Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Cracovia Kraków
0 : 0

Janukiewicz - Frączczak, Golla, Hernani, Rudol - Małecki, Popara, Ława, Akahoshi, Murayama - Robak
Pilarz - Nykiel, Żytko, Dąbrowski, Jaroszyński - Straus, Szeliga, Boljević, Steblecki, Rakels - Zajdler

Golla (28.) żółta kartka
Ława (32.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków

46'
Z przyczyn techniczncyh relacja musiała zostać przerwana. Przepraszamy.

46'
Koniec 1 połowy.

46'
Ostatni rzut rożny w pierwszej połowie, czy coś się zmieni?

45'
Sędzia dolicza minutę.

44'
Po za jedną stuprocentową akcją Małeckiego, na boisku nie dzieje się nic.

41'
Cracovia odważniej ale nic to nie daje, jak w ataku bierze udział dwóch piłkarzy...

37'
Dośrodkowanie! Akahoshi dośrodkował za głęboko i piłka w rękach Pilarza.

36'
Oglądając mecz, może zacząć wydawać się że Cracovii zależy na jednym punkcie.

30'
Stuprocentowa sytuacja Małeckiego! Uderzył obok bramki bramkarza!

30'
Na boisku dzieje się nie wiele na plus można zaliczyć na pewno doping.

25'
Kolejny strzał, tym razem z woleja próbował Robak, również nie ma się czym chwalić.

21'
Dośrodkowanie Małeckiego, ale dobrze się bronią stoperzy drużyny przeciwnej.

19'
Ława strzela z około 25 metrów, ale będzie chciał o tym strzale szybko zapomnieć... nie udane uderzenie pomocnika.

16'
Piłkarze Cracovii grają długo piłką, ale tylko na własnej połowie nie są w stanie nic zrobić w ataku pozycyjnym.

14'
Robak podaje do Akahoshiego ten strzela, lecz nie celnie! Prosta strata Szeligi i od razu akcja zakończona strzałem gospodarzy, nie mogą tak grać przyjezdni...

12'
Mecz może nie rozpieszcza, ale kibice bawią się świetnie.

11'
Zarysowuje się przewaga gospodarzy, ale akcji brak nie dokładne podania, nie celne dośrodkowania, mimo wszystko grają znacznie lepiej od Cracovii.

8'
Świetna akcja "Portowców", Robak dostał mocne podanie, ale strzał niecelny!

8'
Na boisku panuje chaos, oba zespoły starając się uśpić przeciwnika.

5'
Faul i rzut wolny z środkowych stref boiska dla Cracovii.

4'
Cracovia ma problemy wyjść z własnej połowy, dobry pressing piłkarzy Pogoni.

2'
Na trybunach zasiadło dziś około 10 000 kibiców!

2'
Początek meczu, to tak zwane piłkarskie szachy.

1'
Zaczynamy!

0'
Mecz poprowadzi sędzia Frankowski.

0'
Witam! Dzisiejszy mecz zapowiada, się bardzo emocjonująco.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online