzyńskiego za niesportowe zagranie. Popularny"Figo" nie zagra w kolejnym spotkaniu.

90+4'
Tanczyk bliski wyrównania po tym jak jego mocne uderzenie z 18 metrów na rożny sparował Putnocky, chyba najlepsza szansa na zmianę wyniku.

90+2'
Żółta kartka dla Putnocky'ego, arbiter ukarał bramkarza za zbyt powolne wznowienie gry.

89'
Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89'
Plac gry opuścił Grzegorz Kuświk, za niego Michał Efir.

87'
Zmiana. Rudik zameldował się na murawie, zastąpił Pruchnika.
Zmiana. Visnakovs otrzymał szansę, wszedł w miejsce Kowalskiego.

86'
Prusak w stylu Manuela Neuera przeciął prostopadłe zagranie jednego z zawodników Ruchu Chorzów.

82'
Ofiarne interwencje zaliczają dziś gracze Waldemara Fornalika, wszelkie uderzenia gospodarzy skutecznie blokowane.

81'
Kuświk nieprzepisowo zachował się w polu karnym rywala, napastnik przy walce o piłkę pomógł sobie ręką.

80'
Celny strzał Bozicia z kilkudziesięciu metrów, zagranie środkowego w samo centrum bramki pewnie zgarnął Putnocky.

78'
Pruchnik dzisiaj nie daje pograć nikomu, tym razem sfaulował w środku pola Babiarza.

76'
Gospodarze wszelki sposobami próbują doprowadzić do remisu, a najlepiej świadczą o tym 22 dośrodkowania w tym spotkaniu.

75'
4.209 - ilość kibiców na stadionie w Łęcznej.

72'
Wyśmienity blok Grodzickiego, stoper gości kapitalnie przerwał centrę Mraza z lewego skrzydła.

68'
Zmiana. W miejsce Hasaniego na boisko wszedł Tanczyk.

68'
Nowak sprytnie minął dwóch przeciwników, Oleksy musiał zatrzymać piłkarza wślizgiem.

67'
Hasani nie ma szczęścia w tym spotkaniu, po raz kolejny gracz z Kosowa złapany na ofsajdzie.

63'
Genialne prostopadłe podanie Nowaka w stronę Nikitovicia, jednak kapitan gospodarzy w momencie zagrania znajdował się najbliżej bramki Putnocky'ego.

60'
Zamieszanie w 16-ce Ruchu Chorzów, groźna centra Pruchnika z prawego skrzydła została w ostatnim momencie zablokowana przez Helika.

59'
Zmiana w składzie gospodarzy. Sasin opuścił plac gry, a w jego miejsce Josu.

58'
Długo rozgrywana futbolówka przez Niebieskich, lecz jak na razie nie przynosi to wymiernego efektu.

55'
Niebezpieczny strzał z dystansu Pruchnika, próba pomocnika minimalnie minęła światło bramki.

52'
0-1! Świetne długie podanie Zieńczuka w kierunku Kuświka, napastnik znakomicie zszedł z lewego skrzydła do środka po czym momentalnie huknął zza pola karnego, futbolówka mocno uderzona przełamała rękawice Prusaka i wpadła w lewe okienko. Bramkarz mógł troszeczkę lepiej zachować się w tej sytuacji.

49'
Soczyste uderzenie z dystansu Babiarza po kapitalnym przepuszczeniu piłki przez Kuświka, strzał defensywnego minimalnie obok prawego słupka bramki.

48'
Piłkarze z Łęcznej starają się stosować głęboki pressing, nie jest łatwo opuścić gościom swoją połowę.

46'
Druga odsłona spotkania. W przerwie nie dokonano żadnych zmian w składach.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
1 minuta dorzucona do czasu gry w I części.

44'
Spóźniony wślizg Marka Zieńczuka w nogi Cernycha, sędzia nie miał innego wyjścia jak tylko przerwać grę.

