NK Celje - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
NK Celje
0 : 1

Kotnik – T.Klemencic, Firer, Miskic, Bajde (63' Vrhovec), Ahmedi (46' Sunny), Jakolić, Mrsić (70' Tezak), Soria, Klapan, Vidmajer
Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba - Hołota, Hateley - Kiełb, Flavio Paixao (78' Ostrowski), Pich (90' Dankowski) - Grajciar (69' Machaj)

Pich (32.)

Klemencić (59.) żółta kartka
Grajciar (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: NK Celje - Śląsk Wrocław

90+3'
Koniec meczu. Śląsk Wrocław pokonał NK Celje 1:0 po bramce Roberta Picha.

90+1'
Mocny i niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Firera.

90+1'
Ostrowski ukarany żółtą kartką.

90'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Pich opuścił boisko, a zastąpił go Dankowski.

89'
Niecelny strzał Kiełba zza pola karnego.

87'
Jedni i drudzy starają się atakować, ale brakuje precyzji w okolicach pola karnego.

84'
Miskić oddał mocny strzał z dużej odległości, ale głową piłkę wybił jeden z obrońców.

82'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do strzału głową doszedł Hołota, ale z dogodnej pozycji uderzył obok bramki.

82'
Błąd popełnił jeden z obrońców Celje, ale Kiełb nie zdołał tego wykorzystać.

81'
Dudu Paraiba uderzył z dystansu, ale został zablokowany.

78'
Ostrowski zastąpił Paixao.

77'
Dudu Paraiba świetnie dośrodkował do Paixao, ale ten w doskonałej sytuacji mając sporo miejsca w polu karnym uderzył nad bramką.

76'
Jeden z zawodników gospodarzy próbował minąć Pawełka, padł na murawę, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Sporo gwizdów na trybunach. Było bardzo groźnie.

75'
Trzy strzały NK Celje zablokowane przez obrońców Śląska.

75'
Kiełb uderzał zza pola karnego lewą nogą. Mocno, ale bardzo wysoko nad bramką.

74'
Przerwa w grze, ponieważ pomocy medycznej potrzebuje Paixao.

73'
Śląsk musi poprawić swoją grę, bo inaczej może mieć problemy z utrzymaniem wyniku.

70'
Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Tezak zastąpił Mrsicia.

69'
Grajciar opuścił boisko, a zastąpił go Machaj.

68'
Tak padł gol Picha:

65'
Groźnie pod bramką Śląska. Pawelec nie trafił czysto w piłkę, w dogodnej sytuacji znalazł się Sunny, ale skutecznie interweniował Pawełek.

65'
Żółta kartka dla Grajciara za zagranie ręką.

63'
Bajde opuścił boisko, a zastąpił go Vrhovec.

62'
Cały czas przeważają gospodarze.

59'
Klemencić ukarany żółtą kartką.

59'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Pawełek zdołał odbić piłkę.

56'
W drugiej połowie jak na razie lepiej prezentują się gospodarze.

55'
Firer przedzierał się w okolicy pola karnego, ale nie zdołał oddać strzału. Udało się to za to Klapanowi, którego mocny strzał obrońcy zablokowali i piłka wyszła na rzut rożny.

55'
Kolejne dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego. Piłka w rękach Pawełka. Dobry początek NK Celje.

53'
Sunny ładnie minął obrońcę Śląska, zagrał w pole karne, ale tam zawodnicy Śląska zdołali wybić piłkę. Dopadł do niej Mrsić, który uderzył z dystansu, ale nic z tego nie wyszło.

50'
Mieliśmy krótką przerwę w grze, ponieważ urazu nabawił się jeden z zawodników NK Celje.

48'
Kolejne race odpalone przez kibiców Śląska.

47'
Zablokowany strzał Firera.

46'
Hateley niecelnie uderzał z dystansu.

46'
Sunny wszedł w miejsce Ahmediego.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi po bramce Picha 1:0.

45+1'
Pich dośrodkował w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł.

