Borussia Dortmund - Wolfsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Wolfsburg
1 : 3

Langerak - Schmelzer, Hummels, Subotic, Durm(67' Błaszczykowski) - Kehl(67' Piszczek), Gundogan, Reus(80' Immobile), Mkhitaryan, Kagawa - Aubameyang
Benaglio - Rodriguez, Klose, Naldo, Vieirinha - Gustavo, Arnold(81' Schurrle), Perisic(74' Guilavogui), Caligiuri(85' Trasch), De Bruyne - Dost

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Wolfsburg

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę!

90+4'
Wolfsburg po raz pierwszy w historii triumfatorem Pucharu Niemiec! Jurgen Klopp tym pojedynkiem zakończył swoją przygodę z Borussią Dortmund.

90+4'
Niebezpieczne uderzenie z dystansu gracza Wolfsburga, piłkę z niewielkim trudem przed siebie sparował Langerak.

90+3'
Żółta kartka dla Vieirinhi za nieprzepisowe powstrzymywanie zawodnika ekipy przeciwnej.

90+2'
"Strzał rozpaczy" w wykonaniu Mkhitaryana, próba Ormianina z kilkudziesięciu metrów wylądowała poza światło bramki.

89'
4 minuty szans dla Borussii Dortmund.

88'
De Bruyne ukarany żółtym kartonikiem za popełnienie faulu taktycznego.

87'
Wyśmienite uderzenie Aubameyanga z rzutu wolnego, ale znakomitą robinsonadą bramkarską popisał się Benaglio parując strzał na rzut rożny.

85'
Zmiana. Trasch zastępuje Caligiuriego.

84'
Za zbyt agresywny atak na piłkę żółtą kartkę obejrzał Schmelzer.

83'
Aubameyang koszmarnie zmarnował okazję bramkową, jego uderzenie głową z najbliższej odległości w ostatnim momencie niemal z linii bramkowej wybił Naldo.

81'
Arnold opuścił boisko, wszedł na nie Schurrle.

80'
Immobile zameldował się na murawie, zastąpił na niej Reusa.

79'
Gospodarze za wszelką cenę próbują zdobyć kontaktową bramkę, jednak defensywa Wolfsburga bez zarzutu w dzisiejszym spotkaniu.

77'
Bast Dost na pozycji spalonej.

74'
Zmiana. Perisic opuścił plac gry, a w jego miejsce Guilavogui.

73'
Kompletnie nieudane zagranie Perisicia z dalszej odległości, futbolówka na trybunach stadionu.

71'
Dobry strzał Mkhitaryana z 17 metrów, uderzenie armeńskiego zawodnika pewnie złapał świetnie dysponowany Benaglio.

69'
Fatum wisi nad Marco Reusem, kolejny ofsajd Niemca.

67'
Polskie zmiany. Błaszczykowski za Durma oraz Piszczek w miejsce Kehla.

66'
Pozycja spalona Dosta, sędzia boczny momentalnie zasygnalizował przekroczenie przepisów przez snajpera.

64'
1-4..... jednak nie! Dost popisał się kapitalnym rajdem, następnie dostrzegł dobrze ustawionego Gustavo, który mierzonym strzałem niemal nie zdobył czwartej bramki dla gości, ale futbolówkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił Subotic.

62'
Nieudana próba Rodrigueza z rzutu wolnego, Langerak z pełnym spokojem odprowadził piłkę wzrokiem.

61'
Pierwsza żółta kartka w tym meczu, otrzymał ją Mkhitaryan za faul za spóźniony atak na nogi rywala.

59'
Ofsajd Perisicia, pomocnik najbliżej bramki w momencie wybicia futbolówki z rzutu wolnego.

58'
Zmarnowana kolejna szansa na podwyższenie wyniku, podanie De Bruyne z prawego skrzydła minęło dwóch klubowych partnerów Belga.

56'
Soczysta próba Reusa zza pola karnego po zamieszaniu w defensywie, strzał 25 krotnego reprezentanta minimalnie obok prawego okienka bramki.

55'
Nieprzepisowy atak Kehla na Vieirinhi, kapitan BVB dzisiaj nie daje pograć rywalom w środkowej strefie boiska.

51'
Kagawa bliski zdobycia kontaktowego gola, japoński pomocnik wślizgiem trafił w lewy słupek bramki strzeżonej przez Benaglio.

50'
Reus padł w polu karnym Wolfsburga, piłkarze gospodarzy reklamują karnego, jednak gwizdek arbitra milczy.

48'
Caligiuri o mały włos nie wykorzystał dziecinnego błędu Durma we własnym polu karnym, lecz kąśliwe uderzenie z kilku metrów Niemca efektownie nogami odbił Langerak.

47'
Perisic został uderzony łokciem przez Kehla, kapitan gospodarzy nieczysto walczył w pojedynku powietrznym.

46'
II część spotkania. W przerwie spotkania nie doszło do żadnych roszad taktycznych w składach.

45+2'
Koniec I części spotkania. Pierwsze 45 minut przyniosło nam wiele emocjonujących momentów.

44'
2 minuty dłużej potrwa I część gry.

