Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Drągowski - Frankowski(46' Modelski), Tavarovs, Pawlik, Straus - Romanczuk, Grzyb, Mackiewicz, Dzalamidze(68' Świderski), Gajos - Tuszyński
Budziłek - Rudinilson(79' Dźwigała), Janicki, Borysiuk, Leković - Makuszewski, Łukasik(64' Możdżeń), Vranjes, Mila, Nazario - Colak

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

90+5'
Dziękuję Państwu w imieniu całej redakcji za śledzenie naszych relacji LIVE ze spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Widzimy się ponownie w połowie lipca.

90+5'
Lech Poznań zdobył Mistrzostwo Polski, zawodnicy z Poznania zremisowali bezbramkowo u siebie z Wisłą Kraków.

90+5'
Jagiellonia pokazała charakter w tym spotkaniu, podopieczni trenera Probierza z 0-2 doprowadzili do wyniku 4-2 ! Gospodarze kończą sezon 2014/15 na 3 miejscu - najlepszy wynik w historii klubu.

90+5'

90+4'
4-2! Gajos pewnie wykorzystał rzut karny, gospodarze podwyższają wynik tego meczu.

90+4'
Rzut karny dla Jagiellonii !!!

90+2'
Co za powrót Jagi! Tavarovs próbował zakończyć dośrodkowanie z kornera, strzał obrońcy odbił się od prawego słupka, do bezpańskiej futbolówki dopadł Romanczuk i wpakował ją do pustej bramki.

89'
5 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

88'
2-2! Mocne dośrodkowanie Świderskiego, piłkę zgarnął Modelski i poszukał płaskiego uderzenia w prawy dolny róg, zagrania nie zdołał sparować Budziłek, w wyniku czego mamy remis na tablicy wyniku.

86'
Colak poturbowany w trakcie walki o górną piłkę, napastnik szybko podniósł się z murawy.

83'
Zmiana. Mystkowski dostał możliwość zagrania w dzisiejszym spotkaniu, na boisku zastąpił Mackiewicza.

82'
2-5 w statystyce celnych strzałów.

80'
Ładny strzał Buksy, młody zawodnik chciał technicznie rozwiązać akcję, jego zamiary świetnie odczytał Drągowski wyłapując zagranie posłane w lewy górny róg bramki.

79'
Dźwigała na boisku, zmienił Rudinilsona.

78'
1-2! Fenomenalnie wykonana jedenastka przez Tuszyńskiego, napastnik gospodarzy uderzył w lewy róg bramki, Budziłek wybrał inną stronę.

77'
Rzut karny dla Jagiellonii Białystok, spóźniony wślizg Rudinilsona w nogi Mackiewicza. Sędzia Frankowski wskazał na wapno.

75'
Świderski celnie przymierzył zza pola karnego, futbolówkę dotkniętą przez zmiennika Dzalamidze pewnie sparował na bok bramkarz Lechii.

72'
Kibice Lechii rzucili race, przerwa w meczu.

70'
Śląsk 2 - 1 Pogoń, bardzo dobrze wykonany rzut karny przez Flavio Paixao.

68'
Zmiana. Świderski w miejsce Dzalamidze.

67'
Wyśmienita okazja dla Colaka, który otrzymał prostodadłe podanie od Borysiuka, chorwacki napastnik sprytną podcinką posłał futbolówkę minimalnie obok bramki. Colak znalazł się w sytuacji sam na sam z Drągowskim.

66'
Kąśliwa wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu Mackiewicza, ale dobrze zagrożenie oddalili obrońcy gości.

64'
Zmiana. Mateusz Możdżeń dostał szansę na pokazanie swoich umiejętności, z boiska zszedł Daniel Łukasik.

63'
Colak nie ma łatwo, po raz kolejny Chorwat bez pardonu atakowany przez graczy Jagi.

62'
Dużo starć w środku pola, obie ekipy walczą o każdy centymetr murawy.

57'
Pogoń doprowadziła do wyrównania po bramce Rafała Murawskiego, z kolei Legia już 2-0 prowadzi z Górnikiem (samobój Magiery).

56'
0-2! Kapitalna centra Makuszewskiego z prawej strony w stronę Colaka, który bombowym strzałem z 12 metrów nie dał szans Drągowskiemu, piłka perfekcyjnie umieszczona pod poprzeczką bramki.

53'
Sebastian Mila ukarany żółtą kartką za faul taktycznych na rozpędzonym rywalu.

52'
Tavarovs uratował swój klub przed stratą gola, stoper wybił piłkę głową z niemal linii bramkowej po uderzeniu Łukasika z bliskiej odległości, przepiękna akcja Lechii, w której brał udział pół składu.

48'
Borysiuk faulowany przez Tuszyńskiego, sympatycy gospodarzy wygwizdali decyzję sędziego.

46'
II część gry.

46'
Na placu gry zameldował się Filip Modelski, zastąpił na niej Przemysława Frankowskiego.

45+5'
Koniec I części gry. Kibice w pierwszych 45 minutach nie mieli prawa się nudzić, obie drużyny w dzisiejszym meczu w żaden sposób nie kalkulują.

45+4'
Tuszyński przepychał się z Janickim, sędzia uznał, że napastnik gospodarzy w tej sytuacji nie zachował się przepisowo.

