Śląsk Wrocław - NK Celje online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
NK Celje
3 : 1

Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba - Hateley, Hołota - Flavio(11' Ostrowski), Grajciar(77' Bartkowiak), Pich - Kiełb(90' Dankowski)
Kotnik - Vidmajer, Soria, Klemenic, Jakolic - Firer, Vrhovec, Miskic, Klapan, Mrsic - Omoregie(58' Bajde)

*'
Zapraszamy do śledzenia drugiego meczu z udziałem polskiej drużyny. Jagiellonia gromi Kruoję. KLINIJ TUTAJ

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę !

90+3'
Koniec meczu. Śląsk Wrocław zdeklasował rywala w dwumeczu. W następnej rundzie na podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego czeka IFK Goteborg.

90'
Owacje na stojąco dla Kiełba! Na plac gry wszedł Dankowski.

89'
3-1! Jacek Kiełb po raz kolejny w tym spotkaniu pokazał kunszt strzelecki, tym razem perfekcyjnym technicznym strzałem w krótki róg bramki nie dał szans Kotnikowi.

88'
Przy piłce długo utrzymuje się Śląsk Wrocław.

84'
Ahmedi "skosił" Celebana tuż przed polem karnym, arbiter nie miał innego wyjścia jak tylko pokazać w tej sytuacji żółtą kartkę.

82'
Słupek uratował NK Celje przed stratą trzeciego gola, efektowna próba Bartkowiaka po zgraniu od Ostrowskiego odbiła się od lewego słupka.

80'
2-1! Firer zachował najbardziej świadomie w polu karnym Śląska, pomocnik doskonale zamknął niezłe zagranie Vidmajera z lewego skrzydła, najpierw Firer trafił w słupek, ale już dobitka okazała nie do wyciągnięcia dla Mariusza Pawełka.

79'
Ahmedi w miejsce Miskicia.

77'
Bezpardonowy wślizg w wykonaniu Vrhoveca, sędzia bez największego namysłu wyciągnął żółty kartonik.

77'
Zmiana. Bartkowiak otrzymał szansę, zastąpił Grajciara.

75'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Dudu w pole karne, z dziecinną łatwością piłkę wychwycił Kotnik.

72'
Kiełb koncertowo zmarnował groźną kontrę, napastnik niedokładnie obsłużył Grajciara, który miałby perfekcyjną okazję na zmianę wyniku.

70'
Bomba Roberta Picha na bramkę, spokojnie futbolówkę wzrokiem odprowadził Kotnik.

69'
Zmiana. Mrsic opuścił murawę, w jego miejsce Spremo.

68'
Celeban popełnił przewinienie, rzut wolny dla NK Celje.

66'
Miskic niesportowo przetrzymywał Dudu, arbiter pokazał zawodnikowi żółty kartonik.

64'
Jacek Kiełb nieźle zachował się na lewej stronie, zauważył dobrze ustawionego Grajciara, który momentalnie zdecydował się na strzał, ale piłka poleciała obok prawego słupka.

61'
Za przewinienie taktyczne żółtą kartką został ukarany Grajciar.

60'
Pawełek fenomenalnie sparował niebezpieczne uderzenie z rzutu wolnego Vrhoveca, bramkarz z trudem odbił piłkę na rożny.

58'
Zmiana. Bajde za Omoregie.

57'
2-0! Jacek Kiełb kapitalnie zakończył kontrę swojej drużyny, piłkarz wykorzystał niezdecydowanie obrony i pewnym strzałem pokonuje bezradnego Kotnika.

55'
Kąśliwe uderzenie z kilkudziesięciu metrów Hołoty po podaniu od Grajciara, piłka minimalnie niecelnie.

54'
Mariusz Pawelec uratował swój klub przed utratą gola, obrońca w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do bramki po świetnym strzale głową Omoregie.

52'
Kiełb bliski zamknięcia dobrego podania od Dudu, ale do pełni szczęścia zabrakło niewiele.

51'
Kotnik świetnie przejął prostopadłe zagranie Kiełba.

49'
Vrhovec faulowany w środkowej strefie boiska, będzie potrzebna interwencja sztabu medycznego.

