Cracovia - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 0

Pilarz - Deleu, Polczak, Sretenovic, Marciniak - Dąbrowski, Cetnarski(70' Zjawiński), Jendrisek, Budziński, Rakels(90+2' - Diabang(90+4' Kapustka)
Putnocky - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy - Surma, Babiarz, Kowalski(57' Efir), Gigołajew, Zieńczuk - Kuświk(82' Visnakovs)

Mecze na żywo: Cracovia - Ruch Chorzów

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Ruch Chorzów utrzymał się w Ekstraklasie !

90+5'
Pilarz doskonale obronił bombowe uderzenie Zieńczuka z bliskiej odległości po zamieszaniu w polu karnym, goalkeeperowi udało się sparował zagranie na poprzeczkę.

90+4'
Marcin Budziński ukarany żółtym kartonikiem za wdanie się w polemikę z głównym arbitrem.

90+3'
Fenomenalna parada na przedpolu Pilarza, bramkarz dobrze piąstkuje wrzutkę Marka Zieńczuka.

90+2'
Zmiana. Wdowiak w miejsce Rakelsa.

90+1'
Kapitalna interwencja Putnocky'ego, który wygrał pojedynek ze Zjawiński odbijając strzał napastnika na poprzeczkę.

89'
240 minut szans dla Niebieskich.

88'
Koncertowy kontratak gospodarzy, Zjawiński crossowym podaniem obsłużył Rakelsa, ten jednak zszedł zbyt na skrzydło, ale jego uderzenie z trudem na rożny sparował Putnocky.

86'
Nie wychodzą jak na razie gościom wszelkie próby centr z rzutu wolnego, piłkę posyłaną przez Zieńczuka pewnie wybijają defensorzy Cracovii.

85'
Faul Jendriska na Babiarzu w środku pola.

82'
Zmiana. Visnakovs dostał szansę pokazania swoich umiejętności, na placu gry zastąpił Kuświka.

78'
Dąbrowski obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

78'
Nieprzepisowe zachowanie Kuświka, zawodnik gości z pełną premedytacją "skosił" Marciniaka. Zasłużona żółta kartka.

77'
Oleksy uratował swój klub przed utratą gola, lewy obrońca uprzedził Rakelsa, który zmierzał się do uderzenia z paru metrów.

75'
7541 widzów na stadionie Cracovii.

74'
Zblokowany strzał Jendriska z pola karnego po błędzie defensywy Ruchu, w ostatnim momencie futbolówkę wślizgiem wybił Helik.

72'
Efektowna dokrętka Michała Efira na bramkę z lewego skrzydła, jednak pomocnikowi do pełni szczęścia zabrakło kilku metrów.

70'
Zmiana w szeregach Cracovii. Dariusz Zjawiński zmienił Mateusza Cetnarskiego.

68'
Grzegorz Kuświk złapany na spalonym, sędzia boczny zasygnalizował wykroczenie napastnika.

66'
Sretenovic próbował ratować sytuację faulem taktycznym, obrońca obejrzał za swoje przewinienie żółty kartonik.

64'
Efektowna przewrotka Grzegorza Kuświka po centrze Oleksego, piłka wylądowała o kilka metrów obok prawego słupka bramki.

61'
3 - 1 w statystyce dotyczącej ilości oddanych celnych strzałów po godzinie gry.

60'
Pozycja spalona Denisa Rakelsa, dobrze ustawiona linia defensywna podopiecznych Waldemara Fornalika.

59'
Marcin Budziński podcięty przez Grzegorza Kuświka, napastnik gości dużo pracuje w odbiorze piłki.

57'
Zmiana w składzie gości. Kowalski zszedł z boiska, w jego miejsce Efir.

56'
Spóźniony atak Sretenovicia w nogi Kuświka.

55'
Diabang nieczysto powstrzymywany na 30 metrze od bramki, od rzutu wolnego gospodarze dzisiejszego meczu.

53'
Grodzicki profesorsko zablokował Diabanga, rzut rożny dla Pasów.

51'
Deleu poturbowany przez Gigołajewa w trakcie pojedynku powietrznego.

50'
Niebezpieczne zagranie Jendriska z kilkudziesięciu metrów, futbolówka przeniesiona jednak nad poprzeczką.

48'
Faul w ofensywie Rafała Grodzickiego, stoper w czasie walki o górną piłkę nieprzepisowo zaatakował przeciwnika.

48'
Nieudana centra Marka Zieńczuka z rzutu wolnego, od rzutu rożnego "Niebiescy".