45+2'
Atomowy strzał Makuszewskiego po indywidualne akcji, piłka po jego kopnięciu wylądowała na trybunach stadionu w Białymstoku.

44'
5 minut dorzuconych do I części gry.

43'
Doskonała robinsonada Budziłka po uderzeniu z bliska pozostawionego bez opieki Tuszyńskiego, bramkarz skutecznie skrócił kąt i instynktownie obronił przed siebie huknięcie napastnika.

42'
0-1! Krótko rozegrany rzut rożny przez gości, Sebastian Mila podał do Makuszewskiego, który wystawił piłkę Lekoviciovi, a ten popisał się fenomenalnym uderzeniem z 17 metrów w prawe okienko bramki, zagranie przełamało rękawice Drągowskiego i idealnie wpadło pod poprzeczkę.

41'
Zblokowany strzał Mili zza pola karnego, korner dla Lechii.

40'
Rafał Grzyb schwytany w pułapkę ofsajdową, dobra praca linii defensywnej zawodników z Gdańska.

38'
Dobra kontra gości, Maciej Makuszewski przejął bezpańską piłkę i zdecydował się na strzał, mierzona próba skrzydłowego o kilka metrów minęła światło bramki.

37'
Przewinienie w ofensywie Sebastiana Mili, doświadczony piłkarz bezpardonowo zaatakował Rafała Grzyba.

35'
Mackiewicz trzymany za koszulkę przez Rafała Janickiego, żółta kartka dla stopera Lechii.

34'
Buksa o mały włos nie strzelił bramki, jego uderzenie głową po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego trafiło w lewy słupek. Bez wątpienia najlepsza okazja gości w tym meczu.

32'
Frankowski podciął rozpędzonego Buksę, arbiter nie miał innego wyjścia jak tylko pokazać żółty kartonik zawodnikowi Jagi.

29'
Gajos bliski zmiany wyniku spotkania, ale w momencie podania znajdował się najbliżej bramki, ten fakt szybko wychwycił sędzia boczny podnosząc chorągiewkę.

27'
Soczysty strzał Gajosa z dalszej odległości, płaskie uderzenie bez największych problemów pewnie wyłapał Budziłek.

26'
Kapitalna interwencja w defensywie Pawlika, młody stoper w ostatniej chwili ściągnął piłkę Colakowi, który czekał na zagranie od Lekovicia.

24'
Gajos nieczysto blokowany w pojedynku powietrznym, rzut wolny dla podopiecznych Michała Probierza.

22'
Faul taktyczny Vransjesa, który z pełną premedytacją poturbował rozpędzonego Gajosa.

21'
Gerson nieprzepisowo zatrzymał Mackiewicza, sędzia odgwizdał przewinienie.

20'
Dobry blok Lekovicia wrzutki posyłanej przez Dzalamidze, będzie korner dla gospodarzy.

18'
Kapitalna szarża Makuszewskiego lewą stroną, skrzydłowy wystawił piłkę ustawionemu na 16 metrze Buksie, który posłał mocne uderzenie w sam środek bramki, Drągowski przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

16'
Legia zdobywa gola w spotkaniu z Górnikiem Zabrze, Michał Kucharczyk w 15 minucie pokonał Steinbornsa.

15'
Śląsk prowadzi z Pogonią 1-0, gola zdobył w 13 minucie F.Paixao

13'
Niedokładne uderzenie Makuszewskiego głową po znakomitej centrze z prawego skrzydła Buksy, futbolówka w bezpiecznej odległości minęła prawy słupek bramki.

11'
Janicki nabawił się urazu w trakcie walki o piłkę z Tuszyńskim, na szczęście dla gości niepotrzebna będzie pomoc sztabu medycznego.

10'
Niedokładny cross Borysiuka w kierunku Colaka, od bramki zacznie Bartłomiej Drągowski.

8'
Ostre dośrodkowanie Dzalamidze z prawego skrzydła, piłkę dobrze na rożny głową wybił Rafał Janicki.

6'
Niebezpieczna centra Łukasika z rzutu wolnego, zagranie próbował sfinalizować Buksa, ale został skutecznie zblokowany przed defensorów Jagi.

5'
Maciej Gajos popełnia faul taktyczny na Vranjesie, od rzutu wolnego z mniej więcej środka pola grę wznowią goście.

3'
Po raz kolejny kibice Lechii wrzucili na boisko serpentyny, jak na razie najwięcej pracy w tym spotkaniu ma służba informacyjna.

1'
Gra przerwana, na murawę padły serpentyny.

0'
Zaczynamy mecz w Białymstoku!

0'
Obie ekipy mierzyły się ze sobą 26 razy: 9 zwycięstw Jagiellonii - 9 remisów - 8 wygranych Lechii

0'
Gospodarze wygrywając dzisiaj mogą zakończyć kompanię 2014/15 na 2 miejscu ( najwyższa pozycja Jagiellonii w tabeli na koniec sezonu w całej historii klubu).

0'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Pazdan, Baran, Modelski, Tymiński, Mystkowski, Świderski, Popkhadze.

0'
Ostatnie spotkanie tych drużyn w sezonie 2014/15 poprowadzi Daniel Stefański.

0'
Ławka rezerwowa Lechii: Bąk, Możdżeń, Pietrowski, Grzelczak, Czychowski, Malbasić, Buksa

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 37 kolejki T Mobile Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online