44'
Nie ma silnych na defensorów Wilków w pierwszej odsłonie meczu, kolejna próba crossowego podania skutecznie zblokowana.

43'
Zbyt głęboka wrzutka Rodrigueza w 16-kę BVB, dobrze na przedpolu Langerak, który pewnie wyłapał zagranie Szwajcara.

42'
Groźna próba z powietrza Hummelsa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, futbolówka jednak w bezpiecznej odległości mija światło bramki.

39'
Opatrywany za linią boczną jest De Bruyne, gwiazda belgijskiej reprezentacji ucierpiała w jednym ze starć.

38'
1-3! Znakomita akcja Perisicia na prawej stronie, Chorwat posłał kapitalną centrę w pole karne BVB, a w nim najlepiej zachował się Dost, który efektownym strzałem głową pokonał bezradnego Langeraka.

36'
Nieczysty blok Hummelsa na połowie Wolfsburga, poszkodowany w tej akcji De Bruyne.

33'
1-2 Cóż za come back! De Bruyne podjął odważną decyzję o zaskoczeniu Langeraka uderzeniem zza pola karnego, belgijski pomocnik posłał strzał marzenie tuż przy prawym słupku bramki. Młody gracz udowadnia, że to jego sezon!

30'
Reus nie ma łatwo w tym spotkaniu, znów linia defensywna sprytniejsza od niemieckiego piłkarza. Spalony wychwycony przez arbitra.

29'
Mamy dziś prawdziwy mecz walki! Obie ekipy toczą bój o każdy centymetr murawy, a najwięcej pojedynków doświadczamy w środku pola.

28'
Marco Reus ponownie schwytany w pułapkę ofsajdową.Arbiter boczny podniósł chorągiewkę.

27'
Przewinienie w ofensywie Mkhitaryana, będzie rzut wolny dla Wolfsburga.

25'
Nieudany wślizg Caligiuriego w nogi Mkhitaryana, sędzia jeszcze tym razem oszczędził zawodnika gości.

22'
1-1! Bombowe uderzenie Naldo z rzutu wolnego, piłkę z wielkim trudem przed siebie sparował Langerak, ale na jego nieszczęście do niej dopada Gustavo i kąśliwym płaskim strzałem nie daje mu najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

20'
Caligiuri powalony przez Kehla na 25 metrze od bramki.

17'
Reus marnuje setkę! Niebezpieczna kontra BVB, cwaniackie przepuszczenie piłki przez Aubameyanga do Kagawy, ten wypatrzył kapitalnie ustawionego Reusa, ale gwiazdor gospodarzy koszmarnie chybił z paru metrów przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.

15'
Kolejny spalony w tym spotkaniu, tym razem najbliżej bramki w momencie podania od swojego kolegi znajdował się Dost.

14'
Marco Reus na ofsajdzie, dobrze ustawiony w tej sytuacji blok defensywny.

13'
Gracze BVB wykorzystują swój atut w postaci szybkości Aubameyanga, dużo crossowych piłek posyłanych jest do zawodnika z Gabonu.

11'
Skuteczna interwencja na przedpolu Benaglio, goalkeeper Wilków efektownie przechwycił dośrodkowanie Reusa z głębi pola karnego.

10'
Uderzenie na vivat z dalszej odległości Gundogana, futbolówka po tej próbie wylądowała na trybunach stadionu.

7'
Mogła być błyskawiczna odpowiedź Wolfsburga! Perisic pokusił się zaskoczyć Langeraka uderzeniem szczurkiem w lewy róg, ale doskonałą paradą na linii popisał się Australijczyk i sparował strzał na bok.

6'
1-0! Kapitalna wrzutka Kagawy w pole karne , do sprytnego zagrania doszedł Aubameyang, który urwał się obrońcom i wpakował piłkę w prawy dolny róg bramki zagubionego w tej sytuacji Benaglio. Wyśmienity początek meczu!

3'
Faul taktyczny Suboticia w środku pola.

2'
Bezpardonowy atak Gustavo w nogi Gundogana, arbiter główny przyznał rzut wolny gospodarzom.

0'
Zaczynamy finał 72 edycji Pucharu Niemiec!

0'
Jurgen Klopp tym finałowym pojedynkiem żegna się oficjalnie z kibicami klubu z Dortmundu.

0'
Bilans spotkań: 19 zwycięstw gospodarzy - 9 remisów - 9 wygranych gości.

0'
Borussia w swojej historii sięgała po Puchar Niemiec 3 razy, z kolei goście jeszcze nie mieli zaszczytu być triumfatorem tych rozgrywek.

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Felix Brych.

0'
Ławka rezerwowa Wolfsburga: Grun, Trasch, Schafer, Knoche, Bendtner, Guilavogui, Schurrle

0'
Ławka rezerwowa BVB: Weidenfeller, Błaszczykowski, Bender, Ginter, Immobile, Papastathopoulos, Piszczek

*'
Zapraszamy gorąco na relację LIVE z finałowego spotkania Pucharu Niemiec: Borussia Dortmund - Wolfsburg

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Wolfsburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online