Polska - Gruzja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Gruzja
4 : 0

Fabiański - Piszczek, Pazdan(90' Komorowski), Szukała, Rybus - Grosicki(79' Jodłowiec), Krychowiak, Mączyński, Peszko(64' Błaszczykowski) - Milik, Lewandowski
Loria - Navalovski, Dvali, Amisulasvili, Kashia, Lobjanidze - Qazaishvili, Kobakhidze(76' Tskhadadze) , Ananidze, Okriashvili(46' Daushvili) - Vatsadze(63' Chanturia)

Milik (62.)
Lewandowski (89.)
Lewandowski (90+2.)
Lewandowski (90+3.)

Mecze na żywo: Polska - Gruzja

90+4'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje LIVE!

90+4'
Reprezentacja Polski po raz kolejny pokazała pazur, piłkarze Adama Nawałki powtórzyli wynik z Tbilisi! Po 6 seriach gier prowadzimy w grupie D gromadząc 14 punktów.

90+3'
4-0! Perfekcyjne podanie Milka do dobrze ustawionego Lewego, napastnik Bayernu będąc sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans puszczając uderzenie"szczurkiem" w prawy dolny róg bramki!

90+2'
3-0!!! Akcja dawnego Dortmundu, Piszczek posłał długie podanie w kierunku Błaszczykowskiego, ten pod presją Lorii zagrał wysokie podanie w pole karne, kapitalnie odnalazł się w nim Lewy i wpakował futbolówkę do pustej bramki!

89'
2-0!!! Milik w stylu Pirlo obsłużył prostopadłym zagraniem Roberta Lewandowskiego, który to w dogodnej sytuacji efektowną podcinką pokonał bezradnego Lorię, w tym spotkaniu już nic złego nie może się nam stać!
3 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip.

86'
To mógł być gol! Kapitalny kontratak zmarnował Błaszczykowski swoim niedopieszczonym dośrodkowaniem w stronę Roberta Lewandowskiego.

84'
Oblężenie bramki Fabiańskiego, chaos w naszym bloku defensywnym co rusz starają się wykorzystać goście !

81'
Navanovski kapitalnie przymierzył z ostrego kąta po doskonałym podaniu od Ananidze, strzał tego pierwszego odbił się od poprzeczki i wyszedł poza pole karne, bez szans przy ewentualnym golu byłby Łukasz Fabiański. Navalovski znalazł się znów przed fenomenalną szansą, jednak w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej, a wyśmienitą interwencją na linii wykazał się Fabiański.

79'
Zmiana dokonana przez Adama Nawałkę, za zmęczonego Grosickiego na boisko wszedł Tomasz Jodłowiec.

77'
Zblokowane huknięcie Roberta Lewandowskiegoz daleka, sędzia zasygnalizował rozpoczęcie gry od bramki (powtórki wykazały błąd arbitra).

76'
Zmiana. Tskhadadze w miejsce Kobakhidze.

75'
Odważna próba zaskoczenia bramkarza z dalszej odległości w wykonaniu Kamila Grosickiego, zagranie skrzydłowego pomocnika daleko od światła bramki.

74'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Rybusa, futbolówkę przez niego kopniętą pewnie przejął Navalovski.

71'
Navalovski bryluje w ostatnich minutach, dośrodkowanie bocznego z głębi 16-ki świetnie głową wybił Szukała.

68'
Grosicki o włos od pokonania Lorii, kapitalną wrzutką z prawego skrzydła popisał się Błaszczykowski, ale uderzenie głową Grosickiego wylądowało minimalnie obok prawego słupka bramki.

67'
Lobjanidze po raz kolejny skutecznie powstrzymany przez naszych obrońców, goście za wszelką cenę próbują doprowadzić do remisu.

65'
Znakomity powrót Navalovskiego, który w ostatniej chwili wygarnął futbolówkę rozpędzonemu Błaszczykowskiemu.

64'
Jakub Błaszczykowski zameldował się na murawie, zmienił na niej zmęczonego Sławomira Peszkę.

62'
1-0!!! Krótko rozegrany rzut rożny, piłkę napastnikowi Ajaxu przed pole karne kapitalnie wystawił Mączyński, a nasz napastnik perfekcyjnie przymierzył z kilkunastu metrów w prawy róg bramki Lorii. Reprezentacja Polski na ten moment ma 14 punktów!

