Real Madryt - Levante online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Levante
3 : 0

Diego López-Dani Carvajal, Raphaël Varane('69 Nacho) , Sergio Ramos, Marcelo-Luka Modrić('74 Isco), Xabi Alonso, Ángel Di María- Gareth Bale,Cristiano Ronaldo-Karim Benzema
Keylor Navas-Lukas Windra, Juanfran García, David Navarro, Nikos Karambelas- Mohamed Sissoko, Miguel Pallardó('69 El Adoua ),Sèrgio Pinto('74 Nagore), Pedro López, Andreas Ivanschitz-David Barral('87 Angel.)

Mecze na żywo: Real Madryt - Levante

94'
Los Merengues, Los Blancos, Los Galacticos, Los Vikingos –to przydomki Realu który staje się dziś samodzielnym liderem, jednak w następnych meczach dopiero się dowiemy czy te przydomki pasują do Realu w tym sezonie. Dziękuje za mile spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje!

94'
Koniec 3-0 zasłużone zwycięstwo Realu

93 '
Bale strzela kilka cm obok słupka!

92'
Zawodnikiem meczu według mnie jest Marcelo który zagrał lepiej niż nie jeden ofensywny pomocnik a przypomnijmy że jest obrońcą.

91'
Kontuzje odnosi Isco ,który znoszony jest na noszach.

90'
Poprzeczka!Świetne kolejne dośrodkowanie Malcero do piłki dochodzi Ronaldo który oddaje strzał głową prosto w poprzeczkę.

89'
Levante już bez nadziei nawet na szanse zdobycia honorowego gola.

87'
Zmiana w Levante schodzi Barral a za niego pojawia się na boisku Angel.

86'
Z 20 metrów Strzela po ziemi Di Maria, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza.

85'
Levante próbuje wyprowadzić piłkę z swojej połowy jednak znów się nie udaje.

82 '
Isco na skraju pola karnego przyjmuje piłkę i oddaje strzał ,niecelny.

81'
GOOOOL Samobój! Marcelono dośrokował a niepilnowany Nikos Karambelas pokonuje swojego bramkarza

78 '
Real zdominował mecz,czy Levante wytrzyma to napór?

78'
Próba zagrania piłki na wolne pole jednak gracz Realu na spalonym.

76'
Nikos Karambelas Stara się dośrodkować piłkę w pole karne jednak zostaje ona wybita.

74'
Kolejna doskonała szansa przed Benzemą który w polu karnym dochodzi do piłki i bez zastanowienia oddaje strzał z powietrza który doskonale broni Navas.

73'
Rośnie napór Realu tym razem jednak tylko rzut rożny.

72'
Krótko rozegrany rzut rożny przez graczy Realu którzy dośrodkowują piłkę a minimalnie chybi Benzema.

71'
Jedna z nielicznych akcji Levante kończy się strzałem El Adoua jednak nie sprawia problemów Lopezowi.

69'
Zmiany w obu ekipach schodzi Varene wchodzi Nacho w Levante za Pallardó wchodzi El Adoua

68'
Przed szansą na zdobycie gola był Marcelo!Jednak z 16 metrów nie trafia w bramkę.

67'
Kolejna akcja realu nie zakończona celnym strzałem.Wymiana podań miedzy Di Maria a Ronaldo , ten pierwszy przenosi piłkę nad poprzeczką

66'
Marcelo przejmuje długą piłkę i próbuje dośrodkowania jednak jest ono niecelne.

64'
Czerwona ! David Navarro schodzi z boiska za faul na Cristiano Ronaldo!

62'
Kolejna żółta kartka dla gracza Levante tym razem za faul otrzymuje ją

61'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Realu jednak Barral jest na spalonym.

60'
Coraz więcej fauli z jednej jak i drugiej strony.

59'
Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Levante , otrzymuje ją Loukas Vyntra

58'
Za zagranie ręką Ángel Di María otrzymuje kartkę

57'
Benzema otrzymuje podanie na skraju pola karnego , schodzi do środka i strzela jednak bramkarz jest na miejscu.

56'
Statystyka strzałów: 11-3

55'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Levante jednak zawodnicy Realu wybijają piłkę.

54'
Żółta kartka Dla RamosaTak jak przywidywałem agresywnie dziś grający Hiszpan otrzymuje kartkę.

53'
Bale oddaje strzał w polu karnym jednak obrońca wślizgiem blokuje strzał.

52'
Kolejny faul Ramosa, jeśli dalej będzie tak grać kwestią czasu jest żółta kartka.

49'
Ronaldo podaje piłkę po ziemi w pole karne do Marcelo który kiwa obrońce a następnie oddaje strzał w długi róg bramki.Piękny strzał.

49'
GOOOOL Marcelo!

47'
Real jest bardziej faulującą drużyną , ma ich 6 na swoim koncie.Levante zaś 3.

46'
Obie drużyny wyszły na drugą połowę bez zmian.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania.

45'
Zgodnie z przewidywaniami Levante gra bardzo defensywnie można było się tego spodziewać nie tylko ze względu że gra z Realem ale taki już mają styl.Trzeba przyznać że ich gra w obronie nie wygląda źle ,obrońcy dobrze się komunikują często łapią zawodników Realu na spalonych jednak czy są w stanie odpowiedzieć gospodarzą czymś więcej ? Już nie długo druga część spotkania.

