Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE. Zapraszamy na relację LIVE z poniedziałkowego meczu Widzew Łódź - Lech Poznań oraz we wtorek i środę na Ligę Mistrzów.

90+3'
Koniec meczu! Śląsk Wrocław zremisował z Legią Warszawa 1:1.

90+2'
Kucharczyk dośrodkowywał do Radovicia, ale dobrze piłkę złapał Kelemen.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Niewiele brakowało, a jeden z legionistów głową pokonałby własnego bramkarza!

88'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.

85'
Żółtą kartką ukarany Vrdoljak.

85'
Ostatnie minuty zapowiadają się bardzo ciekawie. Legia chce iść za ciosem.

83'
Goool! Po wrzucie piłki z autu, piłka odbiła się od pleców Jodłowca i trafiła do Radovicia, który znakomicie przyjął futbolówkę, obrócił się i strzałem z powietrza doprowadził do wyrównania

83'
Hateley ukarany żółtą kartką.

82'
Paweł Zieliński zastąpił Dalibora Stevanovicia.

81'
Pich ładnie wyłożył piłkę Stevanoviciowi, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

80'
Rośnie przewaga Legii. Czy uda jej się zdobyć gola?

79'
Kucharczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Kelmenem i znów górą bramkarz Śląska, który wyrasta na bohatera tego meczu.

78'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Brzyskiego głową uderzał Junior i dobrze interweniował Kelemen. Nawet gdyby piłka wpadła do siatki, to i tak gol nie zostałby uznany, ponieważ obrońca Legii był na spalonym.

77'
Legia walczy o wyrównanie.

74'
Lukas Droppa wszedł za Sylwestra Patejuka.

73'
Radović wycofował piłkę spod linii końcowej, piłka po odbiciu się od obrońcy trafiła do Ojaamy, ale jego strzał został zablokowany.

70'
Kucharczyk wpadł w pole karne, uderzył po długim słupku, ale minimalnie niecelnie. Mógł być remis.

68'
Rzut karny był kontrowersyjny, ale trzeba przyznać, że w drugiej połowie Śląsk zasłużył na prowadzenie, bo jest drużyną lepszą.

67'
Zablokowany strzał Patejuka.

66'
1:0 dla Śląska. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Marco Paixao

65'
Dwie zmiany w Legii. Boisko opuścili Augusto i Żyro, a weszli Kucharczyk i Ojaama.

65'
Rzut karny dla Śląska! Junior ręką zablokował strzał Marco Paixao! Żółta kartka dla obrońcy Legii.

63'
W drugiej połowie przewagę optyczną mają gospodarze.

60'
Pich ładnie uderzył zza pola karnego, ale nieco nad poprzeczką.

59'
Hateley dośrodkował prosto w ręce Kuciaka.

59'
Śląsk stara się atakować.

57'
Zmiana w Legii. Za Ondreja Dudę wszedł Władimir Dwaliszwili.

56'
Po rzucie rożnym dla Śląska piłka przeleciała przez całe pole karne i żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału.

56'
Bardzo aktywny jest w tym spotkaniu Falovio Paixao. Większość akcji Śląska rozgrywana jest przez niego.

54'
Flavio Paixao nieczysto trafił w piłkę i prawie wyszło z tego podanie do Picha. Obrońca Legii wybił piłkę na rzut rożny.

53'
Raphael Augusto ukarany żółtą kartką za faul na Stevanoviciu.

51'
Znakomita akcja Dudu! Po jego dośrodkowaniu piłkę zdołał odbić Kuciak, futbolówka znów trafiła do Dudu,który zagrał do Patejuka, ale jego strzał był niecelny.

50'
Spokojny początek drugiej połowy.

47'
Przy okazji zapraszamy na nadchodzące relację LIVE z poniedziałkowego meczu Widzew Łódź - Lech Poznań oraz we wtorek i środę na Ligę Mistrzów.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

46'
Powoli na murawę zmierzają również zawodnicy Śląska.