44'
Kiełb dryblował w polu karnym i wywalczył rzut rożny.

43'
Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale prosto na głowę obrońcy.

42'
Pawełek wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo.

42'
Z połowy boiska bramkarza Celje próbował przelobować jeden z zawodników Śląska, ale uczynił to nieudanie.

40'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Celeban, szupakiem próbował jeszcze uderzać Hołota, ale nie sięgnął futbolówki.

39'
Mogło być groźnie, ale po dośrodkowaniu Hateley'a piłkę na rzut rożny wybił Klemencić.

37'
Celje stara się atakować, ale nie może zaskoczyć defensywy Śląska.

36'
Dudu Paraiba dośrodkował z lewej strony boiska, Paixao przepuścił piłkę między nogami do Kiełba, ale wybili ją obrońcy.

36'
Zawodnik NK Celje wychodził na sytuację sam na sam z Pawełkiem, ale akcję przerwał sędzia z powodu spalonego.

34'
Atak gospodarzy, ale skutecznie interweniowali obrońcy Śląska.

33'
Kibice Śląska z radości odpalili race.

32'
Goool! Z prawej strony dośrodkował Paixao, a nadbiegający Pich strzałem "szczupakiem" zdobył gola dla Śląska.

28'
Prosta strata jednego z zawodników Śląska. Mogło być groźnie, ale błąd kolegi naprawił Celeban.

27'
Zieliński uderzył lewą nogą z powietrza z dużej odległości. Piłka trafiła prosto w ręce Kotnika.

25'
Około dwóch tysięcy kibiców Śląska zasiadło na trybunach.

23'
Śląsk dłużej utrzymuje się przy piłce.

20'
Kolejne dośrodkowanie Grajciara z rzutu rożnego, które przelatuje przez pole karne i nikt nie dochodzi do piłki. Ostatecznie z dużej odległości bardzo niecelnie uderzał Dudu Paraiba.

18'
Groźna kontra gospodarzy. Bajde zagrywał z lewej strony po ziemi w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca.

17'
Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony do środka zgrywał ją Pich, ale lepsi okazali się obrońcy.

15'
Kolejne dośrodkowanie Grajciara z rzutu rożnego, ale Flavio Paixao nie zdołał oddać strzału.

14'
Nieudane Grajciara z rzutu rożnego.

11'
Śląsk powinien objąć prowadzenie. Najpierw piłkę na lewej stronie otrzymał Pich, ale źle ją przyjął i obrońcy uniemożliwił mu oddanie strzału. Ten zdołał jednak zagrać do Grajciara, którego strzał z trudem obronił Kotnik.

10'
Mrsić uderzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i ostatecznie wylądowała w rękach Pawełka. Mogło być groźnie.

8'
Grajciar dośrodkował w pole karne, ale piłka ostatecznie w rękach bramkarza.

6'
Piłkarze Śląska mimo iż grają na wyjeździe mogą liczyć na głośny doping swoich fanów.

5'
Groźne dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu piłkarza Śląska. Piłka zmierzała w stronę bramki i odbił ją bramkarz.

3'
Miskić oddał strzał 25. metrów z rzutu wolnego, ale za lekki, aby zaskoczyć Pawełka.

2'
Po dośrodkowaniu Grajciara przewrotką uderzał Kiełb, ale został zablokowany.

1'

0'
Rezerwowi gospodarzy: Mujcinović, M.Klemencić, Vrhovec, Sunny, Pungarsek, Spremo, Tezak

0'
Skład gospodarzy: Kotnik – T.Klemencic, Firer, Miskic, Bajde, Ahmedi, Jakolić, Mrsić, Soria, Klapan, Vidmajer

0'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel - Dankowski, Ostrowski, Machaj, Pałaszewski, Idzik, Bartkowiak

0'
NK Celje to wicemistrz Słowenii.

0'
Wyjściowy skład Śląśka: Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba - Hołota, Hateley - Kiełb, Flavio, Pich - Grajciar

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu NK Celje - Śląsk Wrocław na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z NK Celje - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online