Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
0 : 0

Sandomierski – Wójcicki, Marić, Micael (43' Nowotczyński), Ziajka – Meyeuski, Drygas – Pawłowski, Mica, Alvarinho – Barisić (73' Świerczok).
Szmatuła – Mokwa, Osyra, Hebert, Klepczyński – Martinez, Vassiljev – Szeliga (90+1' Dytko), Horvath, Hanzel – Badia (80' Moskwik).

Moskwik (87.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice

90+4'
Koniec meczu. Zawisza - Piast 0:0.

90+3'
Podgórski zastąpił Hanzela.

90+1'
Dytko zastąpił Szeligę.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

87'
Ładną akcję Zawiszy przerwał Szmatuła.

87'
Moskwik ukarany żółtą kartką.

84'
Zawisza stara się zdobyć bramkę, ale nie potrafi zagrozić bramce Piasta.

80'
Moskwik zastąpił Badię.

78'
Po dośrodkowaniu z prawej strony z boiska z woleja uderzał Klepczyński, ale został zablokowany przez Wójcickiego.

74'
Zablokowany strzał Świerczoka.

74'
Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Hanzela.

73'
Świerczok zastąpił Barisicia.

70'
Szeliga ładnie przyjął piłkę w polu karnym, wycofał do Vassiljeva, któremu w oddaniu dobrego strzału przeszkodził Drygas.

69'
Vassiljev uderzył z dużej odległości z rzutu wolnego nad bramką.

68'
Szeliga dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Zawiszy wybili piłkę.

66'
Meyeuski uderzył z dużej odległości z pierwszej piłki, ale prosto w Szmatułę.

65'
Coraz groźniejszy jest Zawisza. Pawłowski wstrzelił piłkę w pole karne, nadbiegający Mica zdołał oddać strzał, który w intuicyjny sposób odbił piłkę.

61'
NIEPRAWDOPODOBNE! To musiało być 1:0. Pawłowski wbiegł w pole karne, spod linii końcowej zagrał do Mici, który był dwa metry od pustej bramki i uderzył obok słupka!

59'
Badia uderzył z dystansu obok bramki.

55'
Nic nie dzieje się na boisku w Bydgoszczy.

50'
Spokojny początek drugiej połowy. Zawisza dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce Piasta.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

43'
Nowotczyński zastąpił Micaela.

42'
Teraz przeważa Piast.

40'
Ładna akcja Piasta. Badia zagrał do Szeligi, ten uderzył z pola karnego z pierwszej piłki obok słupka.

39'
Vassiljev uderzył lewą nogą zza pola karnego. Chciał dokręcić piłkę do bramki, ale ostatecznie nie trafił w jej światło.

38'
Obie drużyny starają się atakować. W decydującej fazie brakuje jednak precyzji.

35'
Alvarinho uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

33'
Gra się wyrównała, a teraz nawet lekką przewagę ma Piast. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

32'
Vassiljev dośrodkował z rzutu rożnego, ale Hebert nie sięgnął piłki głową.

29'
Odpowiedź Zawiszy. Alvarinho dośrodkował w pole karne, ale Barisić dał się uprzedzić obrońcom.

29'
Przebudził się Piast. Po dwóch groźnych dośrodkowaniach ostatecznie nie było zagrożenia.

26'
Drygas dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do piłki i nie było zagrożenia.

26'
Na początku Piast odgryzał się kontrami. Teraz cały czas się broni.

23'
Alvarinho uderzył z dystansu po ziemi, ale za lekko i pewnie interweniował Szmatuła.

20'
Zawisza dłużej utrzymuje się przy piłce.

17'
Groźnie pod bramką Zawiszy. Vassiljev otrzymał piłkę w polu karnym, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybił ją Alvarinho.

15'
Pawłowski oddał strzał zza pola karnego, ale za lekki, aby zaskoczyć Szmatułę.

13'
Nieco lepiej prezentują się gospodarze. Defensywa Piasta nie daje się jednak zaskoczyć.

9'
Obrońcy Piasta zablokowali dwa dośrodkowania piłkarzy Zawiszy. Będzie jeszcze rzut rożny.

8'
Brakuje precyzji w poczynaniach jednych i drugich.

5'
Szeliga uderzał z prawej strony pola karnego, ale obrońcy zablokowali piłkę i ta wyszła na rzut rożny.

4'
Dobre tempo meczu. Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy. Szybka kontra Piasta, ale Hanzel został powstrzymany.

2'
Zawisza od początku ruszył do ataku. Wójcicki wywalczył rzut rożny.

1'
Rozpoczął Piast.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'

0'
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

0'

0'

0'
Ławka rezerwowych Piasta: Szumski, Brożek, Dziczek, Podgórski, Moskwik, Dytko, Ciechański.

0'
Ławka rezerwowych Zawiszy: Kaczmarek, Pulhac, Nawotczyński, Denković, Świerczok, Smektała, Kamiński.

0'
Jeśli Zawisza wygra to spotkanie może zapewnić sobie utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie.

0'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online