Jagiellonia Białystok - Omonia Nikozja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Omonia Nikozja
0 : 0

Drągowski - Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik - Romańczuk(22' Vassiljev)(83' Sekulski), Grzyb - Frankowski(76' Świderski), Gajos, Dzalamidze - Tuszyński.
Panayi - Margaca, Runje, Goulon, Lobjanidze - Economides, Ramos, Schembri(64' Kirm), Assis, Fofana(82' Demetriou) - Sheridan

Tomasik (76.) żółta kartka
Economides (42.) żółta kartka
Fofara (65.) żółta kartka
Runje (75.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Omonia Nikozja

90+5'
Dziękuję Państwu za uwagę !

90+5'
Koniec meczu. Lepsze wrażenie w mojej ocenie wywarli piłkarze szkoleni przez Michała Probierza, a na uwagę zasługuje ich gra w drugiej odsłonie spotkania.

90+4'
Sekulski dobrze odnalazł się w 16-ce rywala po wgraniu Modelskiego, jednak strzał głową poleciał obok prawego słupka bramki.

90+3'
Tuszyński jest opatrywany przez sztab medyczny.

90+2'
Tuszyński mógł, a nawet musiał zmienić wynik meczu! Snajper sprytnie wykorzystał chaos w polu karnym gości, lecz jego uderzenie wślizgiem trafiło w Panayi, który instynktownie przechytrzył Tuszyńskiego.

90+1'
Panayi perfekcyjnie wypiąstkował wrzutkę Tomasika z rzutu wolnego.

90'
Gajos zmarnował dokładne dośrodkowanie z kornera Tomasika, młody zawodnik był zaskoczonym faktem, że w ogóle doszedł do sytuacji strzeleckiej.
4 minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

89'
Zmiana. Assis pokazał dzisiaj kawał dobrego futbolu, na murawie zastąpił go Bebe.

88'
Nie mają dzisiaj szczęścia gracze z Białegostoku, kolejna wrzutka pewnie przecięta przez linię defensywną Omonii.

86'
Faul Karola Świderskiego na własnej połowie.

85'
Goulon w swoim stylu czyści pole, jednak sędzia zagwizdał zbyt agresywny atak byłego piłkarza Zawiszy Bydgoszcz.

83'
Ostatnia korekta w składzie Jagi. Sekulski otrzymał szansę pokazania swoich umiejętności, zastąpił Vassiljeva.

80'
Szczęście po stronie gospodarzy, Assis mocno zacentrował w pole karne, lecz z jego zagraniem minął się Sheridan, który mógł zmienić wynik meczu, gdyby trafił w piłkę.

77'
Druga zmiana przeprowadzona przez Michała Probierza. Karol Świderski zameldował się na placu gry, a zszedł z niego Przemysław Frankowski.

76'
Tomasik obejrzał żółtą kartkę, karę spowodowały protesty bocznego obrońcy.

75'
Ostry wślizg Runje w nogi Tuszyńskiego tuż przy linii bocznej. Żółta kartka dla zawodnika Omonii Nikozja.

73'
Economides w dziecinny sposób wypracował sobie miejsce do uderzeniu, piłka po zagraniu Cypryjczyka trafiła w sam środek bramki strzeżonej przez Drągowskiego.

71'
Michał Probierz wnikliwie przygląda się wydarzeniom boiskowym, najprawdopodobniej za chwilę zobaczymy roszadę w jego drużynie.

69'
Po raz kolejny świetnie ustawiona obrona Jagiellonii, na spalonym złapany został Sheridan.

67'
Jak na razie liczne dośrodkowania Vassiljeva nie przynoszą wymiernego efektu, ekipa z Cypru bez trudu wybija centry posyłane przez niego.

65'
Fofara ukarany żółtym kartonikiem za faul taktyczny na pędzącym Tomasiku. Decyzja wydaje się bezsporna.

64'
Zmiana u gości. Kirm w miejsce Schembriego. Andraz Kirm reprezentował niegdyś barwy Wisły Kraków.

62'
Zbyt głęboka wrzutka Vassiljeva z rzutu wolnego, futbolówkę pewnie schwytał Panayi.

60'
Tuszyński popchnął Panayi, arbitrowi udało się rozdzielić obie strony.

59'
Vassiljev nieprzepisowo atakował zawodnika Omonii, sędzia dopatrzył się przewinienia Estończyka.

56'
Strzał na vivat z daleka Gajosa. Od 6 metrów nową akcję wznowi Panayi.

55'
Tuszyński mało co by nie zaskoczył Panayi, napastnik polskiej drużyny próbował z zimną krwią zamknąć dośrodkowanie Vassiljeva z rzutu wolnego, lecz piłka po uderzeniu głową w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

54'
Assis doskonale zagrał na obieg do Fofany, ale ten beznadziejnie zacentrował w 16-kę Jagiellonii.

52'
Niedokładnie wybity rzut wolny przez Ramosa, futbolówka po jego zagraniu wylądowała ponad poprzeczką bramki Drągowskiego.

51'
Modelski z pełną premedytacją podciął rozpędzonego Schembriego.

49'
Bardzo dobra interwencja Madery we własnej strefie, stoper przeciął centrę z lewej flanki Margacy.

48'
Fafara przewrócił Dzalamidze w bocznym sektorze boiska.

47'
Nieudolne crossowe zagranie Margacy w kierunku Assisa, piłka po jego dotknięciu opuściła plac gry.

