Jagiellonia Białystok - Kruoja Pokroje online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kruoja Pokroje
8 : 0

Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik – Romanczuk, Gajos – Dzalamidze, Świderski (55' Vassilijev), Grzelczak (62' Frankowski) – Tuszyński (74' Sekulski)
M.Matuzas – Pocevicius, Strockis, Tarasenko, Skroblas – Jankauskas, Navikas, T.Eliosius, Bagocius (56' Birskys), Salamanavicius (46' Eliosius) – Beniusis (59' Barba).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów na żywo. Już jutro walka o Superpuchar Polski. Lech Poznań podejmie Legię Warszawa.

90+4'
Koniec meczu. Jagiellonia Białystok - Kruoja Pokroje 8:0. To był znakomity mecz podopiecznych Michała Probierza. Rywalem Jagi w kolejnej rundzie będzie Omonia Nikozja.

90+3'
Po dośrodkowaniu Vassiljeva wysoko nad bramką uderzał Gajos.

90+1'
Tarasovs niecelnie uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Dzalamidze znalazł się w dobrej sytuacji po podaniu od Frankowskiego, ale postanowił się zabawić i przekombinował. Tylko rzut rożny.

89'
Dzalamidze na spalonym. Chyba nie będzie "dwucyfrówki".

88'

86'
Birskys mógł zdobyć honorową bramkę dla Kruoji. Po podaniu z prawej strony znalazł się on w dogodnej sytuacji, ale jego strzał z dziesięciu metrów nie trafił w światło bramki.

85'
Spokojne ataki gospodarzy.

82'
Czy Jagiellonia zdąży ustrzelić dwucyfrowy wynik?

80'
Goool! 8:0! Klasyczny hat-trick Frankowskiego! Zawodnik Jagiellonii otrzymał podanie od Gajosa i ze spokojem strzałem w długi róg pokonał Matuzasa.

75'
Gool. Po podaniu Sekulskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Frankowski i zdobył siódmą bramkę dla Jagiellonii.

74'
Sekulski zastąpił Tuszyńskiego.

75'
Vassiljev dośrodkował z rzutu rożnego i niecelnie głową uderzał Madera.

73'
Jagiellonia cały czas stara się atakować.

70'
Dzalamidze chciał błysnąć indywidualną akcją, ale obrońcy nie dali się zaskoczyć.

69'
Frankowski ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu.

*'
Meldunek z Wrocławia. Śląsk pokonał NK Celje 3:1 i awansował do kolejnej rundy.

67'
Dobra akcja Frankowskiego. Niewiele brakowało, a jeden z Litwinów pokonałby swojego bramkarza.

66'
Eliosius oddał dobry strzał z rzutu wolnego, ale Drągowski nie dał się zaskoczyć.

64'
Gool! Wejście smoka Frankowskiego. Kapitalny gol! Matuzas był źle ustawiony, bo spodziewał się dośrodkowania. Tymczasem Frankowski zdecydował się na strzał czym zaskoczył bramkarza Kruoji.

62'
Frankowski zastąpił Grzelczaka.

60'
Błąd Matuzasa, który wyszedł daleko od bramki i zagrał piłkę do Vassilijeva. Ten chciał go lobować, ale oddał fatalny strzał i nic z tego nie wyszło.

59'
Ostatnia zmiana w ekipie gości. Barba zastąpił Beniusisa.

56'
Zmiana również w Kruoji. Birskys zastąpił Bogociusa.

55'
Vassilijev zastąpił Świderskiego.

54'
Ucierpiał Świderski, który leży teraz na boisku.

54'
Oprawa kibiców Jagiellonii:

53'
Spokojniejszy okres gry.

49'
Goool! Tuszyński podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze, oddał strzał, który zdołał odbić Matuzas, ale wobec dobitki był bez szans. 5:0!.

48'
Rzut karny dla Jagiellonii.

46'
Eliosius zmienił Salamanaviciusa.

46'

*'
Na trybunach zasiadło 13 724 widzów.