42'
Dobra interwencja na przedpolu Putnocky'ego, goalkeeper doskonale przechwycił wrzutkę Nowaka z lewej flanki.

40'
6-5 w statystyce dotyczącej ilości fauli po 40 minutach.

39'
Niedokładne dośrodkowanie Cernycha z lewego skrzydła, zagranie Litwina opuszcza plac gry.

37'
Zbyt agresywna walka o piłkę Hasaniego, snajper z pełną premedytacją wślizgiem zatrzymał Grodzickiego.

34'
Perfekcyjna robinsonada na linii Prusaka po kąśliwym uderzeniu Surmy z 13 metrów, rekordzista w ilości spotkań w ekstraklasie otrzymał znakomite płaskie podanie od Kuświka z prawej strony.

32'
Rozpędzony Starzyński powalony przez Pruchnika tuż przed polem karnym, lecz sędzia jednak w tej sytuacji nie dopatrzył się przewinienia.

31'
Nowak złamał przepisy, doświadczony gracz starając się opanować futbolówkę pomagał sobie ręką.

28'
Inicjatywa po stronie gospodarze, Łęcznianie próbują zagrozić bramce Putnocky'ego szybkim rozgrywaniem piłki.

26'
Groźna centra Bielaka z prawego skrzydła, ale w ostatniej chwili do zagrania doszedł Helik i oddalił zagrożenie od własnego pola karnego.

23'
Nowak zmarnował kapitalną szansę na skuteczne zwieńczenie niebezpiecznej kontry, pomocnik przejął bezpańską piłkę, jednak szukając mocnym zagraniem Hasaniego posłał futbolówkę wprost w dobrze ustawionego Putnocky'ego.

22'
Odważna próba zza pola karnego w wykonaniu Nowaka po podaniu od Hasaniego, futbolówka po jego dotknięciu wylądowała na trybunach.

21'
55% - 45% w statystyce posiadania piłki.

19'
Agresywna gra Niebieskich, Babiarz faulował Sasina na 30 metrze.

17'
Mraz ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

16'
Ostre starcie Mraza z Grodzickim, boczny obrońca próbował wywalczyć piłkę, która opuszczała plac gry.

14'
Groźna kontra podopiecznych Szatałowa, Bozic przed większą część boiska prowadził futbolówkę, potem dostrzegł świetnie ustawionego Nowaka, a ten dwukrotnie jednak został skutecznie zblokowany przez Grodzickiego. Korner dla Łęcznej.

11'
Przewinienie w ofensywie Kuświka, arbiter nakazał gospodarzom wznowić grę od rzutu wolnego.

10'
Nowak nieczysto powstrzymany przez zawodnika drużyny przeciwnej, rzut wolny dla Łęcznej.

9'
Helik uratował swoją drużynę przed stratą gola, najpierw ofiarnie zblokował strzał z paru metrów Pruchnika, a potem wygrał pojedynek z Sasinem.

8'
Faul taktyczny Kuświka w środkowej strefie boiska.

7'
Oleksy zaliczył skuteczną interwencję w defensywie, pomocnik wygrał pojedynek powietrzny z Cernychem.

4'
Hasani nieźle opanował futbolówkę i pokusił się o zaskoczenie Putnocky'ego uderzeniem z dystansu, próba napastnika w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

2'
Pierwszy spalony w tym spotkaniu, na ofsajdzie złapany Hasani.

0'
Zaczynamy mecz w Łęcznej!

0'
Arbiter główny - Daniel Stefański

0'
Ławka rezerwowa gości: Skaba, Malinowski, Urbańczyk, Lipski, Gigołajew, Visnakovs, Efir

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Socha, Kopeć, Rudik, Szałachowski, Kalinowski, Tanczyk, Josu

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 35 kolejki T Mobile Ekstraklasy: Górnik Łęczna - Ruch Chorzów

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online