Górnik Zabrze - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 6

Kasprzik - Danch, Szeweluchin, Gancarczyk (73' Magiera) - Przybylski, Grendel - Gergel, Piasecki (67' Madej), Iwan (46' Jeż), Kosznik - Nowak.
Gostomski - Kędziora (61' Ceesay), Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki (46' Jevtić), Hamalainen (67' Keita), Pawłowski - Sadajew.

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lech Poznań

93'
Koniec spotkania. Lech pokonuje Górnika 6:1 i pozostaje na pozycji lidera. W niedzielę ostatni mecz z Wisłą w Poznaniu. Dziękuję za śledzenie relacji i do następnego razu :)

90'
GOOOL Jevtić! 1:6! Kapitalne podanie Pawłowskiego i w sytuacji sam na sam Jevtic bez problemu pakuje piłkę do siatki

90'
Arbiter dolicza 3 minuty

89'
Na innych stadionach:
Wisła 0-1 Śląsk
Lechia 0-0 Legia
Pogoń 1-3 Jagiellonia

85'
Dobrze piłkę rozegrał Keita. Wpuścił w pole karne Douglasa, ale ten popełnia błąd techniczny i Kasprzik łapie piłkę.

79'
Jevtić kapitalnie do Keity, a ten z pierwszej piłki oddaje strzał. W pełnym biegu trafia w Kasprzika.

77'
W końcu akcja Górnika. Strzał Jeża bez problemu broni Gostomski.

73'
Ostatnia zmiana w Górniku. Magiera za Gancarczyka

72'
Żółta kartka dla Linettego za brzydki faul na Gancarczyku.

67'
Madej za Piaseckiego w Górniku. Zmiana również w Lechu. Keita za Hamalainena.

66'
Żółta kartka dla Gancarczyka za dyskusje z arbitrem.

61'
Zmiana w Lechu. Opuszcza boisko Tomasz Kędziora. W jego miejsce wracający po kontuzji Kebba Ceesay.

58'
GOOOL DLA LECHA! Darko Jevtic! Co tu dużo pisać. Kapitalna gra Lecha. Pawłowski przez całą długość pola karnego a Jevtić dopełnia formalności.

55'
Perfekcyjny wślizg Arajuuriego ratuje Lecha. Tylko rzut rożny dla gospodarzy

50'
Groźny strzał Pawłowskiego ale broni Kasprzik. Tylko rzut rożny.

48'
Robert Jeż pojawił się w przerwie za Bartosza Iwana. Zmiana również w Lechu. Jevtić za Kownackiego

47'
Rzut wolny dla Górnika z 18 metrów. Robert Jeż trafia jednak w mur.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę!

45'
Sędzia Daniel Stefański kończy pierwszą połowę. Po pierwszych 45 minutach Lech gromi Górnika 4:1 chociaż po 5 minutach przegrywał 0:1

44'
Kolejna świetna sytuacja Lecha. Hamalainen do Pawłowskiego, a ten strzela w Kasprzika.

40'
Na trybunach zabawa kibiców obu drużyn, a na boisku rzut rożny dla Lecha

35'
Lech teraz spokojnie rozgrywa piłkę. Można powiedzieć, że ma ten mecz pod pełną kontrolą.

30'
GOOL DLA LECHA!! 4:1! Sadajew posyła bombe z boku pola karnego! Pogrom!

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo blisko strzelenia bramki głową był Grendel. Zabrakło niewiele.

23'
Świetna okazja Kosznika, ale strzał pozostawia wiele do życzenia.

19'
Dobra interwencja Kędziory i rzut rożny dla Górnika. Lechici jednak spokojnie oddalają zagrożenie.

17'
GOOL DLA LECHA! Znów Kasper Hamalainen! Fin pakuje piłkę do pustej bramki!

15'
Dobra centra Linettego i centymetry dzielą Kownackiego od zdobycia gola.

12'
GOOL DLA LECHA!! Hamalainen ma dużo miejsca w polu karnym i spokojnie zdobywa gola. Piękna asysta podcinką Kędziory.

10'
Lech idzie za ciosem, ale podanie Pawłowskiego nie dochodzi do Sadajewa. Będzie jeszcze rzut rożny dla Lecha

10'
GOOL DLA LECHA!! SZYMON PAWŁOWSKI! Douglas płasko w pole karne do Pawłowskiego, a ten po długim rogu kapitalnym strzałem daje wyrównanie! Co za mecz!

7'
Świetna centra Douglasa z rzutu wolnego. Kamiński uderza z 3 metra i tylko boczna siatka...

6'
Próba Trałki z dystansu. Obok bramki. Lech na razie niewidoczny.

5'
GOOOL DLA GÓRNIKA! Potężna bomba Nowaka z linii 16 metra.
1-0 dla gospodarzy!!

4'
Błąd Kędziory, który traci piłkę przed polem karnym. Kończy się na rzucie rożnym dla Górnika

2'
Dobra centra Kosznika w pole karne Lecha. Kamiński głową wyjaśnia sytuację.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczęli goście.

0'
Ławka rezerwowych Lecha:
Krzysztof Kotorowski, Kebba Ceesay, Tamas Kadar, Arnaud Djoum, Dariusz Formella, Muhamed Keita, Darko Jevtić.

0'
10 minut do rozpoczęcia spotkania.
Ławka rezerwowych Górnika: Pavels Steinbors, Mateusz Słodowy, Łukasz Madej, Mariusz Magiera, Szymon Skrzypczak, Michał Teichman, Robert Jeż.

0'

0'
Jeżeli Lech wygra z Górnikiem, a Legia przegra z Lechią, to Kolejorz zostanie mistrzem Polski.

0'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online