*'
W drugim meczu z udziałem polskiej drużyny Śląsk prowadzi z NK Celje 2:0. Relację możecie przeczytać TUTAJ.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia zaprezentowała się znakomicie i prowadzi 4:0.

45+1'
Gooool! Tuszyński popisał się kapitalną akcją. Napastnik Jagiellonii minął obrońców oraz bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.

44'
Mogło być 4:0. Tomasik dośrodkował do Tuszyńskiego, ten oddał strzał głową, ale prosto w Matuzasa.

39'
Eliosius dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale wybił ją Madera.

38'
Tuszyński oddał groźny strzał głową, ale dobrze interweniował Matuzas.

36'
Nie radzą sobie ze Świderskim rywale. Tym razem za faul na nim kartkę obejrzał Tarasenko.

35'
Tuszyński walczył o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale sędzia dopatrzył się faulu.

34'
Salamanavicius ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Świderskim.

31'
Kolejny rzut rożny Jagiellonii, ale tym razem nie udało się zamienić go na bramkę.

30'
Litwini starają się atakować. Modelski prezentuje się jednak znakomicie i popisał się kolejną skuteczną interwencją.

27'
Wreszcie jakaś akcja Litwinów. Drągowski zdołał jednak odbić piłkę na rzut rożny po groźnym strzale Beniusisa.

26'
Tuszyński mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji po ładnej akcji Jagiellonii, ale szybszy był Matuzas.

22'
Jagiellonii wciąż mało i cały czas stara się atakować, choć tempo może nieco spadło.

18'
Goool! Dzalamidze dośrodkował z rzutu rożnego, a Tuszyński pokonał bramkarza Kruoji mocnym strzałem głową i podkreślił swój bardzo dobry występ w tym meczu.

16'
Bardzo niecelny strzał Świderskiego.

15'
Kwadrans gry za nami. Jagiellonia prezentuje się znakomicie.

12'
Zagranie w kierunku Tuszyńskiego, ale ten nie zdołał dojść do piłki i złapał ją bramkarz gości. Było bardzo groźnie.

10'
Gajos niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

8'
Goool! Co za początek Jagiellonii. Dzalamidze dośrodkował w pole karne, piłkę zdołali wybić obrońcy, ale dopadł do niej Karol Świderski i podwyższył prowadzenie.

5'
Jagiellonia walczy o kolejne gole. Tym razem jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę wybił bramkarz gości

3'
Goool! Maciej Gajos wyprowadza Jagiellonię na prowadzenie! Pomocnik Jagiellonii umieścił piłkę w bramce po dośrodkowaniu Tuszyńskiego.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli goście.

0'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Za moment początek meczu.

0'
Sędzia: Domagoj Vuckov (Chorwacja).

0'
Ławka rezerwowych FK Kruoja: Aivaras Brazinskas, Arnas Mikaitis, Maksym Adamenko, Vadym Barba, Tomas Birskys, Sigitas Olberkis, Tadas Eliosius.

0'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Krzysztof Baran, Jonatan Straus, Rafał Augustyniak, Konstantin Vassiljev, Przemysław Frankowski, Michał Pawlik, Łukasz Sekulski.

0'
Jeśli Jagiellonia awansuje do kolejnej rundy to zmierzy się z Omonią Nikozja.

0'
Składy:

Jagiellonia:
Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik – Romanczuk, Gajos – Dzalamidze, Świderski, Grzelczak – Tuszyński.

Kruoja: M.Matuzas – Pocevicius, Strockis, Tarasenko, Skroblas – Jankauskas, Navikas, T.Eliosius, Bagocius, Salamanavicius – Beniusis.

0'
Początek meczu o godzinie 20:30. W pierwszym meczu Jagiellonia wygrała na wyjeździe 1:0 po bramce Karola Świderskiego zdobytej w czwartej minucie doliczonego czasu. Czy dziś podopieczni Michała Probierza przypieczętują awans do kolejnej rundy Ligi Europy?

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Kruoja Pokroje, to zapraszamy do śledzenia meczu online