Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

46'
Z przyczyn technicznych relacja musi zostać przerwana. Zapraszamy na transmisję wideo.

45'
Rozpoczął Piast.

45+1'
Koniec I połowy.

45'
Doliczona minuta.

45'
Żółta kartka dla Łatki.

43'
Podgórski dobra wrzutka z rzutu rożnego. Kędziora główkuje obok lewego słupka Zajaca.

40'
Otwarta gra. Akcja za akcje... wciąż 0:0

37'
Świetna akcja Piasta ! Podgórki stuprocentowa szansa ! Zajac broni wyśmienicie.

35'
Obie drużyny nie są w stanie wymienić więcej niż 3 podań.

33'
Brzydki fragment gry. Faul za faul.

31'
Ciężko patrzy się na grę Marka Sokołowskiego. Czas zawiesić korki na kołku ?

30'
Pół godziny gry za nami. Dużo niedokładności.

28'
Piąty rzut rożny dla Piasta.

27'
Jurado z 25 metra niecelnie.

26'
Piast w natarciu.

25'
Akcja Piasta ! Kędziora marnuje wyborną sytuację na otwarcie wyniku.

23'
Iwański świetnie bije stałe fragmenty gry, lecz żaden z kolegów nie potrafi tego skonkretyzować.

22'
Zabójcze tempo początku spotkania daje się we znaki obu zespołom.

19'
Szkoda, że żadna z ekip nie stara się przejąć środka pola.

18'
Sokołowski kolejna dobra okazja, strzał lewą nogą niecelny.

16'
Podgórski nad bramką.

16'
Rzut wolny dla Piasta.

15'
Obie ekipy szybko przechodzą pod pole karne przeciwnika. Nie zapeszając jak na razie bardzo dobry mecz.

12'
Powtórki rozwiały wątpliwości. Duży błąd sędziego !

12'
Kontra gości, dobra piłka do Sokołowskiego w pole karne, strzał zablokowany ręką przez defensora gospodarzy !!! Brak rzutu karnego !

11'
Arbiter pozwala na twardą grę.

10'
Dobra akcja Piasta, jeszcze lepsza interwencja Zajaca.

6'
Bardzo szybkie tempo meczu z lekką przewagą Piasta.

4'
Akcja za akcje ! Na trybunach 2-3 tysiące widzów.

4'
Kontra gości. Wrzutka Sokołowskiego bez komentarza.

3'
Piast atakuje ! Jurado z dystansu bardzo niecelnie.

1'
Zaczyna Podbeskidzie !

0'
W Gliwicach zjawiła się grupa (około 100) kibiców gości. Ależ będzie się działo ! Już za moment zaczynamy Wielkie piłkarskie święto !

0'
Rezerwowi Piasta : Trela, Klepczyński, Osyra, Król, Cicman, Wilczek, Badia.

Rezerwowi Podbeskidzia: Rybansky, Chmiel, Kołodziej, Nwaogu, Kupczak, Konieczny, Stąporski.

0'
Już za 10 minut arbiter Paweł Pskit rozpocznie tzw. smaczek dla wszystkich fanów technicznej i jakże ciekawej dla oka polskiej piłki.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online