60'
Qazaishvili o mały włos nie wykorzystał niefrasobliwego zachowania we własnej 16-ce Szukały, ale płaskie uderzenie pomocnika z bliska pewnie obronił Łukasz Fabiański łapiąc zagranie.

58'
Nie mogą znaleźć Polacy sposobu na przełamanie, podopieczni trenera Nawałki próbują zaskoczyć obronę Gruzji licznymi dośrodkowaniami, ale jak na razie nie przynosi to wymiernego efektu.

56'
Perfekcyjne wyjście z bramki Fabiańskiego, nasz goalkeeper wyłapał niebezpieczne dośrodkowanie rywala.

55'
Dobry powrót Grosickiego do defensywy, Navalovski zblokowany w bocznej strefie boiska.

52'
Rybus efektownie dryblował na lewej stronie, jednak obrońcy doskonale odczytali jego zamiary wybijając piłkę na korner.

51'
Kashia blisko zamknięcia groźnego dośrodkowania z rzutu rożnego, ale defensywnemu graczowi zabrakło kilku centymetrów.

50'
Szukała dobrze we własnej strefie, stoper Polaków skutecznie zblokował huknięcie z dystansu Ananidze.

48'
Faul Milika przy próbie wypracowania sobie dogodnej sytuacji do strzelenia gola, sędzia odgwizdał przewinienie Polaka.

47'
Koszmarnie wykonany rzut wolny przez Grosickiego, krótkie podanie zawodnika Rennes wybił defensor drużyny gości.

46'
Zmiana w składzie gości. Okriashvili opuścił plac gry, w jego miejsce Daushvili.

46'
II część gry, Adam Nawałka postanowił nie zmieniać nikogo w składzie swojej drużyny.

45+1'
Irlandia prowadzi 1-0 ze Szkocją, na prowadzenie gospodarzy wyprowadził w 38 minucie Walters.

45+1'
Koniec I części gry. Polska o niebo lepiej zaprezentowała się w pierwszych 45 minutach od dzisiejszych rywali, do pełni szczęścia brakuje tylko dobrego wykończenia naszych snajperów.

45+1'
Brakuje pomysłu Polakom na finalizowanie groźnych kontr, na które wielokrotnie nadziewali się Gruzini.

45'
O 1 minutę dłużej potrwa pierwsza odsłona dzisiejszego meczu.

44'
Nie ma dzisiaj szczęścia Lewy w pierwszej połowie, ponownie zawodnik Bayernu skutecznie zblokowany przez defensywę reprezentacji Gruzji.

43'
Skuteczna interwencja Fabiańskiego po dobrym uderzeniu z kilkudziesięciu metrów Okriashviliego, futbolówka w rękawicach naszego rodaka.

41'
Soczysty strzał Milika z dystansu, efektowną wkrętkę w prawy róg bramki na rzut rożny z trudem sparował Loria.

40'
Co za rajd Grosickiego prawą stroną, do kapitalnej szansy zabrakło dokładniejszego podania naszego zawodnika, będzie korner dla Polski.

38'
Przewinienie Lewandowskiego w ofensywie, Amisulasvili poturbowany w trakcie walki o górną piłkę.

36'
Faul taktyczny w wykonaniu Okriashviliego, poszkodowany został Krychowiak.

35'
Jeden z nielicznych kontaktów Fabiańskiego z futbolówką, nasz bramkarz dobrze przechwycił dośrodkowanie Vatsadze z lewego skrzydła boiska.

33'
Pazdan pokazał klasę w obronie, piłkarz Jagiellonii skutecznie powstrzymał Vatsadze we własnym polu karnym.

31'
Peszko zdecydował się posłać niekonwencjonalną piłkę w kierunku Lewandowskiego, ale podanie minimalnie za mocne. Od 6 metrów grę wznowi Loria.

29'
Kąśliwe wgranie Rybusa w pole karne, niestety żaden z Polaków nie potrafił zamknąć tego zagrania.

29'
Krychowiak dzieli i rządzi w środkowej strefie! Tym razem kapitalnie zblokował Ananidze.

