FK Sarajevo - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FK Sarajevo
0 : 2

Ostraković - Hebibović, Barbarić, Stepanov, Puzigaca - Cimirot, Radovac(78' Rustemovic) - Duljević, Stojcev(65' Alispahic), Velkoski(73' Bekic) - Benko
Burić - Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Linetty(7' Dudka) - Kownacki(38' Formella), Hamalainen, Pawłowski(78' Jevtic) - Thomalla.

Mecze na żywo: FK Sarajevo - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę!

90+4'
Koniec meczu! Mistrz Polski osiągnął na wyjeździe znakomity rezultat.

90+2'
Grą na tzw."aferę" próbują zagrozić bramce Buricia, ale na ten moment bez efektu.

90'
4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

90'
Barbaric złapany na pozycji spalonej, stoper znajdował się najbliżej bramki w trakcie wybicia piłki z rzutu wolnego.

89'
Ciekawa zmiana Bekicia, zawodnik w ostatnich minutach psuje krew Kędziorze.

86'
Ekipa z Poznania jak na razie stara się oddalać zagrożenie od własnej bramki, gospodarze dzisiejszego meczu nadal mają nadzieję na kontaktowego gola.

83'
Trałka w kapitalny sposób zablokował bombowe uderzenie Bekicia zza pola karnego. Będzie kolejny korner dla bośniackich piłkarzy.

81'
Bezmyślne zachowanie Jevticia na własnej połowie, najpierw stracił piłkę, a potem nieudolnie starał się ją odebrać. Żółta kartka dla gracza Lecha.

80'
Brak w komunikacji na linii: Kędziora - Buric, rzut rożny dla zawodników FK Sarajevo.

78'
Korekta równie w składzie gospodarzy. Rustemovic w miejsce Radovaca.

78'
Trzecia zmiana w Lechu. Jevtic dostał szansę na pokazanie swoich umiejętności, zastąpił na murawie Pawłowskiego.

77'
Chaotyczne starania gospodarzy, którzy chcą za wszelką cenę zdobyć bramkę kontaktową.

75'
Strzał na vivat Stepanova, piłka wylądowała na trybunach Asim Ferhatović Hase.

73'
Zmiana w składzie gości. Velkovski opuścił plac gry, w jego miejsce Bekic.

72'
Benko bliski szczęścia, lecz minął się z piłką wybitą z kornera.

70'
Niecelne zamknięcie dośrodkowania z rzutu rożnego w realizacji Marcina Kamińskiego, który chybił z kilku metrów uderzeniem głową.

69'
Kolejny faul taktyczny w tym spotkaniu, żółtą kartkę za spóźniony wślizg dostał Puzigaca.

68'
Groźny strzał z rzutu wolnego Puzigaca, piłka jednak w bezpiecznej odległości poleciała obok lewego słupka bramki.

65'
Zmiana. Alispahic zastąpił Stojceva.

63'
Tomasz Kędziora otrzymał żółty kartonik za nieudaną próbę odzyskania piłki.

62'
0-2! Perfekcyjne rozegranie rzutu wolnego przez Douglasa, do piłki wrzuconej przez Szkota doszedł Thomalla i pewnym strzałem nie dał szans Ostrakoviciovi.

60'
Szybka akcja gospodarzy! Hebibović otrzymał doskonałe podanie na obieg, po czym bez namysłu wycofał do dobrze ustawionego Benko, który z kilkunastu metrów w dogodnej sytuacji trafił wprost w rękawice Buricia.

60'
Dariusz Dudka faulował w środkowej strefie.

58'
Koszmarne dośrodkowanie Stepanova w pole karne rywala, futbolówka wylądowała po tej próbie nad bramką Buricia.

57'
Faul taktyczny Formelli, sędzia nie dał złudzeń zawodnikowi Lecha - żółta kartka.

54'
Soczysta próba Duljevicia z dystansu, futbolówka kopnięta przez niego daleko od światła bramki. Kolejny błąd w ustawieniu polskiej drużyny.

52'
Dobry odbiór Dariusza Dudki, następnie doświadczony pomocnik postanowił zacentrować w pole karne, do niej próbował dojść Pawłowski, lecz w ostatnim momencie został uprzedzony przez obrońcę gospodarzy.

50'
Wysoki pressing stosowany przez gospodarzy, drużyna Macieja Skorży w niektórych sytuacjach się gubi.

48'
Velkoski stanął przed kapitalną szansą na dobre rozegranie kontrataku, ale w trakcie dryblingu stracił kontrolę nad futbolówką. Od autu rozpocznie Lech Poznań.

47'
Duljevic popisał się znakomitym rajdem przez kilkadziesiąt metrów, po minięciu kilku przeciwników zdecydował się na strzał z dystansu, zagranie defensywnego pomocnika pewnie wyłapał Jasmin Buric.

46'
II część gry rozpoczęta !

45+2'
Koniec I części.