45'
A więc przerwa po 45 minutach zasłużenie prowadzi Real który po zdobyciu bramki rozważnie rozgrywa piłkę i stara się zagrozić bramce rywali.

45'
Słupek! Benzema dochodzi do dośrodkowania i strzałem głową trafia w słupek trzeba dodać że ładne dośrodkowanie Marcelo.

43'
Kolejny faul Ramosa tym razem w środkowej części boiska.

42'
Levante próbuje stworzyć składna akcję jednak mamy tylko rzut rożny.

39'
Di Maria wykonuje rzut rożny z bramki wychodzi Navas i z trudem wybija piłkę za boisko.

38'
Dośrodkowuje Marcelo , obrońcy wybijają na rzut rożny.

36'
Chaotyczna gra ofensywna Levante,kolejna strata piłki!

35'
Akcja lewym skrzydłem dośrodkowuje Di Maria jednak C.Ronaldo jest na spalonym.

33'
Levante wygląda na drużynę która chce przegrać jak najmniejszą ilością bramek , gdyż praktycznie bronią się całym zespołem.Czy Real zdąży jeszcze przed przerwą podwyższyć wynik?

32'
Posiadanie piłki :67%-33%

30'
Ronaldo zagrywa piłkę górą do Ramosa jednak obrońcy zdołali zażegnać niebezpieczeństwo.

29'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego ale z bramki wychodzi Lopez i pewnie chwyta futbolówkę.

28'
Faul Ramosa , mamy rzut wolny dla Levante.

26'
Di Maria otrzymuje piłkę na 30 m od bramki , decyduje się na strzał jednak jest on bardzo niecelny.

25'
Agresywne wejście Ivanschitza w Varane , tym razem jeszcze bez kartki.

24'
Po rzucie rożnym Cristiano Ronaldo zostaje na spalonym, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

22'
Benzema dostaje piłkę w polu karnym oddaje strzał jednak broni Navas.

20'
Real zdominował grę , po pierwszych 20 minutach widać ze Real nastawił się głównie na grę skrzydłami.

17'
Benzema podaje krótko do Di Maria wbiega w pole karne jednak z bramki wychodzi Navas i rzucając się pod nogi broni strzał Argentyńczyka.

16'
4 rzut rożny dla Realu Madryt w tym spotkaniu jednak tym razem nic z niego nie wynika.

15'
Akcja Bale prawą stroną zakończona strzałem jednak piłka mija słupek bramkarza

12'
GOOOOLCristiano Ronaldo wyskakuje do piłki i mocnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza gości.

9'
Real próbuje dośrodkowaniami w pole karne zdobyć gola tym razem próbuje Alonso jednak obrońcy wybijają.

6'
Pierwszy strzał Ronaldo jednak świetnie broni bramkarz.

5'
Kolejny raz obrońca Realu dośrodkowuje piłkę w pole karne jednak znów wybijają obrońcy.

3'
Carvajal wrzuca piłkę w pole karne jednak obrona gości jest na miejscu i wybija piłkę na rzut rożny.

1'
Na ławce rezerwowych jest Zidan,legenda Realu czyżby to as w rękawie trenera ?

1'
Pierwsza próba ataku jednak na spalonym C.Ronaldo

1'
Piłkarze na boisku , kibice na stadionie a więc zaczynamy!

0'
Real na pewno nie może zlekceważyć przeciwników tym bardziej że drużyna w tym sezonie prezentuje się zadowalająco zajmując 8 miejsce w tabeli i wciąż z szansą na grę w Europejskich pucharach. Ich futbol opiera się na skutecznej grze w defensywie co potwierdzili w ostatnich 5 meczach tracąc tylko 2 bramki ,jednak jak Real zagra na swoim poziomie będą dla Levante nieuchwytni.

0'
Levante nie przegrało 5 ostatnich meczach zdobywając 10 pkt co jest dla nich na pewno satysfakcjonujące .

0'
Zmartwieniem dla kibiców Levante może być wiadomość że Real w ostatnich 9 meczach u siebie stracił tylko 2 bramki a większym zmartwieniem to że strzelili ich 24.

0'
Najbardziej zdobywająca trójka zawodników bramki w Realu to:Ronaldo,Benzema,Bale mają w tym sezonie 48 bramek a u gości: Barral, El Zhar, Diawara mają na koncie 13 bramek.

0'
Drużyny rozegrały miedzy sobą 15 spotkać.11 razy zwyciężał Real ,Levante 3 razy oraz raz padł remis.

0'
Trener Realu C. Ancelotti nie może dziś z korzystać z usług:Arbeloi oraz Khediry, natomiast Joaquín Caparrós z 3 zawodników którzy za kartki nie mogą zagrać a są to: P. Diop, Simão Junior, Víctor.

0'
Ławka rezerwowych Levante:Javi Jiménez, Issam El Adoua, Nagore, Nabil El Zhar, Rubén García, Jordi Xumetra, Ángel Rodríguez.

0'
Ławka rezerwowych Realu:Iker Casillas, Pepe, Nacho Fernández, Isco, Asier lllarramendi, Jesé Rodríguez, Álvaro Morata.

0'
Już dziś o 19:00 dojdzie do spotkania Real-Levante ,czy uda się gospodarzom zostać samodzielnym liderem Primiera Division, czy potwierdzą to że są groźni jak lew i lepiej ich nie drażnić? To już nie długo.Zapraszamy na relacje!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Levante, to zapraszamy do śledzenia meczu online