Real Valladolid - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Real Valladolid
Barcelona
1 : 0

Mariño-Rukavina,Valiente('58 Sastre) Mitrovic, Peña-Rueda-Bergdich('72 Rama),Rubio,Rossi-Guerra, Manucho('65Gonzalez)
Valdés-Alves, Piqué('72 Roberto), Mascherano, Adriano-Busquets, Xavi, Cesc('61 Alexis),-Pedro, Messi,Neymar('73Tello)

Mecze na żywo: Real Valladolid - Barcelona

95'
Sensacja , inaczej niemożna tego nazwać.Przed meczem wydawało się że bieguny "północne" i "południowe" są daleko od siebie jednak gospodarze pokazali wszystkim że wcale tak nie jest.Dziękuje za spędzony czas , zapraszam na kolejne relacje.

93'
Valladolid długimi podaniami próbuje jeszcze zagrozić Barcelonie.

92 '
Rzut rożny dla Barcelony jednak obrońca wybija.

92'
Barcelona wciąż próbuje przeprowadzić skuteczną akcję jednak znów doskonale bronią się gospodarze.

90'
Agresywna gra i kolejna żółta kartka tym razem Lluis Sastre

86'
Wymiana piłek w środku pola zawodników Barcelony jednak nie są wstanie poradzić sobie z świetną dziś obroną gospodarzy.

85'
Żywiołowe okrzyki kibiców Valladolid , czy zdołają utrzymać wynik?

84'
Błyskawiczne wyprowadzenie piłki przez gospodarzy , prawym skrzydłem Atakuje Rama dośrodkowuje a Gonzalez strzela nad bramką.

83'
Piłkę z rzutu wolnego uderza Messi jednak znów strzał nie sprawia Mariño problemów.

82'
Alvaro Rubio żółta kartka za zagranie ręką ,będzie okazja z rzutu wolnego dla Barcelony.

80'
Coraz mniejsze szansy Barcelony na wywiezienie choćby punktu z Valladolid , gospodarze są o krok o sprawienie sensacji.

78'
Jedna z nielicznych akcji Valladolid w tej połowie. Wrzutka w pole karne jednak obrońcy wybijają piłkę.

76'
Carlos Peña za faul otrzymuje żółtą kartkę , to już trzecia gospodarzy w tym meczu.

73'
Kolejna zmiana w Barcelonie za Neymara wchodzi Tello.

72'
Zmiana w Valladolid z Bergdich wchodzi Rama a w Barcelonie za Pique,Sergi Roberto

71'
Cała drużyna Barcelony prócz Valdesa znajduję się na połowię przeciwnika jednak na razie bije "głową w mur"

69'
Neymar fauluje zawodnika tym razem udaje mu się uniknąć kary.

66'
Zmiana w drużynie Valladolid za Manucho wchodzi Gonzalez

65'
Ostre wejście Pique,żółta kartka

62'
28 minut nadziei Barcelony jednak z taką skutecznością będą mogli być zadowoleni z remisu.

61'
Zmiana wchodzi Alexis schodzi Fabregas.

58'
Kontuzji doznaje Valiente za którego wchodzi Sastre .

57'
Doskonałą okazję ma Neymar , dostaje piłkę w polu karnym jednak znów nad bramką.

55'
Rossi znakomicie ogrywa Mascherano a następnie podaję piłkę do skrzydła.

54'
Wymiana podań między Fabregasem a Alvesem kończy się niecelnym strzałem tego pierwszego.

53'
Napór Barcelony wzrasta , Alves podaje piłkę do środka pola karnego jednak obrońcy wybijają piłkę.

52'
Fausto Rossi otrzymuje żółtą kartkę.

51'
Piłką ręką zagrywa Adriano mamy rzut wolny dla Valladolid który kończy się bez konsekwencji dla Barcelony.

50'
Świetna wymiana krótkich piłek między Fabregasem a Messim jednak decydujące podanie Hiszpana było niecelne.

48'
Messi dobiega do piłki wpada w nią pole karne oddaje strzał jednak świetnie spisuje się bramkarz Valladolid.

47'
Strzał Adriano za pola karnego jednak piłka mija słupek bramki gospodarzy.

