Legia Warszawa - Botosani online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Botosani
1 : 0

Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski – Guilherme (68' Żyro), Furman, Jodłowiec, Duda (90+3' Masłowski), Kucharczyk – Nikolić (68' Prijović)
Illiev – Dimitrov, Miron, Cordos, Acsinte – Brata (69' Ivanovici), Cucu, Costin (84' Croitoru), Vasvari (64' Robertson), Batin – Roman

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Botosani

90+3'
Koniec meczu. Legia wygrała 1:0.

90+3'
Masłowski zastąpił Dudę.

90+2'
Znów Illiev. Tym razem odbił strzał Dudy.

90+2'
Kucharczyk przedarł się w pole karne, ale dobrze broni Illiev.

90'
Żyro uderzył po ziemi, ale dobrze interweniował bramkarz gości.

87'
Pazdan niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

84'
Croitoru zastąpił Costina.

82'
Illiev pewnie obronił strzał Brzyskiego.

81'
Rzeźniczak zamykał akcję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

81'
Legia stara się zdobyć drugą bramkę.

79'
Strzał Kucharczyka minimalnie minął bramkę.

77'
Goool! Obrońcy gości wybili piłkę prosto pod nogi Dudy, który przyjął piłkę i precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi. 1:0 dla Legii.
Duda otrzymał kartkę za zdjęcie koszulki.

77'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale Kuciak dobrze wypiąstkował piłkę.

75'
Powinno być 1:0 dla Legii. Żyro zagrał z prawej strony pola karnego, a Prijović z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką!

75'
Broź szarżował w polu karnym, ale ostatecznie został powstrzymany.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Rzeźniczaka, którego strzał obronił Illiev.

72'
Legia ma przewagę optyczną.

69'
Brata opuścił boisko, a wszedł na nie Ivanovici.

68'
Niecelny strzał głową Rzeźniczaka.

68'
Żyro zastąpił Guilherme, a Primojić wszedł za Nikolicia.

66'
Costin świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale Kuciak zdołał odbić piłkę.

64'
Vasvari opuścił boisko, a zastąpił go Robertson.

64'
Guilherme ukarany żółtą kartką.

62'
Cucu ukarany żółtą kartką.

60'
Vasvari ukarany żółtą kartką.

60'
Kucharczyk dośrodkował z pola karnego, ale nikt nie zamknął akcji.

58'
Rzeźniczak ukarany żółtą kartką.

57'
Legia ma w tej połowie przewagę optyczną, ale brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

54'
Broź ukarany żółtą kartką.

51'
Duda minął w polu karnym rywala, wyłożył piłkę Kucharczykowi, ale ten skiksował i nie było zagrożenia.

51'
W drugiej połowie Legia jest stroną przeważającą.

49'
Dobra akcja Legii. Kucharczyk dośrodkował z lewej strony boiska, Nikolić oddał strzał głową, ale pewnie interweniował Illiev.

47'
Rzut rożny dla Legii, ale bez zagrożenia.

46'

*'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Mecz był wyrównany i remis jest jak najbardziej sprawiedliwy. Słabo prezentuje się Legia.

45+3'
Niecelny strzał Furmana z dystansu.

45'
Nikolić umnieścił piłkę w bramce Botosani, ale dużo wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

42'
Zablokowany strzał Vasvariego. Piłka wyszła na rzut rożny.

41'
Illiev złapał piłkę zagrywaną przez Dudę.

41'
Z narożnika pola karnego świetnie po długim słupku uderzył Brata i piłka nieznacznie minęła słupek!

40'
Costin uderzał zza pola kanrego, ale został zablokowany.

40'
Bardzo groźna kontra Botosani. Zagranie z lewej strony pola karnego przeciął Rzeźniczak. Gdyby nie ta interwencja mogło by być 1:0.

36'
Dimitrov uderzył zza pola karnego, ale obok bramki.

35'
Legia teraz trochę częściej przedostaje się pod pole karne rywala, ale brakuje jej precyzji.

34'
Dobra akcja Legii. Kucharczyk przyjął piłkę w polu karnym, szukał partnera, ale zagrał pod nogi obrońcy,

32'

31'
Kucharczyk opanował piłkę w polu karnym, ale... był na spalonym.

29'
Zagranie do Nikolicia, ale ten znów spalił.

26'
Legioniści często dają łapać się na spalone.

22'
Powinno być 1:0 dla Legii. Guilherme znakomicie zagrał do Nikolicia, ten uderzył z 16 metrów, ale Illiev zdołał odbić piłkę. Doszedł do niej jeszcze Kucharczyk, który "szczupakiem" fatalnie przestrzelił.

21'
Rumuni prezentują się całkiem dobrze.

19'
Kontra Legii, ale Nikolić był na spalonym.

16'
Sprytnie rozegrany rzut rożny przez gości. Do płaskiego dośrodkowania doszedł Roman, który urwał się obrońcom, ale uderzył wysoko nad bramką.

15'
Brata zwiódł dwóch legionistów, oddał strzał z dystansu, ale za lekki, aby zaskoczyć Kuciaka. Ładna akcja zawodnika Botosani.

14'
Jak na razie mecz jest dość wyrównany.

11'
Zagranie w kierunku Vasvariego, ale Kuciak wyszedł z bramki i złapał piłkę.

10'
Jak na razie więcej fauli niż ładnych akcji.

8'
Kucharczyk dobrze doszedł do strzału, ale z około szesnastu metrów uderzył bardzo wysoko nad bramką.

6'
Mało jak na razie dzieje się na boisku.

4'
Co ciekawe w pierwszych minutach dłużej przy piłce utrzymują się goście.

1'

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Do meczu 10 minut.

0'
Kibice Legii mają dość słabych wyników osiąganych przez piłkarzy.

0'
Ławka rezerwowych Botosani: Plesca, Patache, Croitoru, Robertson, Ivanovici, Browne, Hadnagy

0'
Ławka rezerwowych Legii: Malarz, Bereszyński, Lewczuk, Żyro, Masłowski, Saganowski, Prijović

0'
Początek meczu Legia Warszawa - Botosani o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Botosani, to zapraszamy do śledzenia meczu online