Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Burić - Kędziora (67' Ceesay), Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki (79' Dudka), Hamalainen (67' Jevtić), Pawłowski (46' Formella)- Robak (46' Thomalla).
Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Jodłowiec, Pazdan (64' Furman)- Guilherme (64' Żyro), Ryczkowski (46' Duda), Kucharczyk (73' Masłowski) - Nikolić (82' Saganowski).

Koniec meczu. Lech - Legia 3:1.

90+4'
Gool! Żyro zdobył honorowego gola

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

89'
Kibice Legii opuszczają już swój sektor.

87'
Gooool! Sam na sam z Kuciakiem znalazł się Linetty i podwyższył wynik meczu.

84'
Saganowski znalazł się w dogodnej sytuacji, ale fatalnie spudłował.

83'
Thomalla świetnie zagrał do Linettego, ale ten z szesnastu metrów uderzył nad bramką. Było groźnie.

82'
Saganowski zastąpił Nikolicia.

79'
Dudka zastąpił Kownackiego.

77'
Seria rzutów rożnych dla Legii. Bez zagrożenia.

73'
Masłowski zastąpił Kucharczyka.

71'
Thomalla dośrodkował w pole karne, tam niepilnowany był Kamiński, który oddał strzał z powietrza, ale prosto w Kuciaka. Powinno być 3:0!

70'
Ceesay dośrodkował w pole karne i niewiele brakowało, a Rzeźniczak pokonałby własnego bramkarza.

66'
Ceesay zastąpił Kędziorę, a Jevtić Hamalainena. Przypomnijmy, że trenerzy mogą dokonać po pięć zmian.

66'
Brzyski mocno dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę głową na rzut rożny wybił Kędziora.

64'
Dwie zmiany w Legii. Nie ma na boisku Pazdana i Guilherme, a zastąpili ich Furman i Żyro.

62'
Thomalla oddał strzał z ostrego kąta, ale nad bramką.

61'
40 088 kibiców zasiadło na trybunach.

58'
Żółta kartka dla Kadara.

57'
Brzyski dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, Nikolić zdołał oddać strzał głową i piłka przeleciała tuż obok słupka.

56'
Groźnie pod bramką Legii. Hamalainen zagrał do Thomalli, ten uprzedził Kuciaka, ale z ostrego kąta nie zdołał go pokonać i tylko rzut rożny.

55'
W drugiej połowie jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich.

52'
Groźnie pod bramką Legii. Kuciak wyszedł z bramki, ale do piłki doszedł Hamalainen. Fin probówał dośrodkować w pole karne, lecz prosto pod nogi obrońców.

51'
Gra wznowiona.

48'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne.

46'

46'
W Lechu dwie zmiany. Boisko opuścili Robak i Pawłowski, a pojawili się na nim Thomalla i Formella.

46'
Duda zmienił Ryczkowskiego.

45'

45'
Burić bez problemów obronił strzał z dystansu Nikolicia.

41'
Jodłowiec zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką.

38'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha, ale Kadar znakomicie powstrzymał Nikolicia.

35'
Gooool! Douglas świetnie zagrał w pole karne do Linettego, ten oddał piłkę dalej i ostatecznie trafiła ona do Kamińskiego, który strzałem z bliska podwyższył prowadzenie.

32'
Żółta kartka również dla Rzeźniczaka i Robaka.

31'
Przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Wcześniej żółta kartka dla Douglasa za faul.

30'
Nikolić dośrodkował prosto w ręce Buricia.

28'
Guilherme uderzał z 20 metrów bardzo niecelnie.

25'
Guilherme padł w polu karnym po starciu z Douglasem, ale nie ma mowy o rzucie karnym, choć legionista był innego zdania.

24'
Broź oddał niecelny strzał zza pola karnego.

23'
Kędziora znów doszedł do piłki wybitej poza pole karne, ale tym razem nie zdołał oddać dobrego strzału.

21'
Pawłowski dośrodkował do Robaka, ale trochę za wysoko.

18'
Douglas dobrze dośrodkował w pole karne, ale Pazdan zdołał wybić piłkę.

16'
Nikolić płasko dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Burić.

15'
Ładna akcja Lecha, ale Linetty był na minimalnym spalonym.

14'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha, piłkę głową strącił Pazdan i skutecznie interweniował Burić.

14'
Ryczkowski otrzymał piłkę w polu karnym, ale na rzut rożny wybił ją Kadar.

12'
Kadar zablokował strzał z pola karnego w wykonaniu jednego z piłkarzy Legii.

11'
Brzyski płasko dośrodkował w pole karne, ale Nikolić nie zdoła jej sięgnąć. Mogło być groźnie.

10'
Goool. 1:0 dla Lecha! Jeden z zawodników Legii źle wybił piłkę i ta trafiła pod nogi Kędziory, który popisał się ładnym strzałem zza pola karnego. Futbolówka odbiła się jeszcze rykoszetem od Lewczuka i wpadła do bramki Kuciaka.

10'
Douglas dośrodkowywał w kierunku Kownackiego, ale skutecznie interweniował Lewczuk.

8'
Jak na razie Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'
Po błędzie Brzyskiego w pole karne dośrodkował Kownacki, ale obrońcy Legii zdołali wybić piłkę.

6'
Na trybunach gorąca atmosfera.

4'
Dobra szansa dla Lecha. Pawłowski zagrał w pole karne, gdzie niepilnowany był Robak, ale ten uderzył nad bramką z około jedenastu metrów.

3'
Jak na razie sporo walki w środku pola.

1'
Rozpoczął Lech.

0'
Efektowne wyjście obu drużyn na boisko. Za moment początek spotkania.

0'

0'
Wszystkie bilety na dzisiejszy mecz zostały wyprzedane, co oznacza, że na trybunach pojawi się około 40 tysięcy kibiców.

0'
Rezerwowi Lecha: Gostomski, Jevtić, Dudka, Thomalla, Ceesay, Formella, Tetteh.

0'
Rezerwowi Legii: Malarz, Duda, Saganowski, Masłowski, Bereszyński, Żyro, Furman.

0'
Na trybunach trwają wymiany "uprzejmości" pomiędzy kibicami obu drużyn.

0'

0'
Składy:

Lech Poznań:
Burić - Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski - Robak.

Legia Warszawa: Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Jodłowiec, Pazdan - Guilherme, Ryczkowski, Kucharczyk - Nikolić.

0'
Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu o Superpuchar Polski w którym Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online