46'
1-0! Ostrowski popisał się kapitalnym technicznym uderzeniem zza pola karnego, strzał zawodnika w prawy dolny róg bramki nie do obrony dla Kotnika.

45+1'
Koniec I części.

45+1'
Miskic mógł wykorzystać pogubienie defensywy gospodarzy, na szczęście dla zawodników trenera Pawłowskiego, pomocnik posłał futbolówkę na trybuny.

45'
1 minuta dorzucona do czasu gry w I części.

44'
Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Vrhoveca, piłkę przejął Mariusz Pawełek.

43'
Vidmajer sprowadzony do parteru przez Zielińskiego, sędzia nie dowidział się w tej sytuacji przewinienia zawodnika Śląska.

41'
Zbyt głęboka centra Dudu w pole karne, piłka w rękawicach Kotnika.

41'
Kolejna interwencja na przedpolu Mariusza Pawełka, tym razem goalkeeper wypiąstkował futbolówkę wybijaną z rzutu wolnego.

40'
Omoregie próbował sfinalizować dośrodkowanie Miskicia, strzał głową Nigeryjczyka w bezpiecznej odległości minął światło bramki.

38'
Bardzo dobre wyjście Pawełka na przedpole, bramkarz gospodarzy przechwycił zagranie Klapana.

36'
Niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Ostrowskiego, próba zmiennika Paixao wylądowała nad poprzeczką.

34'
Robert Pich sprytnie nabił piłką rywala, sędzia jednak nakazuje wznowić grę z 6 metrów Kotnikowi.

33'
Do śmielszych ataków ruszyli podopieczni Tadeusza Pawłowskiego, jednak dzisiaj obrona NK Celje działa bez większego zarzutu.

29'
Dobry rajd Roberta Picha przez większy dystans, ale do stworzenia groźnej akcji zabrakło precyzyjnego podania Słowaka.

26'
Kompletnie nieudane wgranie Jakolicia z prawej flanki, piłkę przejęli wrocławianie.

23'
Goście próbują stworzyć zagrożenie pod bramką Pawełka licznymi dośrodkowaniami, lecz jak na razie nie przynosi to wymiernego efektu.

17'
Grajciar schwytany w pułapkę ofsajdową, bardzo dobre zachowanie bloku defensywnego.

15'
Goście próbują stworzyć zagrożenie pod bramką Pawełka licznymi dośrodkowaniami, lecz jak na razie nie przyniosło to wymiernego efektu.

13'
Paweł Zieliński perfekcyjnie interweniował w defensywie, boczny obrońca skutecznie zablokował niebezpieczną wrzutkę Mrsicia z lewej strony.

11'
Zmiana. W miejsce kontuzjowanego Paixao na plac gry wszedł Ostrowski.

8'
Na strzał z dystansu zdecydował się Klapan, jednak ofiarnie jego uderzenie zblokował Hateley.

7'
Groźna centra Hołoty w pole karne, tam na futbolówkę czyhał Kiełb, lecz w ostatniej chwili uprzedził go Klemenic.

5'
Sztab medyczny drużyny z Wrocławia opatruje Paixao.

5'
Flavio Paixao padł na murawę, portugalski gracz ucierpiał w trakcie walki o górną piłkę.

3'
Faul taktyczny na Grajciarze, rzut wolny dla gospodarzy dzisiejszego spotkania.

2'
Zamieszanie w polu karnym gości po wybiciu piłki z rzutu rożnego, jednak piłkarze Śląska nie potrafili skorzystać z błędu rywala.

0'
Rozpoczynany mecz we Wrocławiu !

0'
W pierwszym spotkaniu lepsi byli zawodnicy Śląska, którzy pokonali swojego rywala na wyjeździe 1-0, a bramkę strzelił Robert Pich.

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Anatolij Żabczenko z Ukrainy.

0'
Ławka rezerwowa NK Celje: Mujcinovic, Ahmedi, Bajde, Pungarsek, Sporn, Spremo

0'
Ławka rezerwowa Śląska: Wrąbel, Ostrowski, Bartkowiak, Pałaszewski, Idzik, Dankowski, Machaj

*'
Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego spotkania el. Ligi Europy UEFA: Śląsk Wrocław - NK Celje

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - NK Celje, to zapraszamy do śledzenia meczu online