Artur Szpilka - Manuel Quezda online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Artur Szpilka
Manuel Quezda
0 : 0

SKŁADY
Mecze na żywo: Artur Szpilka - Manuel Quezda

Zamów super niespodziankę dla dzieci. Personalizowany film lub list od Mikołaja dziś 15% taniej
5:40'
Z naszej strony to już wszystko. Nie była to niestety porywająca walka i na pewno nie było dla niej warto zarywać nocki. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy wieczorem na mecz Polska - Gruzja.

5:40'


5:39'
Gwizdy na trybunach. Nie ma się co dziwić, że publiczność jest rozczarowana.

5:37'
I przyniosło efekt! Koniec walki. Quezda nie wyjdzie na kolejne rundy. Żenująca postawa Quezdy. Pozostaje pytanie kto w ogóle organizuje takie walki. Polak był lepszy, ale nie zrobił rywalowi wielkiej krzywdy, który nawet nie krwawił. Quezda jednak nie był wstanie podjąć walki.

5:37'
Koniec rundy trzeciej. Obraz walki się nie zmienia. Polak konsekwentnie obija rywala, czasami podkręcając tempo, co w końcu przyniesie efekt.

5:34'
Na trybunach w Chicago znajdują się Polacy. I choć nie ma ich wiele, to starają się dopingować Szpilkę. Przypomnijmy, że w tym samym mieście godzinę temu swój mecz w siatkówkę skończyła reprezentacja Polski.

5:33'
Koniec drugiej rundy. Polak jest dużo szybszy od rywala, który nie kwapi się do ataków. Zwycięstwo Polaka wydaje się być kwestią czasu, choć póki co rywalowi nie stała się wielka krzywda. Quezda sprawia wrażenia jakby tylko czekał na koniec walki.

5:29'
Koniec pierwszej rundy. Polak był stroną dominującą i obijał rywala. W ostatniej minucie ruszył na niego jeszcze odważniej i zadawał szybsze i mocniejsze ciosy. Quezda tylko bronił się przy linie.

5:25'
Początek walki. Zakontraktowana na 8 rund po trzy minuty.

5:24'
Przed nami walka Artura Szpilki z Manuelem Quezdą. Obaj bokserzy są już na ringu.

5:20'
Alvarez szybko uporał się z Dudchenko zwyciężając przez TKO. Czekamy na walkę Polaka. Zostańcie z nami.

5:12'
Okazuje się jednak, że najpierw czeka nas jeszcze walka Alvarez - Dudchenko, co oznacza, że na Artura Szpilkę musimy poczekać być może niecałą godzinę. Starcie Alvareza z Dudchenko zakontraktowane zostało na 10 rund po trzy minuty. Być może jednak walka rozstrzygnie się przed czasem.

5:08'
Artur Szpilka przed walką relaksował się grając w szachy.


5:07'
Strój Artura Szpilki:


5:06'
Artur Szpilka i jego rywal podczas ważenia.


5:00'
Witamy z relacji na żywo z walki Artura Szpilki z Manuelem Quezdą. Obaj bokserzy już za chwilę pojawią się w ringu.


Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Artur Szpilka - Manuel Quezda, to zapraszamy do śledzenia meczu onlineDesign: D314.pl.Realizacja: Web Crew.pl
Mecze na żywo, transmisje online, skróty meczów i polska telewizja w internecie za free.