27'
Lobjanidze próbował sfinalizować niebezpieczne dośrodkowanie swojego kolegi, próba bocznego obrońcy w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

26'
Kashia doskonale oddala niebezpieczeństwo pod własną bramką po dobrej centrze z lewej strony Kamila Grosickiego.

24'
Peszko założył efektowną siatkę Navalovskiemu, ale pomocnik został wzięty w kleszcze, w wyniku czego nie powstało żadne zagrożenie po tej szarży.

22'
Lewandowski po raz kolejny przegrał pojedynek z Lorią, napastnik gospodarzy został obsłużony wyśmienitym podaniem od Mączyńskiego z prawej flanki , kąśliwe uderzenie z najbliższej odległością sytuacyjnie nogami obronił bramkarz reprezentacji Gruzji.

21'
Mączyński za późno zaatakowany przez Ananidze.

18'
Lewandowski zmarnował fenomenalną okazję, Krychowiak zagrał cudownie do gwiazdy polskiej reprezentacji, ten z łatwością ograł bramkarza, to musiał być gol, jednak w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Amisulasvili, a potem jeszcze Lewy próbował zaskoczyć rywala mierzonym strzałem, lecz futbolówka minimalnie obok prawego słupka.

16'
Milik blisko szczęścia po doskonałym zagraniu od Grosickiego, ale płaski strzał z kilku metrów napastnika Ajaxu instynktownie odbił przed siebie Loria, na jego szczęście Lewandowski nie zdołał wykorzystać błędu bramkarza.

15'
Niedokładna wrzutka Peszko po ładnej akcji z Rybusem, futbolówkę posłaną przez pomocnika pewnie wychwycił Loria.

13'
Co za kontra Polaków! Grosicki otrzymał dobre prostopadłe zagranie, strzał polskiego gracza z ostrego kąta nad poprzeczkę przeniósł Loria.

11'
Fenomenalna szansa Grosickiego, pomocnik otrzymał znakomite podanie z prawego skrzydła od Piszczka, ale uderzenie piłkarza z 13 metrów nieznacznie obok lewego słupka bramki.

10'
Kapitalny blok Pazdana, zawodnik Jagiellonii naprawił błąd swoich kolegów w środku pola.

8'
Niebezpieczna wrzutka Lobjanidze z prawej strony, na rożny piłkę odbił Sławomir Peszko.

7'
Przewinienie Peszko na połowie rywala, grę wznowi reprezentacja Gruzji.

6'
Peszko padł na murawę tuż przed polem karnym, sędzia jednak nie zdecydował się na przyznanie stałego fragmentu gry gospodarzom.

5'
Ostra centra Grosickiego w kierunku Milika, zagranie pomocnika Rennes na rzut rożny wybił Dvali.

4'
Peszko nieprzepisowo zatrzymany przez Ananidze.

3'
Świetna szarża Grosickiego prawą stroną, ale dośrodkowanie skrzydłowego z ogromną łatwością wybili defensorzy gości.

1'
Spóźniony wślizg Mączyńskiego w nogi rywala, od rzutu wolnego piłkarze z Gruzji.

0'
Zaczynany mecz na Narodowym !

0'
Rozbrzmiewa "Mazurek Dąbrowskiego"

0'
Bilans historyczny: 3 zwycięstwa gospodarzy - 0 remisów - 1 wygrana gości

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Aleksiej Kulbakow z Białorusi.

0'
Ławka reprezentacji Gruzji: Kvaskhvadze, Aladashvili, Chanturia, Daushvili, Kenia, Makharadze, Papunashvili, Revishvili, Salukvadze, Totadze, Tsintsadze, Tskhadadze

0'
Ławka rezerwowa reprezentacji Polski: Boruc, Broź, Cionek, Kędziora, Jodłowiec, Komorowski, Kucharczyk, Linetty, Mila, Szczęsny, Zieliński, Błaszczykowski

0'
W pierwszym meczu Polska pokonała Gruzję 4:0.

0'
Polska jest liderem swojej grupy z dorobkiem 11 punktów. Za nami Niemcy i Szkocja, które mają o punkt mniej. Gruzja do tej pory zgromadziła tylko trzy punkty.

0'
Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym. Dach będzie otwarty.

0'
O godzinie 18:00 Polska zmierzy się z Gruzją w meczu eliminacji do Euro 2016.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Gruzja, to zapraszamy do śledzenia meczu online