46'
Rozpoczynamy drugą cześć spotkania.

45'
Koniec pierwszej połowy,Valladolid prowadzi po Golu Rossiego i jest 45 minut od sprawienia sensacji,czy tak się stanie dowiemy się po przerwie.

45'
Akcja Valladolid która kończy się dla nich rzutem rożnym.

43'
Dużo gry w środku pola z której jednak niewiele wynika.

41'
Barcelona próbuje rozbić obronę przeciwników prostopadłym podaniem Fabregasa jednak obrońcy radzą sobie bez zarzutu.

39'
Adriano na skraju pola karnego drybluje obrońce następnie oddaje strzał nad bramką.

37'
Długie podanie do wychodzącego na wolne pole Pedro,jednak znów spalony.

35'
Rzut wolny dla Barcelony krótko wykonany , zawodnicy wymieniają podania zakończone strzałem Messiego jednak po raz kolejny broni Mariño.

35'
Gra FC Barcelony w dzisiejszym meczu pozostawia wiele do życzenia.

32'
Do rzutu wolnego podchodzi Messi jednak strzał trafia wprost w ręce bramkarza.

32'
Mitrović faule Messiego tuż przed polem karnym.

31'
Neymar dostaję piłkę na skrzydle schodzi z nią do środka oddaje strzał jednak niecielny.

28'
Fausto Rossi przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.

27'
Faul Fabregasa przed polem karnym!

26'
Posiadanie piłki: 31%-69%

23'
Faul Pique sędzie udziela mu ostrzeżenia.

22'
Bardzo dobrze wygląda gra Valladolid , pressing który stosują przeciwko Barcelonie jest skuteczny.

20 '
Barcelona próbuje odrobić straty.Podanie Messiego na wolne pole do Neymara jednak spalony.

17'
GOOOOL Przypadkowo piłka dociera do Rossiego w polu karnym on z spokojem pokonuje Valdesa.!

15'
Kontra Neymara jednak bez problemów obrońca przejmuje piłkę.

10'
Fantastyczna akcja Messiego strzela z 18 metrów jednak broni bramkarz.

9'
Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy , czy to będzie kolejna stracona bramka przez Barcelone z rzutu rożnego ?

8'
Faul Alvesa , rzut wolny dla Valladolid.

5'
Rukavina(Valladolid ) jest nie pilnowany w polu karnym przejmuje wysokie podanie jednak strzela w sam środek bramki.

5'
Na razie ciężko zrobić Barcelonie składną akcję , Real dobrze się broni.

2'
Barcelona jak się wszyscy spodziewali jest w posiadaniu piłki.

1'
Rozpoczynamy

0'
Różnica między tymi drużynami jest taka jak między biegunem północnym a południowym.Real zajmuje 18 miejsce (23 Pkt).Barcelona 2 (63 Pkt) z stratą 1 pkt do lidera.

0'
Valladolid remisuje najwięcej spotkań w lidze aż 11 ! Kluczowym zawodnikiem jest Javi Guerra (12 goli)

0'
Warto przypomnieć że aż 12 zawodników FC Barcelony zostało powołanych do reprezentacji w środku tygodnia, czy będzie miało to większy wpływ na przebieg spotkania już wkrótce się przekonamy

0'
Na mecz nie został powołany zawodnik FC Barcelony: Iniesta, z powodów rodzinnych .

0'
Zespoły zmierzyły się już miedzy sobą w tym sezonie na Camp Nou. Niespodziewanie goście objęli prowadzenie za sprawą Javiego Guerry ale potem 4 gole Katalończyków zakończyły marzenia o korzystnym wyniku. Czy dziś będzie podobnie ?

0'
Rezerwowi gości:Pinto, Montoya, Bartra, S. Roberto, Afellay, Alexis, Tello

0'
Rezerwowi gospodarzy:Jaime, Baraja, Sastre, Óscar, Larsson, Rama, Osorio

0'
Już dziś o godzinie 16:00 na Estadio José Zorrilla dojdzie do pojedynku między Realem Valladolid a FC Barceloną. Zapraszamy na relację !

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Valladolid - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online