46'
II część spotkania.

45+2'
Koniec I połowy.

45+2'
Panayi wykazał się prawdziwym kunsztem bramkarskim, goalkeeper wybronił groźne uderzenie głową Tarasovsa, który otrzymał wyśmienite podanie z rzutu wolnego od Vassiljeva.

45+1'
Niebezpieczna centra Gajosa w pole karne, na ryzykowne wyjście z bramki zdecydował się Panayi, na jego szczęście rywale nie potrafili wykorzystać błędu.

45'
2 minuty dodane do czasu gry w I części.

44'
Zblokowane płaskie uderzenie Vassiljeva z rzutu wolnego. Piłka kopnięta przez Estońskiego trafiła w dobrze ustawiony mur.

42'
Żółta kartka dla Economidesa za spóźniony wślizg w nogi Macieja Gajosa.

40'
Drągowski popisał się skuteczną interwencją na przedpolu, bramkarz gospodarzy wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu rożnego Ramosa.

39'
Przewinienie taktyczne Macieja Gajosa, będzie stały fragment gry dla Cypryjczyków.

37'
Najaktywniejszym ogniwem gości bez wątpienia Assis, portugalski gracz co rusz stara się absorbować obronę Jagiellonii.

35'
Niecelna próba z dystansu w wykonaniu Economidesa, Drągowski spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

34'
Ciekawy cross Economidesa w kierunku Sheridana, ale....... napastnik w momencie podania znajdował się najbliżej bramki strzeżonej przez Bartłomieja Drągowskiego. Sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

31'
Maciej Gajos ponownie upomniany przez Bojana Pandzicia.

30'
Kąśliwe dośrodkowanie Vassiljeva z niemal końca boiska, Lobjanidze wybił piłkę na rożny.

28'
Gajos po raz kolejny zbyt agresywnie starał się wywalczyć piłkę, od rzutu wolnego 20 krotni mistrzowie Cypru.

26'
Oblężenie bramki Drągowskiego, podopieczni trenera Probierza dali się zamknąć na własnej połowie.

24'
Faul taktyczny w wykonaniu Sherida, napastnik gości nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Tomasika. Arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika.

22'
Zmiana w składzie Jagi. Vassiljev zastąpił na placu gry kontuzjowanego Romańczuka.

21'
Niebezpieczeństwo pod bramką gospodarzy, Schembri kapitalnie opanował zagranie z prawej strony od Economidesa, następnie wystawił piłkę Assisowi, który nieczysto w nią trafił, w wyniku czego opuściła plac gry.

20'
Goulon poturbował Grzyba, rzut wolny dla Jagiellonii Białystok.

18'
Maciej Gajos faulował w pojedynku powietrznym Economidesa.

16'
Modelski dośrodkował w pole karne, piłkę przeciął Margaca, zawodnicy oraz kibice Jagiellonii domagali się rzutu karnego. Sędzia nie dopatrzył się ręki Portugalczyka.

14'
Romańczuk leży na murawie, defensywny pomocnik polskiej ekipy doznał urazu w trakcie walki z Fofaną.

13'
Dobra kontra Jagi zapoczątkowana przez Gajosa, ten podał do Frankowskiego, ale on katastrofalnie zacentrował w pole karne, bez problemu zagrożenie oddalili goście.

11'
Wysoki pressing w wykonaniu gospodarzy, Omonii ciężko rozgrywać futbolówkę.

9'
Fofana nieprzepisowo powstrzymywany na swojej połowie, szwedzki arbiter odgwizdał przewinienie.

7'
Kolejna okazja dla Jagiellonii! Brak zdecydowania linii defensywnej próbował wykorzystać Maciej Gajos, który pokusił się o uderzenie z kilkudziesięciu metrów, lecz w tej sytuacji do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

6'
Podopieczni Michała Probierza mądrze operują futbolówką, starają się wciągnąć jak najwyżej swojego rywala.

4'
Odważna próba Frankowskiego z dalszej odległości, jednak zagranie pomocnika minęło światło bramki Cypryjczyków. Przed tym wydarzeniem świetną okazję miał Madera, który próbował sfinalizować podanie z rzutu rożnego, ale lepszy był Panayi.

3'
Lobjanidze zaliczył skuteczną interwencją w defensywie, boczny obrońca zablokował niebezpieczne dośrodkowanie Frankowskiego z prawego skrzydła.

2'
Patryk Tuszyński schwytany w pułapkę ofsajdową.

1'
Pierwsza groźna akcja Jagi! Tuszyński otrzymał kapitalne podanie na obieg, snajper zdecydował się na wycofania piłki do Romańczuka, a ten koszmarnie spudłował z 17 metrów. Grę wznowi Panayi.

0'
Zaczynamy mecz w Białymstoku !

0'
Gospodarze w poprzedniej rundzie rozbili w dwumeczu Kruoje Pokroje (9:0)

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Bojan Pandzić ze Szwecji.

0'
Ławka rezerwowa Omonii: Georgallides, Demetriou, Kirm, Bebe, Mendy, Roushias, Gerasimos

0'
Ławka rezerwowa Jagiellonii: Baran, Góralski, Grzelczak, Sekulski, Pawlik, Świderski, Vassiljev

*'
Zapraszamy na relację tekstową ze spotkania: Jagiellonia Białystok - Omonia Nikozja
Początek o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Omonia Nikozja, to zapraszamy do śledzenia meczu online