Gibraltar - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Gibraltar
Niemcy
0 : 1

J. Perez – J. Chipolina, R. Casciaro, R. Chipolina, Garcia – K. Casciaro, Payas, Walker, Gosling – L. Casciaro – Priestley.
Weidenfeller – Hector, Boateng, Rudy – Bellarabi, Gundogan, Schweinsteiger, Ozil, Herrmann – Schurrle, Goetze (36' Kruse).

Schurrle (28.)

Mecze na żywo: Gibraltar - Niemcy

36'
Kruse zastąpił kontuzjowanego Goetze.

30'
Powinien być remis! Przerzut na lewą stronę pola karnego, tam jeden z zawodnik gospodarzy zagrał z pierwszej piłki, a nadbiegający Gosling z kilku metrów trafił prosto w Weidenfellera. To musiał być gol!

28'
Gool! Niemcy dopięli swego. Schurrle wpadł w pole karne, minął rywala i strzałem na ziemi pokonał bramkarza gospodarzy.

27'
Gra Niemców nie powala. Brakuje stuprocentowych sytuacji.

24'
Niemcy mają przewagę, ale gospodarze starają się kontrować i wychodzi im to całkiem dobrze.

21'
Gibraltar miał rzut wolny z 25. metrów. Payas oddał ładny strzał przy słupku, ale Weidenfeller zdołał złapać piłkę.

19'
Gundogan uderzył zza pola karnego obok bramki.

17'
Tym razem zaatakowali gospodarz. Priestley uderzył z lewej nogi zza pola karnego, ale za lekko, aby pokonać bramkarza Niemców.

15'
Gundogan uderzył zza pola karnego nad bramką.

14'
Zablokowany strzał Schurrle z linii pola karnego.

10'
Nie ma gola! Perez zdołał obronić strzał Schweinsteigera.

9'
Rzut karny dla Niemców!

6'
Bellarabi zagrywał z lewej strony pola karnego, ale obrońcy Gibraltaru wybili piłkę na rzut rożny.

5'
Niespodziewany atak Gibraltaru. Walker przeprowadził dobrą akcję, mocno uderzył zza pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

4'
Rudy zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie broni Perez.

3'
Niemcy póki co spokojnie konstruują swoje akcje.

1.'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Gibraltar - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online