46'
Piłkarze Legii już na boisku.

45'
Posiadanie piłki w pierwszej połowie: 50%-50%

45'
Koniec pierwszej połowy. Paweł Gil nie doliczył ani minuty. Legia miała klarowniejsze sytuacje, ale Śląsk również groźnie atakował.

43'
Jodłowiec z dystansu strzelał bardzo niecelnie.

41'
Duda przewrócił się w polu karnym, ale nie było mowy o faulu.

40'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie głową uderzał Patejuk.

39'
Fatalnie zachowała się obrona Śląska. Żyro odebrał piłkę w polu karnym, ale ostateznie nic z tej akcji nie wyszło.

38'
Flavio Paixao wstrzelił piłkę spod linii końcowej, ale piłkę zdołał odbić Kuciak.

37'
Radović opanował piłkę w polu karnym, ale uderzył bardzo niecelnie. Mogło być groźnie.

36'
W dotychczasowych dwóch meczach T-Mobile Ekstraklasy nie padły bramki. Czy doczekamy się ich w pojedynku Śląsk - Legia?

34'
Gra znów się wyrównała.

31'
Znów mogło być groźnie pod bramką Legii. Po dośrodkowaniu z lewej strony Stevanović nieudanie strzelał głową. Bliski przecięcia piłki był jeszcze Marco Paixao, ale on i tak był na spalonym.

28'
Tym razem dobrą okazję miał Śląsk. Po efektownym podaniu Marco Paixao, niecelnie z pola karnego strzelał Flavio Paixao.

25'
Bardzo aktywni, ale nieskuteczni są Duda z Radoviciem.

25'
Tym razem w dogodnej sytuacji po podaniu Dudy znalazł się Radović, ale jego strzał w polu karnym obronił Kelemen.

24'

23'
Stevanović uderzył zza pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć Kuciaka.

22'
Ładne dośrodkowanie Dudu w pole karne, do piłki starali soę dojść dwaj bracia Paixao, ale ostatecznie będzie rzut rożny.

21'
Śląsk cały czas nie zagroził bramce Legii.

17'
Kolejna wymarzona akcja dla Legii! Po podaniu Radovicia sam na piątym metrze znalazł się Duda, który posłał jednak piłkę nad bramką!! Nowy nabytek Legii zmarnował drugą stuprocentową sytuację.

17'
Znów groźnie w polu karnym Śląska. Zagrywał Broź, ale Grodzicki zdołał zatrzymać piłkę.

17'
Gra toczy się głównie w środku pola.

16'
Żyro zdecydował się na strzał z dystansu. Była to bardzo nieudana próba.

13'
Radović mógł rozprowadzić dobrą akcję. Za długo jednak dryblował i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

12'
Do głosu powoli zaczyna dochodzić Legia.

9'
Powinno być 1:0 dla Legii. Radović spod linii końcowej wycofał piłkę, Żyro ją przepuścił do Dudy, ale strzał debiutującego zawodnika z bliska obronił Kelemen.

6'
Ładna akcja Śląska. Stevanović dośrodkował do Marco Paixao, ale jego strzał głową okazał się niecelny.

4'
Śląsk cały czas na połowie Legii. Przed polem karnym kończy się jednak pomysł na rozegranie akcji.

2'
Śląsk stara się atakować, ale czujni obrońcy gości.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Śląsk.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Legii: Konrad Jałocha, Henrik Ojamaa, Władimir Dwaliszwili, Michał Kucharczyk, Bartosz Bereszyński, Helio Pinto, Daniel Łukasik.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Wojciech Pawłowski, Lubos Adamec, Juan Calahorro, Mateusz Machaj, Lukas Droppa, Tadeusz Socha, Paweł Zieliński.

'
W zespole Legii w tym meczu zadebiutuje Ondrej Duda, a w Śląsku Flavio Paixao.

'
Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa. Początek o godzinie 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online