45+1'
Formella zaliczył dobrą interwencją w obronie, zmiennik Kownackiego wygrał powietrzne starcie z rywalem.

44'
2 minuty dorzucone przez arbitra do czasu gry w I połowie.

42'
Duljevic obejrzał żółtą kartkę za bezpardonowy atak w nogi Trałki.

40'
0-1! Kędziora obsłużył wyśmienitym podaniem Trałkę, a ten z prawego skrzydła fenomenalnie wrzucił na głowę Hamalainena, który pewnym strzałem głową pokonał bezradnego bramkarza.

38'
Kolejna wymuszona zmiana przeprowadzona przez Macieja Skorżę, za kontuzjowanego Kownackiego na plac gry wszedł Formella.

37'
Douglas powalony w polu karnym, kibice i zawodnicy Lecha Poznań reklamowali rzut karny. Sędzia pozostał niewzruszony.

35'
Ostrakovic i Kownacki opatrywani przez sztab medyczny.

34'
Kownacki mógł wykorzystać błąd Ostrakovicia przy wyjściu do futbolówki wybitej z rzutu rożnego przez Douglasa, strzał głową Kownackiego minimalnie obok bramki.

33'
Zblokowana centra Pawłowskiego z prawego skrzydła, korner dla gości.

31'
Wyśmienita interwencja Buricia po kąśliwym uderzeniu Velkovskiego, bośniackiemu bramkarzowi udało się sparować zagranie na bok. Rzut rożny dla gospodarzy.

29'
Hamalainen bliski szczęścia po chaosie w polu karnym FK Sarajevo, piłkę z rzutu wolnego przedłużył Kędziora, do niej doszedł fiński zawodnik i mocnym uderzeniem trafił w poprzeczkę, a potem dobijać próbował Pawłowski, ale w ostatniej chwili jego strzał wyblokował Barbaric.

28'
Barbaric ukarany został żółtym kartonikiem za faul taktyczny na rozpędzonym Kownackim.

26'
Na wgranie futbolówki w 16-kę Lecha zdecydował się Puzigaca, niestety dla niego nikt z zawodników gospodarzy nie mógł sfinalizować podania. Od bramki rozpocznie Buric.

23'
Benko wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Lecha po wybiciu piłki z rzutu wolnego, uderzenie głową Chorwata poleciało nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Buricia.

22'
Jak na razie wrzutki Douglasa z rzutów rożnych nie psują krwi Ostrakoviciovi.

20'
Thomalla próbował za wszelką cenę walczyć o futbolówkę pod bramką rywala, włoski arbiter bez namysłu odgwizdał przewinienie napastnika gości.

18'
Kompletnie nieudany cross Radovaca w kierunku Velkovskiego, długie zagranie opuściło plac gry. Od wyrzutu piłki z autu rozpoczną gracze z Poznania.

16'
Na kombinacyjne rozegranie piłki zdecydował się Stojcev, ale jego zamiarów nie rozczytał Benko, który w ogóle nie wystartował do prostopadłego podania.

13'
Kapitalny powrót do defensywy w wykonaniu Trałki, doświadczony zawodnik wybił niebezpieczną centrę Stojceva.

12'
Przewinienie w ofensywie Benko, snajper nieczysto walczył o futbolówkę z Kędziorą.

10'
Puzigaca niedokładnie zagrał w kierunku Velkoskiego, piłka po jego kopnięciu opuściła linię boczną boiska.

8'
Błąd we własnej strefie Kadara starał się skutecznie wykorzystać Velkoski, strzał pomocnika z głębi pola karnego jednak minimalnie obok lewego słupka bramki.

7'
Wymuszona roszada w składzie Lecha Poznań. Kontuzjowany Linetty zszedł z murawy, w jego miejsce Dariusz Dudka.

5'
Kownacki bliski zamknięcia kapitalnego podania od swojego kolegi, młody pomocnik musiał uznać wyższość Stepanova, który skutecznie go zblokował.

4'
Piękna akcja Kownackiego prawą flanką, próbę groźnego dośrodkowania w pole karne przeciął Barbaric. Lech od rzutu rożnego.

2'
Barry Douglas okrutnie faulowany przez Hebibovicia na lewym skrzydle.

1'
Podopieczni Macieja Skorży już od samego początku spotkania próbują narzucić swój styl gry.

0'
Zaczynamy mecz na Asim Ferhatović Hase !

0'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Paolo Valeri.

0'
Ławka rezerwowa FK Sarajevo: Plakalo, Alispahic, Bekic, Berberovic, Okic, Protic, Rustemovic

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Dudka, Jevtić, Ceesay, Robak, Formella, Tetteh.

0'
Znamy już skład Lecha: Burić - Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Linetty - Kownacki, Hamalainen, Pawłowski - Thomalla.

0'
W nocy doszło do starć kibiców obu drużyn. Nie obyło się bez rannych. Więcej przeczytasz TUTAJ

0'
Początek meczu o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FK Sarajevo - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online