46'
Babiarz niedokładnie przymierzył z 20 metra, Krzysztof Pilarz spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

46'
II część spotkania. W przerwie żaden ze szkoleniowców nie dokonał roszad w składach.

45+1'
Koniec I części. Pierwsze 45 minut dużo lepsze w wykonaniu zawodników trenera Zielińskiego.

44'
Marek Zieńczuk został schwytany w pułapkę ofsajdową.
1 minuta dodana do czasu gry w I części.

42'
Deleu ładnie podłączył się w akcję ofensywną, Rakels dostrzegł dobrze ustawionego na prawej stronie brazylijskiego zawodnika, a ten oddał minimalnie niecelny strzał na bramkę. Od 6 metrów Putnocky.

41'
Głośny doping kibiców gospodarzy w tym spotkaniu.

39'
Celne uderzenie Surmy zza pola karnego, kopniętą przez rekordzistę w statystyce ilości rozegranych spotkań piłkę pewnie wyłapał Krzysztof Pilarz.

36'
Gospodarze próbują stworzyć zagrożenie pod bramką rywala licznymi wymianami podań.

34'
Cracovia w natarciu! Niemal cała jedenastka Ruchu na własnej połowie.

30'
Zawiesina w pole karne Deleu, jednak żaden z jego klubowych partnerów nie potrafił sfinalizować podania.

28'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Budzińskiego z prawego skrzydła, futbolówka po tym zagraniu w rękawicach bramkarza Ruchu Chorzów.

27'
Kowalski ostro potraktowany przez Marciniaka, boczny obrońca "Pasów" prezentuje agresywny styl gry.

25'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Kuświka, snajper przetrzymywał Sretenovicia.

23'
Nieczysty atak na piłkę Rakelsa, pomocnik został ukarany za ten czyn żółtą kartką.

20'
1-0! Perfekcyjnie rozegrany rzut rożny przez Cracovię, z narożnika dośrodkowywał Budziński, do jego wrzutki doszedł Polczak, który z kilku metrów strzałem głową w lewe okienko bramki pokonał bezradnego Putnocky'ego.

18'
Odważna decyzja Gigołajewa o oddaniu soczystego uderzenie po dobrej akcji indywidualnej, strzał Rosjanina w bezpiecznej odległości minął bramkę.

16'
Nieudany wślizg Gigołajewa w nogi Rakelsa, sędzia Kwiatkowski pokazał pomocnikowi żółtą kartkę.

15'
Wyśmienity blok Sretenovicia w środku pola, piłkarz gospodarzy z dziecinną łatwością ograł Marka Zieńczuka.

12'
Niebezpieczne wejście wślizgiem Marciniaka w nogi Konczkowskiego, sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika graczowi Cracovii.

11'
Gigołajew na pozycji spalonej w momencie podania od Kowalskiego.

10'
Marcin Budziński popełnił faul z premedytacją w środkowej strefie boiska.

8'
Zmarnowana kontra gospodarzy przez Budzińskiego, który obsłużył Jendriska niedokładnym podaniem w pole karne, Słowak miałby fenomenalną okazję na zmianę wyniku tego spotkania.

6'
Grzegorz Kuświk faulowany na własnej połowie, od rzutu wolnego nową akcję wznowią goście.

5'
Helik bliski szczęścia po przypadkowym zagraniu futbolówki głową, próbę stopera pewnie wychwycił Putnocky.

3'
Mocne uderzenie Gigołajewa z dalszej odległości, piłka po kopnięciu rosyjskiego zawodnika ponad bramką.

1'
Kapitalna akcja Cracovii zapoczątkowana świetnym przechwytem Diabanga, później niedokładną centrę zaliczył Deleu, do futbolówki odbitej przez obronę Niebieskich dopadł Dąbrowski i oddał soczyste uderzenie z dystansu, strzał pomocnika z wielkim trudem na słupek sparował Putnocky.

0'
Zaczynamy mecz w Krakowie!

0'
Na stadionie rozbrzmiewa hymn Cracovii, którego autorem jest Maciej Maleńczuk.

0'
Cracovia dzięki zwycięstwu z Podbeskidziem w miniony piątek zapewniła sobie byt w Ekstraklasie.

0'
Nad rozwojem piłkarskich wydarzeń panować będzie Tomasz Kwiatkowski.

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Stępniowski, Nykiel, Zjawiński, Rymaniak, Szewczyk, Kapustka, Wdowiak

0'
Ławka rezerwowa gości: Skaba, Szyndrowski, Malinowski, Efir, Visnakovs, Lipski, Urbańczyk

*'
Serdecznie zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 36 kolejki Ekstraklasy: Cracovia - Ruch Chorzów

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online